Isuzu Wizard

Allikas: Vikipeedia

Isuzu Wizard on viie-ukseline keskklassi maastur mida toodeti Jaapani tootja Isuzu poolt alates 1990 aastast. Kolme-ukselise kereversiooni tootmist alustati 1989 aastal Isuzu MU nime all. Mõlema tootmine lõpetati aastal 2004. Isuzu tootis antud mudelist mitmeid modifikatsioone teiste maade ja turgude jaoks.

Pika teljevahega (viie-ukseline) kereversioon oli saadaval Jaapanis nimetuse all Isuzu Wisard ning Ameerika Ühendriikides nimetuse all Isuzu Rodeo ja Honda Passport. Opel, Vauxhall ja Holden müüsid sama mudelit Euroopas Opel Frontera, Vauxhall Frontera ja Austraalias Holden Frontera nime all. Sama mudelit müüdi Egituses nime all Chevrolet Frontera, Isuzu Cameo and Isuzu Vega Tais, Isuzu Frontier Lõuna Ameerikas ja Chevrolet Rodeo Ekvadoris, Kolumbias ning Boliivias.

Lühikese teljevahega (kolme-ukseline) oli müügil Jaapanis Isuzu MU ja Honda Jazz nime all. Ameerika Ühendriikides müüdi seda mudelit kui Isuzu Amigo ja hiljem nimega Isuzu Rodeo Sport. Mandri-Euoopas kutsuti kolme-ukselist Opel Frontera Sport ning Suurbritannias Vauxhall Frontera Sport ja Holden Frontera Sport Austraalias.