Vikipeedia:Vikiandmed/Väljaspool Eestit sündinud Eesti sportlased

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
Uuenda loendit kohe
Käivita sama päring query.wikidata.org lehel

See loend on Wikidata andmetest automaatselt koostatud ning seda uuendatakse regulaarselt boti abil.
Siia loendisse käsitsi tehtud muudatused eemaldatakse järgmise uuenduskorra ajal!

nimi sünnikoht kirjeldus Vikiandmetes
Nikolai Poljakov Peterburi Q1990985
Larissa Volpert Peterburi Q2393163
Maria Orav Pikeliai Q15660313
Arkadi Harlampijev Moskva Q16405359
Aleksander Reino Peterburi Q16406514
Johannes Niks Eestimaa kubermang Eesti jalgpallur Q15821475
Adolf Rüütel Cēsis Q22342740
Karl Laas Liivimaa kubermang Q29591922
Vello Kaaristo Kukkusi eesti murdmaasuusataja Q7919199
Karl Lukk Liivimaa kubermang Q20528744
Samo Suurmets Liivimaa kubermang Q20011268
Georg Baumann Peterburi
Venemaa Keisririik
Q5535649
Fjodor Koltšin Moskva Eesti kahevõistleja Q11333427
Evelyn Bernard Eesti NSV Eesti jalgpallur Q19279408
Boriss Rõtov Moskva Q13475972
Aleksander Mitt Liivimaa kubermang eesti kiiruisutaja Q4714972
Leo Laurentius Peterburi Q6518948
Alfred Tammiko Peterburi Q12358869
Larissa Netšeporuk Romnõ Q512702
Gustav Kalkun Liivimaa kubermang Q20528261
Danil Haustov Moskva Q5219549
Villem Tamm Ufa kubermang eesti sportlane ja politseiametnik Q12378697
Ervin Ollik Eestimaa kubermang Eesti jalgpallur Q15808606
Rašid Abeljanov Toshkent Q12373668
Viktor Kuznetsov Jekaterinburg Q58338099
Koit Annamaa Liivimaa kubermang Q23042848
Ellen Frey Moskva Q12361909
Raivo Rist Eesti NSV Q12373475
Toomas Hint Moskva Q60487494
Eugen Uuemaa Liivimaa kubermang Q47520361
Igor Švõrjov Lugansk Q1823326
Eduard Eelma Peterburi Eesti jalgpallur Q1288243
Andres Raja Peterburi eesti kümnevõistleja Q2846533
Svetlana Tširkova Tsivilski rajoon Q464553
Aavo Sillandi Petseri Eesti jalgpallur Q27912172
Aleksandr Zabojev Jekaterinburg Q15632473
Anna Levandi Moskva Q458023
Pavel Loskutov Valka Q1343003
Diana Rennik Jekaterinburg Q2727872
Svetlana Zainetdinova Ufa Q15651162
Dmitri Antoni Q132972 Q5285468
Pavel Ivanov Q404939 Bulgaaria korvpallur Q19560828
Raissa Ruus Baimak Eesti kergejõustiklane ja kergejõustikutreener Q4401204
Annika Sillaots Eesti NSV Eesti jalgpallur Q567150
Friedrich Issak Peterburi Q16736308
Nadežda Taarna Peterburi Q20528648
Valeri Prosvirnin Rostov Doni ääres Q9368137
Tiiu Nurmberg Q142271 Q2785914
Tatjana Jaanson Moskva Q12376579
Stanislav Pedõk Q4088167 Eesti jalgpallur Q33091
Ilse Rahnel Suursaar Eesti sportlane Q22696668
Georg Vinogradov Pavlovsk Q38776739
Olaf Luiga Omsk Q16407051
Mihhail Kaaleste Q13638117 Q983682
Dmitri Kirilov Kaasan Eesti jalgpallur Q16403247
Jaanus Sirel Petseri Eesti jalgpallur Q1676777
August Pikker Liivimaa kubermang Q16008090
Valeria Gansvind Moskva oblast Q15650586
Viktoria Šklover Kiiev Q4524994
Nikolai Kaubiš Kingissepp Q23933666
Sergei Kulbach Dnipro Q7453613
Markus Poom Derby Eesti jalgpallur Q60558803
Aleksei Aleksejev Nõukogude Liit Venemaa jalgpallur Q3609581
Aleksei Ibatulov Arhangelsk Q61054482
Andreas Vaikla Toronto Q22914419
Elina Partõka Donetsk Q169172
Warren Cummings Smith Boston Q15710245
Hans Seyboth Riia Q15819542
Anastassia Morkovkina Nõukogude Liit Eesti jalgpallur Q151484
Ksenija Balta Minsk eesti kergejõustiklane Q257795
Raimond Põder Venemaa Keisririik Eesti jalgpallur Q22342715
Valentina Golubenko Volgograd Q2476491
Ralf Tribuntsov Silkeborg Eesti ujuja Q18128822
Andreas Faehlmann Vladivostok Q497116
Ain Roost Uppsala Kanada kettaheitja Q4697355
Remigija Nazarovienė Aşgabat Q271488
Tatjana Kivimägi Brjansk Q3516071
Reinhold Kesküll Kingissepp Q7310376
Margarita Žernosekova Nõukogude Liit Eesti jalgpallur Q1895202
Georg Faehlmann Vladivostok Q935637
Artem Levizi Tihvin Eesti jalgpallur Q12359667
Caitlin Mallory Oakland Q3738994
Nikolai Feldmann Harkiv Q12165551
End of auto-generated list.