Vikipeedia arutelu:Kultuurimälestised Vikipeediasse

From Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Küsimus Commonsisse laadidtud mälestiste kategoriseerimisest, kas pildile piisab ainult kategooriast https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Cultural_heritage_monuments_in_Estonia?uselang=et, või on ikkagi mõte lisada ka igale pildile täiendav kategooria vastavalt omavalitsuse järgi? Või jätta piltidele nii kategooria Eesti kultuurimälestis, kui ka omavalitsusmõõde--NOSSER (arutelu) 25. september 2013, kell 15:19 (EEST)

Kui laadida spetsiaalse mälestistele mõeldud laadimisvormiga, lisatakse Eesti mälestiste kategooria automaatselt. Omavalitsuse või veel täpsem kategooria tuleb ise eraldi juurde panna. Oled teretulnud seda tegema :). Adeliine 25. september 2013, kell 15:25 (EEST)
Kas juurde panna? või asendada üle-eestilisest Eesti nimekirjast - maakonnanimekirjaga, konkreetse maakonna või objektiga? Kas jätta pilt nii üle-eestilisse kui ka piirkondlikku KM listi?--NOSSER (arutelu) 25. september 2013, kell 16:43 (EEST)
Robot asendab Eesti mälestiste kategooria maakonna mälestiste kategooriaga. Kui konkreetsel mälestisel on oma kategooria, mis on mälestiste kategooria alamkategooria, siis võib maakonna mälestiste kategooria omakorda selle mälestise kategooriaga asendada. Pikne 25. september 2013, kell 17:14 (EEST)
Kas asendamine toimub online režiimis või tingimustel X+3 päeva, millal on mõtet muuta kategooriaid ja kui kaua on mõistlik oodata roboti töötulemusi?--NOSSER (arutelu) 26. september 2013, kell 08:58 (EEST)
Varem käis robot Eesti piltide kallal sagedamini, ma ei tea, miks ta need nüüd mitmel päeval ära on unustanud. Iseenesest ei pea ootama, võib kohe käsitsi ümber kategoriseerida ja lisada muud vajalikud kategooriad, siis robotil pärast vähem tööd. :) Pikne 26. september 2013, kell 09:14 (EEST)