Vikipeedia:Vikiandmed/Väljaspool Eestit sündinud Eesti sportlased

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
Uuenda loendit kohe
Käivita sama päring query.wikidata.org lehel

See loend on Wikidata andmetest automaatselt koostatud ning seda uuendatakse regulaarselt boti abil.
Siia loendisse käsitsi tehtud muudatused eemaldatakse järgmise uuenduskorra ajal!

nimi sünnikoht kirjeldus Vikiandmetes
Adolf Rüütel Cēsis Q22342740
Igor Švõrjov Lugansk Q1823326
Raissa Ruus Baimak Eesti kergejõustiklane ja kergejõustikutreener Q4401204
Evelyn Bernard Eesti NSV Eesti jalgpallur Q19279408
Annika Sillaots Eesti NSV Eesti jalgpallur Q567150
Dmitri Antoni Q132972 Q5285468
Karl Lukk Liivimaa kubermang Q20528744
Dmitri Kirilov Kaasan Eesti jalgpallur Q16403247
Aleksander Mitt Liivimaa kubermang eesti kiiruisutaja Q4714972
Anastassia Morkovkina Nõukogude Liit Eesti jalgpallur Q151484
Ksenija Balta Minsk eesti kergejõustiklane Q257795
Vello Kaaristo Kukkusi eesti murdmaasuusataja Q7919199
August Pikker Liivimaa kubermang Q16008090
Georg Vinogradov Pavlovsk Q38776739
Nikolai Poljakov Peterburi Q1990985
Larissa Volpert Peterburi Q2393163
Ralf Tribuntsov Silkeborg Eesti ujuja Q18128822
Svetlana Tširkova Tsivilski rajoon Q464553
Samo Suurmets Liivimaa kubermang Q20011268
Maria Orav Pikeliai Q15660313
Svetlana Zainetdinova Ufa Q15651162
Andreas Vaikla Toronto Q22914419
Anna Levandi Moskva Q458023
Ilse Rahnel Suursaar Eesti sportlane Q22696668
Fjodor Koltšin Moskva Eesti kahevõistleja Q11333427
Nadežda Taarna Peterburi Q20528648
Arkadi Harlampijev Moskva Q16405359
Aleksander Reino Peterburi Q16406514
Alfred Tammiko Peterburi Q12358869
Gustav Kalkun Liivimaa kubermang Q20528261
Margarita Žernosekova Nõukogude Liit Eesti jalgpallur Q1895202
Larissa Netšeporuk Romnõ Q512702
Georg Faehlmann Vladivostok Q935637
Mihhail Kaaleste Q13638117 Q983682
Boriss Rõtov Moskva Q13475972
Diana Rennik Jekaterinburg Q2727872
Pavel Loskutov Valka Q1343003
Eduard Eelma Peterburi Eesti jalgpallur Q1288243
Johannes Niks Eestimaa kubermang Eesti jalgpallur Q15821475
Reinhold Kesküll Kingissepp Q7310376
Tatjana Jaanson Moskva Q12376579
Ervin Ollik Eestimaa kubermang Eesti jalgpallur Q15808606
Viktoria Šklover Kiiev Q4524994
Valeria Gansvind Moskva oblast Q15650586
Elina Partõka Donetsk Q169172
Andres Raja Peterburi eesti kümnevõistleja Q2846533
Georg Baumann Peterburi
Venemaa Keisririik
Q5535649
Nikolai Kaubiš Kingissepp Q23933666
Friedrich Issak Peterburi Q16736308
Pavel Ivanov Q404939 Bulgaaria korvpallur Q19560828
Tatjana Kivimägi Brjansk Q3516071
Sergei Kulbach Dnipro Q7453613
Eugen Uuemaa Liivimaa kubermang Q47520361
Ellen Frey Moskva Q12361909
Rašid Abeljanov Toshkent Q12373668
Raimond Põder Venemaa Keisririik Eesti jalgpallur Q22342715
Karl Laas Liivimaa kubermang Q29591922
Koit Annamaa Liivimaa kubermang Q23042848
Remigija Nazarovienė Aşgabat Q271488
Jaanus Sirel Petseri Eesti jalgpallur Q1676777
Aleksei Aleksejev Nõukogude Liit Venemaa jalgpallur Q3609581
Aavo Sillandi Petseri Eesti jalgpallur Q27912172
Caitlin Mallory Oakland Q3738994
Andreas Faehlmann Vladivostok Q497116
Viktor Kuznetsov Jekaterinburg Q58338099
Leo Laurentius Peterburi Q6518948
Nikolai Feldmann Harkiv Q12165551
Warren Cummings Smith Boston Q15710245
Valentina Golubenko Volgograd Q2476491
Aleksandr Zabojev Jekaterinburg Q15632473
Stanislav Pedõk Q4088167 Eesti jalgpallur Q33091
Villem Tamm Ufa kubermang eesti sportlane ja politseiametnik Q12378697
Valeri Prosvirnin Rostov Doni ääres Q9368137
Danil Haustov Moskva Q5219549
Ain Roost Uppsala Kanada kettaheitja Q4697355
Hans Seyboth Riia Q15819542
End of auto-generated list.