Kick-Ass (film)

Allikas: Vikipeedia
Kick-Ass
Režii Matthew Vaughn
Produtsent Matthew Vaughn
Brad Pitt
Kris Thykier
Adam Bohling
Tarquin Pack
David Reid
Stsenaarium Jane Goldman
Matthew Vaughn Mall:Small
Mark Millar
John Romita, Jr.
Mall:Small
Peaosades Aaron Johnson
Christopher Mintz-Plasse
Chloë Grace Moretz
Mark Strong
Nicolas Cage
Muusika John Murphy
Henry Jackman
Marius de Vries
Ilan Eshkeri
Filmistuudio Marv Films
Plan B Entertainment
Esilinastus 16. aprill 2010
Riik United States
Keel English

"Kick-Ass" on USA mängufilm, mis põhineb Mark Millari ja John Romita, Jr samanimelisel koomiksil. Filmi lavastas Matthew Vaughn, see esilinastus 16. aprillil 2010. aastal.

Sisu[muuda | redigeeri lähteteksti]

Teismeline poiss Dave Lizewski (Aaron Johnson) otsustab koomiksikangelaste eeskujul hakata superkangelaseks. Varsti kohtavad teda superkangelased Big Daddy (Nicolas Cage) ja ta tütar Hit-Girl (Chloë Moretz), kelle eesmärgiks on võtta rajalt maha kohalik narkoärimees Frank D'Amico.

Osades[muuda | redigeeri lähteteksti]

Lahkarvamusi[muuda | redigeeri lähteteksti]

Jaanuaris 2010, tsensuurimata filmiklipp šokeeris peresid oma vägivalla ja keelekasutusega. Lause: "OK you cunts, let's see what you can do now" mille ütlesChloe Moretz, kes oli filmimise ajal ainult 12. Australian Family Association'i esindaja John Morrissey teatas "keelekasutus [oli] solvav ja kohatu - ilma päästva traditsiooniliste kangelaste veretu võiduta".[1] Vastuseks Chloe teatas oma MTV intervjuus: "Kui ma kunagi kasutaks ühte sõnadest, mida Kick-Assis, siis pandaks mind aastateks koduaresti!Ma oleks oma toas kinni, kuni ma saaks 20! Ma ei ütleks midagi sellist isegi miljoni aasta jooksul. Ma olen täiesti tavaline tüdruk."[2]

Viited[muuda | redigeeri lähteteksti]

Välislingid[muuda | redigeeri lähteteksti]