Arutelu:Tartu Ülikooli Riigikaitselise Õpetuse Instituut

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kas instituudi õppejõud kvalifitseeruvad Tartu Ülikooli õppejõududeks? Ülikoolide seaduse § 87 on selle koha pealt ebamäärane. --IFrank (arutelu) 19. november 2013, kell 18:43 (EET)