All That Remains

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

All That Remains on Springfieldist Massachusettsist pärit Metalcore-bänd. Nad on välja andnud kolm stuudioalbumit ning 2008. aastal on tulekul nende neljas album.

Ajalugu[muuda | muuda lähteteksti]

All That Remainsi debüütalbumi väljalase toimus 2002. aastal. Täpsemalt 26. märtsil. Albumi nimeks sai "Behind Silence and Solitude". Bändi esimene album erines järgnevatest, sest esimese albumi muusika ei sisaldanud "puhast vokaali" ning koosnes rohkem melodic death metali elementidest. See oli ka bändi ainuke album koos kitarrist Chris Bartletti ja basskitarrist Josh Stolowitziga. Veidi aega peale debüütalbumi ilmumist üritas All That Remainsi laulja Philip Labonte vokalistiks saada bändi Killswitch Engage. Killswitch Engage'i uueks vokalistiks sai aga Howard Jones ning Philip Labonte jäi All That Remainsi juurde.

Nende teine album, "The Darkened Heart" anti välja 23. märtsil 2004. Album oli oma eelkäijast edukam ning sisaldas ka "puhast vokaali". Sellelt albumilt ilmus kolm singlit. Nendeks olid "This Darkened Heart", "Tattered on My Sleeve" ja "The Deepest Gray". Albumi produtseerijaks oli Killswitch Engage'i kitarrist Adam Dutkiewicz.

Nende kolmas album, "The Fall of Ideals", lasti välja 11. juulil 2006. Produtseerijaks oli taas Adam Dutkiewicz. Seda albumit peetakse nende läbilöögi albumiks, sest selle albumiga siseneti Billboard 200 edetabelitesse ning esimesel nädalal müüdi sellest albumist 13 000 eksemplari. Albumi esiksingliks sai "This Calling". Laul "This Calling" oli ka filmi "Saag III" ("Saw III") soundtrackiks ning laulu video hõlmas kaadreid filmist endast. Lisaks tehti videod lauludele "The Air That I Breathe" ja "Not Alone".

Praegu töötab bänd oma neljanda albumi kallal, mille nimeks saab arvatavasti "Overcome" ning albumi väljalase toimub arvatavasti 2008. aasta suvel. Ühtlasi on see ka bändi esimene album, mille produtsendiks ei ole Adam Dutkiewicz, vaid Jason Suecof.

Liikmed[muuda | muuda lähteteksti]

Praegused[muuda | muuda lähteteksti]

  * Philip Labonte – vokaal
  * Mike Martin – kitarr
  * Oli Herbert – kitarr
  * Jeanne Sagan – basskitarr
  * Jason Costa – trummid

Endised[muuda | muuda lähteteksti]

  * Chris Bartlett – kitarr
  * Matt Deis – basskitarr (praegu bändis CKY)
  * Josh Venn – basskitarr (praegu bändis She Is A Liar)
  * Mike Bartlett – trummid
  * Colin "Beaulieu" Conway – trummid (praegu bändis Frozen)
  * Shannon Lucas – trummid (praegu bändis The Black Dahlia Murder)
  * Tim Yeung – trummid (praegu bändis Divine Heresy)

Diskograafia[muuda | muuda lähteteksti]

Stuudioalbumid[muuda | muuda lähteteksti]

"Behind Silence and Solitude" (2002)

"The Darkened Heart" (2004)

"The Fall of Ideals" (2006)

Singlid[muuda | muuda lähteteksti]

"The Deepest Gray"

"The Darkened Heart"

"Tattered on my Sleeve"

"This Calling"

"The Air That I Breathe"

"Not Alone"

"Six"

DVD[muuda | muuda lähteteksti]

"All That Remains Live" – kollektsioon kahest kontserdist, intervjuud bändiliikmete ja fännidega. Lisaks ka kaadreid lava tagant.