Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Tartu vapp, Brotze.jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Algfail(1746 × 1890 pikslit, faili suurus: 470 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Lühikirjeldus

Kirjeldus
Eesti: Tartu vapp
Deutsch: Brotze's Beschreibung: DIESS IST DAS GRÖSSERE DÖRPTSCHE WAPEN. cf. Tomo I fol. 238, WO AUCH DAS KLEINERE VORKOMMT.
Kuupäev
Allikas Johann Christoph Brotze. Estonica, 2006, ISBN 9789985972205
Autor
creator QS:P170,Q73522

Litsents

See on algupärase kahemõõtmelise kunstiteose tõetruu fotograafiline jäljendus. Kunstiteos ise on järgeval põhjusel avalikus omandis:
Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis. Arvesta sellega, et mõnes riigis kehtib autoriõigus kauem kui 70 aastat: Mehhikos 100 aastat, Jamaical 95 aastat, Colombias 80 aastat ning Guatemalas ja Samoas 75 aastat. See pilt ei pruugi olla avalikus omandis neis riikides, mis lisaks ei kohalda lühema tähtaja reeglit. Elevandiluurannikul kehtib autoriõigus üldiselt 99 aastat ja Hondurases 75 aastat, kuid nendes riikides kehtib lühema tähtaja reegel. Autoriõigus võib kehtida kauem, kui autor on prantslane, kes suri Teises maailmasõjas Prantsusmaa eest võideldes (lisateave), või venelane, kes teenis Teises maailmasõjas idarindel (nimetatakse Venemaal Suureks Isamaasõjaks) või kes Nõukogude repressioonide ohvrina on postuumselt rehabiliteeritud (lisateave).

Wikimedia Sihtasutuse ametliku seisukoha järgi on avalikus omandis olevate kunstiteoste tõetruud jäljendused samuti avalikus omandis. Vastuväited sellele on vastuolus üldise ettekujutusega avalikust omandist. Vaata abilehte Commons:When to use the PD-Art tag.
Seetõttu arvatakse ka fotograafiline jäljendus avalikus omandis olevaks.

Palun võta arvesse, et kohalikud seadused võivad selle materjali taaskasutamise keelata või seda piirata. Vaata abilehte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
{{PD-Art}} template without license parameter: please specify why the underlying work is public domain in both the source country and the United States
(Usage: {{PD-Art|1=|deathyear=''year of author's death''|country=''source country''}}, where parameter #1 can be PD-old-auto, PD-old-auto-1923, PD-old-auto-1996, PD-old-100 or similar. See Commons:Multi-license copyright tags for more information.)

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane15. märts 2009, kell 17:45Pisipilt versioonist seisuga 15. märts 2009, kell 17:451746 × 1890 (470 KB)WikedKentaur{{Information |Description={{et|1=Tartu vapp}} |Source=Johann Christoph Brotze. Estonica, 2006, ISBN 9789985972205 |Author=Johann Christoph Brotze |Date= |Permission= |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|full}}--> Category:Johann Christoph Brotze [[

Seda faili kasutab järgmine lehekülg: