Arutelu:Bassklarnet

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Sellisel kujul pole artiklil mõtet. Pilli kohta pole kirjas ühtegi sõna.--WooteleF 6. mai 2008, kell 15:31 (UTC)

mul on selline tunne et sul pole midagi teha v6i? las nyyd see nimekiri jääb siia, ma pole jõudnud artikli sisu vorpida. hea mees, mis see nimekiri on kuidagi väheinformatiivne või vale? ma saaks siis aru. mis sul kuradil viga on?--Täitsa Topitav Konn 8. mai 2008, kell 07:32 (UTC)

Nimekiri pole ilmselt vale, aga sisu ei vasta pealkirjale. Selles artiklis tuleb kirjutada, mis on bassklarnet, kuidas ja kus seda kasutatakse. --Metsavend 8. mai 2008, kell 06:54 (UTC)

jah, juhin tähelepanu, et bassklarneti juurde käivad pahatihti ka mängijad ;), nii et ma pole absoluutselt nõus nende puudumisega antud artiklis. ära tegele valede asjadega. artikkel on pooleli. --Täitsa Topitav Konn 8. mai 2008, kell 07:32 (UTC)

Jah, ja aia juurde kuulub tihtipeale aiaauk. --Metsavend 8. mai 2008, kell 12:02 (UTC)
Vaata inglise vikist, kuidas artiklit kirjutatakse. en:Bass clarinet. --Tiuks 8. mai 2008, kell 07:37 (UTC)

--- jah, kallis tiuks, ma just tegelen sellega. samuti jään kindlaks väitele et vähe informatsiooni parem kui yldse mitte.--Täitsa Topitav Konn 8. mai 2008, kell 07:47 (UTC)

Jah ega selles nimekirjas midagi valesti polnud, kuid selliseid artikleid lubades jõuame jälle sinna mõne aja taguse olukorrani, kus anonüümne kasutaja tegi hulga isikuartikleid kus oli kirjas ainult erakondlik kuuluvus. Sellepeale tegi vist Metsavend (kui ma eksi) artikli Mahatma Gandhi kus oli kirjas vaid, et Mahatma Gandhi oli india taimetoitlane. Midagi nagu valesti polnud kuid sellisel kujul ei anna artikkel mingit olulist infot ja on isegi eksitav. Kui teed artiklit bassklarnetist tuleks alustadagi pillist. Mängijate nimekiri on täiesti teisejärguline.--WooteleF 8. mai 2008, kell 09:35 (UTC)

lihtsalt silmad kinni edasi? mängijate nimekiri pole selline asi, mis oleks eksitav nagu "gandhi taimetoitlus". ole nyyd ::mõistlik, võta toru.
Minuarust on mängijate nimekiri täiesti teisejärguline kuna ei anna mingit sisulist informatsiooni bassklarneti kohta. Praegusel juhul ta kõlbab artiklisse kuna on tekitatud ka mingisugune tekst pilli enda kohta. Esimeses redaktsioonis oli ainult mängijate loend. Sa ütlesid, et sul oli artikkel pooleli. Kui kavatsed ka ülejäänuid artikleid alustada teisejärgulise infoga siis oleks hea kasutada seda malli Mall:Pooleli. Siis saadakse aru, et asi on täiendamisel ja ei nõuta selle kustutamist. --WooteleF 8. mai 2008, kell 12:40 (UTC)

Kustutatud artikli sisu:

Tuntud bassklarneti-mängijaid[muuda lähteteksti]