Amber Heard

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Amber Heard 2018. aastal

Amber Laura Heard (sündinud 22. aprillil 1986) on Ameerika Ühendriikide näitleja.

Elulugu[muuda | muuda lähteteksti]

Amber Heard sündis ja kasvas Texase osariigis pealinnas Austinis[1]. Teismelisena osales tulevane näitleja kooliteatri lavastustes, reklaamiklippides ning võttis osa ka poliitilistest kampaaniatest ja reklaamikampaaniatest.

Kui Amber oli 16-aastane, hukkus tema parim sõbranna autoõnnetuses. Selle tulemusena kuulutas Heard, kes oli katoliiklikus peres üles kasvanud, end ateistiks [1].17-aastaselt lahkus ta katoliiklikust Püha Miikaeli Akadeemiast ja läks New Yorki, kus ta hakkas modellina tööle. See elukutse talle aga ei meeldinud ning varsti läks ta Los Angelesse oma unistust täitma – näitlejaks saama.

Varsti kutsuti Amber näitlema seriaalis "Palm Springsi müsteeriumid" (originaalis "Varjatud palmid"), kus ta mängis Greta Matthewsi, kes jääb ilma emast ja armastatust ning hakkab sõbrustama sarja peakangelase Johnnyga. Selle rolli saamiseks pidi Amber kaalust alla võtma: nelja kuuga kaotas ta karmi dieediga 11 kilogrammi. Seriaali hakkas näitama CW Network, kuid 12 jaost nägid vaatajad vaid 8; mille järel seriaal eemaldati eetrist [1].

Viited[muuda | muuda lähteteksti]