Koidukuma

Allikas: Vikipeedia

"Koidukuma" on Stephenie Meyeri saaga "Videvik" neljas raamat.

Sisu[muuda | redigeeri lähteteksti]

Kui sa armastad kedagi, kes sind tapab, ei jäta see sulle mingeid valikuid. Kuidas võid sa joosta, kuidas võid sa võidelda, kui tehes nii, teed sa haiget sellele armastatule? Kui su elu on kõik, mis sul anda on, kuidas võid sa seda mitte anda? Kui see on keegi, keda sa tõeliselt armastad??

Olla pöördumatult armunud vampiiri on mõlemat, fantaasia ja õudusunenägu kokku põimunud ohtlikuks tõelisuseks Bella Swani jaoks. Ühelt poolt sisse põimitud oma intensiivse kirega Edward Culleni vastu ja teisalt oma sügava seosega libahunt Jacob Blacki vastu, ta on vastu pidanud rahutu ahvatluste aasta, kaotus ja vaidlus on saavutamas lõplikku pöördepunkti. Tema kohene valik kas liituda sünge kuid ahvatleva surematute maailmaga, või jätkata tavalist inimese elu on saanud küsimuseks mille vastuse küljes ripub kahe suguvõsa saatus.

Nüüd kui Bella on teinud oma otsuse , on lahti rullumas jahmatav ennekuulmatute sündmustega ahel koos potentsiaalselt hävitavate ja mõõtmatute tagajärgedega. Just siis kui Bella elu narmendavad kiud - esmalt avastatud Videvikus, siis laiali paisatud ja tükkideks rebitud Noorkuus ja Päikesevarjutuses - näib olevat valmis paranema, kas on võimalik et see hävitatakse igaveseks?

See hämmastav,oodatud lõpp Videviku saagale nimega Koidukuma valgustab selle haarava romantilise jutustuse saladusi ja müsteeriume mis on lummanud miljoneid.