Arutelu:Ahvenajärv (täpsustus)

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Milleks selline täpsustusleht, kui on ainult üks Ahvenajärv? Täpsustusleht peaks olema hoopis Ahvenjärve kohta. Andres 12. juuli 2010, kell 01:27 (EEST)

Just. Ja Päidla järve nimi on Keskkonnaregistri järgi Ahvenjärv (Päidla Ahvenjärv). --Epp 17. september 2010, kell 01:51 (EEST)
KNABi ja kohanimeregistri järgi leian kokku 4 erinevat Ahvenajärve: Aegviidu vallas, kaks järve Illuka vallas ja üks Otepää vallas, mis sellise nime all põhikaardil ilutseb. Päidla sattus siia vist sellepärast, et kohanimeregistri link KNABi juhatab sellise nimega järve juurde, aga koordinaatide järgi (kaardil) on tegu erinevate järvedega. Pikne 17. september 2010, kell 10:14 (EEST)
Maaameti kohanimerakendus annab Päidlale ka Ahvenajärve ja lingib kohanimede registrisseZosma 17. september 2010, kell 10:39 (EEST)
Need nimed on ikka igal pool väga erinevad. KNABi järgi siis põhinimena Ahvenajärve polegi? Keskkonnaregistri ja KNABi kanded ei lange ka kokku, kaardil on vist veel kolmas variant. Otepää valla järv on nt Keskkonnaregistris Ahunajärv (teine nimi Ahvenajärv), aga KNABis on põhinimi Tõukajärv ja Ahvenajärve pole rööpnimena mainitud. Sel juhul võib neid vabalt veel olla, sest tundub, et Keskkonnaregistrist saab otsida ainult selle nime järgi, mis neil seal põhinimeks on pandud. --Epp 17. september 2010, kell 11:13 (EEST)