Erinevus lehekülje "Kiia – Vääna-Viti tee" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
P
resümee puudub
(Uus lehekülg: '''Kiia–Vääna–Viti tee''' (registrinumber 11410) on kõrvalmaantee Harku ja Saue valdades. Tee pikkuseks on 13,6 km. Tee saab alguse [[Tall...)
 
P
'''Kiia–Vääna–VitiKiia – Vääna-Viti tee''' (registrinumber 11410) on [[kõrvalmaantee]] [[Harku vald|Harku]] ja [[Saue vald|Saue]] [[valdvallas]]ades. Tee pikkuseks on 13,6 km.
 
Tee saab alguse [[Tallinn–Paldiski maantee]] 19. kilomeetril [[Püha]] ja [[Kiia]] külade piiril. Tee kulgeb läbi Püha, Kiia, [[Vahi]], [[Vääna]], [[Vaila]], [[Liikva]], [[Viti]] ja [[Suurupi]] külade. Tee lõpeb [[Tallinna–Rannamõisa–Kloogaranna tee]] 17. kilomeetril Viti ja Suurupi külade piiril. Tee ületab 2kaht silda (Vahioja sild üle [[Vahioja]] tee 3. kilomeetril, Vaila sild üle [[Vääna jõgi|Vääna jõe]] tee 9. kilomeetril) ja 8kaheksat truupi. Teele jääb 10 bussipeatust: Kiia, Uuevälja, Vahiküla, Kruusaaugu, Vääna kool, Vääna, Vaila, Liikva, nimeta.
 
Teega ristub 6. kilomeetril [[Vääna–Keila–JoaVääna – Keila-Joa tee]] ja 11. kilomeetril [[Liikva–Rannamõisa tee]].
 
Kuni Vaila külani on tee [[mustkate|mustkattega]], edasi kuni Liikva–Rannamõisa teeni [[asfaltkate|asfaltkattega]], tee lõpuosa katte kohta andmed puuduvad. [[Tee klass]] on alates Liikva–Rannamõisa teest kuni lõpuni V, tee alguses andmed tee klassi kohta puuduvad. Kuni Vääna–Keila–JoaVääna – Keila-Joa teeni on [[liiklussagedus]] 1000-3000 autot ööpäevas, edasi kuni Liikva–Rannamõisa teeni on liiklussagedus 500...1000 autot ööpäevas ning tee lõpuosas andmed liiklussageduse kohta puuduvad. [[Kiiruspiirang]]ud on tee alguses ja Vääna–Keila–JoaVääna – Keila-Joa teeristi piirkonnas (50 ja 70 km/h). [[Teevalgustus]] on Vääna–Keila–JoaVääna – Keila-Joa teeristi piirkonnas.
 
[[Kategooria:Eesti kõrvalmaanteed]]

Navigeerimismenüü