Vikipeedia:Suvepäevad 2012

Allikas: Vikipeedia
Vikipeedia suvepäevalised Smuuli monumendi juures.

Vikipeedia suvepäevad 2012 toimusid 4.–5. augustil (L–P) Muhu saarel.

Suvepäevade raames toimus pühapäeval, 5. augustil, kell 13.15–17.30 Hellamaa Külakeskuses MTÜ Wikimedia Eesti üldkoosolek.

Osalised saabusid nii ühistranspordi, autode kui ka jalg- ning mootorrataste abil. Põhiline liikumine saarel toimus kasutades autotransporti.

Transpordikulud katab MTÜ (ka neile, kes ei ole MTÜ liikmed). Selleks tuleb täita avaldus, võimalusel esitada sõidupiletid.

Vikipedistid Orissaare staadionil.

Suvepäevadele kohaselt oli põhitegevuseks puhkamine, aga ürituse raames sai üles pildistatud ja dokumenteeritud arvukalt paiku nii Muhu saarel kui ka Saaremaa idaosas.

Suvepäevad algasid sellega, kui kogunesime laupäeva pärastlõunal Liiva külas ja tutvusime ümbrusega. Lõunatasime Pädaste mõisas ning õhtu veetsime keraamik Marget Tafeli pool. Lõpetuseks liikusime Üügu pangale. Pühapäeva hommikupoolik möödus suuresti Koguval ning pärastlõunal osaleti MTÜ üldkoosolekul Hellamaal.

Samas jõudsime külastada veel mitmeid paiku Muhu saarel (Muhu maalinn, Mäla kalmed jt) ning Saaremaal (Pöide kirik, Maasilinn, Orissaare staadion).

Ööbimine toimus Koguva külas Käspri Kodumajutuses. Seal oli meie päralt kultuurimälestiseks arvatud ait ja telkimisvõimalus.

Registreerumine[muuda lähteteksti]

Osalejail paluti endast teada anda MTÜ vikis.

Välislingid[muuda lähteteksti]