Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Feodor Chaliapin (1908).jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Feodor_Chaliapin_(1908).jpg(330 × 534 pikslit, faili suurus: 26 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Lühikirjeldus

Kirjeldus

Feodor Chaliapin (1908)

Kuupäev
Allikas http://www.cantabile-subito.de/Basses/Chaliapin__Feodor/hauptteil_chaliapin__feodor.html
Autor Teadmata

Litsents

Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis. Arvesta sellega, et mõnes riigis kehtib autoriõigus kauem kui 70 aastat: Mehhikos 100 aastat, Jamaical 95 aastat, Colombias 80 aastat ning Guatemalas ja Samoas 75 aastat. See pilt ei pruugi olla avalikus omandis neis riikides, mis lisaks ei kohalda lühema tähtaja reeglit. Elevandiluurannikul kehtib autoriõigus üldiselt 99 aastat ja Hondurases 75 aastat, kuid nendes riikides kehtib lühema tähtaja reegel. Autoriõigus võib kehtida kauem, kui autor on prantslane, kes suri Teises maailmasõjas Prantsusmaa eest võideldes (lisateave), või venelane, kes teenis Teises maailmasõjas idarindel (nimetatakse Venemaal Suureks Isamaasõjaks) või kes Nõukogude repressioonide ohvrina on postuumselt rehabiliteeritud (lisateave).

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane14. november 2007, kell 12:35Pisipilt versioonist seisuga 14. november 2007, kell 12:35330 × 534 (26 KB)OneArmedMan{{Information |Description=Feodor Chaliapin (1908) |Source=self-made |Date= |Author= OneArmedMan |Permission= |other_versions= }}

Seda faili kasutavad järgmised 3 lehekülge:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili: