Arutelu:Silvia Navarro

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

See nimi, mille all ta on tuntud ja mis koosneb tema esimesest eesnimest ja esimesest perekonnanimest, on pealkirjas olemas. Seda, et need seriaalid on TV3-s, on vastavates artiklites mainitud. Andres 3. aprill 2011, kell 19:46 (EEST)

Mis me teeme, kas blokeerime anonüümse kasutaja või paneme artikli kaitse alla? Või on anonüümsel kasutajal õigus? ~~

Kui veel teeb, võiks ju blokeerida jah. --Epp 11. aprill 2011, kell 03:28 (EEST)
Ses suhtes ongi tal õigus, et Eesti kanalites näitamist tuleks mainida. Esiteks on see Eesti televaataja jaoks oluline info mitte yksnes seriaali, vaid ka näitleja kohta. Teiseks tõstab see oluliselt näitleja kohalikku tähelepanuväärsust ehk siis selgitab, miks ta siin on - kõiki Mehhiko näitlejaid me ju ei kajasta. Kolmandaks jääb praeguses sõnastuses arusaamatuks, miks on tekstis mainitud kaht novela't, ehkki all järgneb terve joru. Jah, Hollywoodi staaride puhul ei ole nähtavus Eestis oluline parameeter, ent paar suurusjärku väiksemate tegelaste puhul võib olla. --Oop 27. aprill 2011, kell 09:01 (EEST)

Ah jaa, blokeerimisteates puudub koma: "See lehekülg on lukustatud nii et..." p.o "See lehekülg on lukustatud, nii et...". Kes oskab teksti yles leida, parandagu. --Oop 27. aprill 2011, kell 09:04 (EEST)