Arutelu:Graniit

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kõrgmägedes paljandub graniit tihti maapinnal

Kust see info on võetud. Graniit paljandub tavaliselt nö kilpidel (Soome) ja selle ma lisasin ka artiklisse, kuid selgitust tahaks kõrgmägede asjus. Siim 17:42, 2 Feb 2005 (UTC)

Artikli ajaloost pole näha, kes on artikli algvariandi kirjutanud. Mina olen seda kunagi toimetanud, arvatavasti on algvariandi autor naine. Andres 20:41, 2 Feb 2005 (UTC)
Võtsin selle kõrgmägede värgi igaksjuhuks välja. Kui keegi tunneb end puudutatuna, siis toogu konkreetseid näiteid graniidist koosnevaist kõrgmägedest. Aga miks ei saa näha, kes artikli on kirjutanud? Siim 22:06, 2 Feb 2005 (UTC)
Ma ei tea, miks ei saa näha. Minu parandus on seal esimesena kirjas, aga vaevalt ma oleksin kirjutanud resümeesse "toim", kui ma oleksin algvariandi kirjutanud. Igatahes mul pole aimugi, kas kõrgmägedes on graniiti või ei ole. Andres 22:23, 2 Feb 2005 (UTC)
Võimalik, et näha ei saa seetõttu, et tarkvara vahetades uuendadi andmebaasi mittetäielikult, lasti peale current-dump, mitte history-dump. Muidugi pole tarkvara ka perfektne, kuigi arendajad pingutavad.

Võtsin viimase muudatuse maha, sest see info on artiklis juba olemas. Siim 20. jaanuar 2008, kell 10:35 (UTC)