Arutelu:Riikide vappide loend

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Abhaasia vapp tuleb ka kuskile paigutada. Mul on praegu niisugune plaan, et teha esilehele lihtsalt "Vapid" ja "Lipud" ja siis juba sealt edasi suunata. Andres 19:51, 5 Jan 2004 (UTC)

Aga pealkiri ei ole ju vale, sest Abhaasia on ju ka riik, kuigi mitte iseseisev. Me saame lisada selliste riigikeste vapid ja samamoodi ka lipud lehe lõppu. Kas see poleks ka mitte lahendus? Siis oleks kõik ühes kohas.--Egon 20:19, 5 Jan 2004 (UTC)
Hästi, Abhaasia on riik, aga ta pole rahvusvaheliselt tunnustatud riik. Selle artikli algusosa aluseks on ju tunnustatud iseseisvate riikide nimekiri. Sellepärast ma kõhklen Abhaasia vapi lingi paigutamisega sellesse nimekirja. Aga selles artiklis ta kuskil võiks olla küll. Andres 04:45, 6 Jan 2004 (UTC)

Kas nii on loogiline ja selge?

V


Mitte iseseisvate riikide vappe

Endiste Liiduvabariikide vapid


Aga kas sellel lehel on autorikaitse?

http://heraldry.hobby.ru/index.html

On küll. Lehe all on (c) Ilja Morozov. Samas on võimalus temaga ühendtst võtta. Andres 06:17, 6 Jan 2004 (UTC)
Ma leidsin ainult selle: Спонсирование и хостинг проекта осуществляет компания "Зенон Н.С.П."

Aga see aadress... http://gerb.bel.ru/pages/russia/ Siin tundub tegu olevat mingi avaliku projektiga? Kas tohib kasutada?--Egon 06:32, 6 Jan 2004 (UTC)Seal on kohe allalaadimise voimalus!

Leheküljel http://gerb.bel.ru/pages/download/index.html on öeldud nii: siit saate alla laadida vappe ja teisi jooniseid formaadis CorelDraw 9 mittekommertslikuks kasutamiseks (internet, ajakirjad, ajalehed, raamatud). Viitamine leheküljele www.gerb.bel.ru on kohustuslik. Munitsipaalvappidele (rajoonide ja linnade vappidele laieneb Autoriõiguseseadus. Nende kasutamise küsimuses sooovitame pöörduda vastavate rajoonide juhtkondade või autorite poole. Andres 12:16, 6 Jan 2004 (UTC)

Urmas, milliste? Konkreetselt. -- Egon

Kõik need, mis muutusid sinisest punaseks. Vene NFSV, Karjala-Soome, Kasahhi, Tadžiki, Turkmeeni ja Usbeki NSV. Urmas 11:07, 1 Feb 2004 (UTC)