Arutelu:Voyager of the Seas

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Laeva peamised iseloomustavad andmed on laevatüüp, ehitusaasta ja ehituskoht. Need on kõigi laevade artiklites esimeses lauses ega sobi artikli lõppu. Merel mõõdetakse vahemaid (mere)miilides ja seetõttu pole otstarvet kiirusühikul km/h. Reisilaevade suuruse võrdlemiseks on kogumahutavus, millel ei näidata ühikut. Ssgreporter 22. november 2011, kell 00:51 (EET)

Olgu peale, aga kas tohin paluda, et teeksid pisikese artikli kogumahutavus, kus oleks kirjas, mis see on ja miks see on ühikuta, sest peale minu on küllap teisigi, kes seda ei tea. Ja miks see 64 000, olgu see siis veeväljasurve või ei, ei kõlvanud? Taivo 22. november 2011, kell 01:16 (EET)
Palun Suwa, tema on teinud teisi laevamõõtude artikleid. Kogumahutavuse artiklit ei ole veel ka merevikis. Veeväljasurve panen tagasi, arvasin esimese hooga, et see on tabelis. Mulle tundus liigne ka kogu see kruiisikataloogi info, sest enamik restorane ja lõbustusi on uuemate-suuremate kruiisilaevade puhul tavalised, aga lugupidamisest teiste töö vastu ei teinud seda. Ssgreporter 22. november 2011, kell 01:32 (EET)