Arutelu:Poliitikauuringute Keskus PRAXIS

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

olemas luba teksti kasutamiseks Creative Commons Attribution/Share-Alike litsentsi ja GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi tingimustel – Eelneva allkirjata kommentaari kirjutas 90.191.169.253 (arutelukaastöö) .

Kui toimetada ja vikindada korralikuks Vikipeedia artikliks, siis laheneb ilmselt ka probleem. Praegu ei suuda ma tekstist keskuse definitsioonigi leida. Ave Maria 15. juuni 2010, kell 07:28 (EEST)

toimetada?[muuda lähteteksti]

algajana küsin: mida vaja toimetada? liigendust või teksti sisu? ette tänades vastuse eest

Kõigepealt hakka peale sellest, et lisa siselingid teistele Vikipeedia juba olemasolevatele artiklitele (ja ka nendele artiklitele, mis siin nagu olemas võiksid olla) ja siis osaliselt vajab tekst ümberkirjutamist (ümbersõnastamist) aga see on pikemaajalisem protsess. Edu. -- Ahsoous 11. märts 2011, kell 16:18 (EET)

Muide, kas seda nime ikka kirjutatakse suurtähtedega? -- Ahsoous 11. märts 2011, kell 16:24 (EET)

Ma esindan organisastiooni, seega sisuga peaks kõik OK olema. Hästi ei mõista, mis on siselink? Sorose link näiteks ? Läbiv suurtäht on OK!

Selliselt nagu sa Sorose lingi kirjutasid kirjutatakse välislinke. Aga viidata tuleb ikka eestikeelse viki artiklitele ja seega näiteks kirjuta [[George Soros]]e või siis näiteks [[kodanikuühiskond|kodanikuühiskonna]] -- Ahsoous 11. märts 2011, kell 16:35 (EET)

Aga mille pärast siin toimetamismärkus on? --Epp 11. märts 2011, kell 16:41 (EET)

Ma vastaks sulle hetkel veel sedaviisi, et praegu tekst sisuliselt sama mis Praxise enda lehel ja see ei ole võib-olla kõige parem asi. Aga eks see ajapikku (kasvõi materjali lisandudes) laheneb (midagi hullu ma siin küll ei näe, nii et selle võid sa minu pärast ka maha võtta)-- Ahsoous 11. märts 2011, kell 16:53 (EET)

Mina, algaja, aga organisatsiooni esindaja, püüan siis neid wiki reegleid täites tüünida teksti. Ma loodan, et nüüd sobib. Aitäh Ahsoous soovituste eest! Eneli