Vikipeedia:Andmepäringud/Eesti kodakondsed, kellest pole artiklit

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Uuenda loendit kohe
Käivita sama päring query.wikidata.org lehel

See loend on Wikidata andmetest automaatselt koostatud ning seda uuendatakse regulaarselt boti abil.
Siia loendisse käsitsi tehtud muudatused eemaldatakse järgmise uuenduskorra ajal!

# artikkel kirjeldus sünnikuupäev surmakuupäev pilt sünnikoht wikidata
1 A. Purve Q111608750
2 Aadu Adari Q111281804
3 Aadu Kana Q111459474
4 Aap Neljas Eesti poliitik Q105825271
5 Aare Anderson omavalitsustegelane 1966-12-08 Q50624975
6 Aare Annus tööstusjuht 1957-07-12 Q50625237
7 Aare Halliko Q111459481
8 Aare Kuum Eesti kergejõustiklane Q111459484
9 Aare Tilk Q110677843
10 Aare Varik Q107599157
11 Aare Vilba Eesti muusik Q107595914
12 Aarne Leima Q107496634
13 Aasa Ekker Q111357105
14 Aavo Aadli vandeadvokaat 1959-01-12 Q47092940
15 Aavo Alla Q111439662
16 Aavo Kaine MTÜjuht 1957-12-26 Q50824593
17 Aavo Lossmann 1942-08-12 2018-02-13
Rein Tölp (endine tippkergejõustiklane), Aavo Lossmann ja Rein Kiis Salme Kultuurikeskuskuse direktorid 96.jpg
Tartu Q107574927
18 Aavo Raig Q111459471
19 Aavo Sillandi Eesti jalgpallur 1912-06-17 1983-10-22 Petseri Q27912172
20 Adam Aint Q111282908
21 Adam Kelly 1997-04-06 Q98560394
22 Adelina Beljajeva 2003
2018-10-10 Victory ceremony (Gymnastics mixed multi-discipline team) at 2018 Summer Youth Olympics by Sandro Halank–115 (cropped).jpg
Eesti Q99233299
23 Ado Kurvits Eesti poliitik 1897 1958 Q55418756
24 Ado Rõõmussaar Eesti poliitik 1891 Q105728576
25 Ado Tuuga Q108314334
26 Adolf Janson 1908-07-26 1974-09-11 Q40015782
27 Adolf Margevitš Eesti diplomaat Q111597789
28 Adolf Zilmer Eesti poliitik 1892 1936 Q105749902
29 Aet Laigu Eesti filmiprodutsent Q106640780
30 Aet Saar 1988-02-20 Q60580358
31 Agate Dalton riigiametnik 1951-10-07 Q50625899
32 Age Juurikas muusik 1979-11-27 Q50824598
33 Agnes Kütt eesti keemik Q60559694
34 Agnes Taar Eesti kirjanik 1897-09-17 1976-12-07 Q66975631
35 Agris Repšs Q26695744
36 Agu Anijalg Eesti füüsik 1950-05-22 Q60603708
37 Agu Leinfeld Dateli tarkvaraarenduse- ja tehnoloogia direktor
Agu Leinfeld 2021. aasta Arvamusfestivali teadusalal.jpg
Q108112361
38 Ahti Kallaste riigiametnik 1958-06-15 Q50824611
39 Ahti Kallikorm riigiametnik 1963-01-03 Q50824613
40 Ahto Raska Q111459479
41 Aidi Gerde Tuisk Eesti jalgrattur 2002-03-01
2021 WK Vlaanderen 144 Aidi Gerde Tuisk1.jpg
Tallinn Q98557766
42 Aigar Niglas 1985-12-11 Q60647400
43 Aiki Suits Eesti jalgpallur 2003-06-28 Q98089371
44 Aili Alliksoo Eesti kergejõustiklane 1959 Kiviõli Q111339907
45 Aimar Altosaar poliitik 1959-03-27
Aimar Altosaar 2021. aasta Arvamusfestivalil.jpg
Q50379605
46 Aime Hendre meediategelane 1946-02-24 Q50698164
47 Aime Kraus Eesti korvpallur 1932-05-13 Tallinn Q74237162
48 Aime Lauri Q111342276
49 Ain Alvin vandeadvokaat 1959-08-08 Q50379629
50 Ain Andressoo 1935 Tallinn Q106505048
51 Ain Hanschmidt pangandustegelane 1961-11-10 Q50664288
52 Ain Mõnjam Eesti kergejõustiklane Q111459363
53 Ain Saarmann Eesti poliitik 1939-04-06 Põltsamaa Q106199628
54 Ain Sarv Q103983001
55 Ain Tiidrus 1977 Q106109786
56 Ain Vilde 1942 Sadala vald (1939) Q107182910
57 Aino Arro kultuuriametnik 1946-06-12 Q50625367
58 Aino Vars Q111350622
59 Aire Koop 1957-05-30 Jõgeva Q106823785
60 Aire Lepik Eesti jalgpallur 1976-10-17 Q97719758
61 Airi Avameri 1998-02-18 Q98285759
62 Aita Põldma Q111345215
63 Aivar Ennok vandeadvokaat 1956-02-12 Q50660913
64 Aivar Haller Eesti kergejõustiklane Q111457042
65 Aivar Kala kirjutaja 1957-12-16 Q50824599
66 Aivar Kisel korvpallur 1992-09-12
Aivar Kisel streetball.jpg
Tallinn Q4699359
67 Aivar Kokka 1968 Q105943831
68 Aivar Leok Q111457059
69 Aivar Murd 1965-05-14 Q107010538
70 Aivar Nurmik Eesti muusik Q107598807
71 Aivar Ojastu Eesti kergejõustiklane 1961 Tartu Q111388546
72 Aivar Surva Eesti poliitik 1962-03-27 Q55984168
73 Aivar Tsarski Eesti kergejõustiklane Q111457100
74 Aivis Ohtla Q111457158
75 Aivo Jürgenson Q103372558
76 Aivo Normak Eesti kergejõustiklane Q111457159
77 Aivo Ojassalu Q111459339
78 Aksel Brehm Eesti poliitik Q105721191
79 Aksel Herman Rüütli Eesti poliitik 1893 1976 Q105756066
80 Aksel Kallas Eesti poliitik 1890 1922 Q105724447
81 Alan C. Peterson eesti näitleja Eesti Q64549106
82 Alan Kalm 1979-01-20 2000-04-26 Q55930837
83 Alar Arukuusk spordimänedžer 1963-11-21 Q50625442
84 Alar Eiche advokaat 1961-09-23 Q50660778
85 Alar Kaljuvee 1961 Misso Q111459341
86 Alar Kivilo 1943 Q27126467
87 Alar Kukka 1986-11-16 Q88115268
88 Alar Pintsaar 1967-01-14 Q109668548
89 Alar Rästa Eesti ajakirjanik Q107591006
90 Alar Seim 1958 Tallinn Q107177672
91 Alar Volmer Q111459343
92 Albert Kevend Eesti poliitik 1883 1945 Q105754634
93 Albert Leichner Q111459351
94 Albert Leopas Eesti diplomaat Q111597733
95 Albert Toomapoeg Eesti maalikunstnik 1908 1945 Q50377653
96 Albert Torie 1896-11-23
1896
1969-02-07
1969
Q110081054
97 Aldo Suurväli Eesti ujuja 1967-05-17 Tallinn Q87651809
98 Aleksa Gold Eesti ujuja 2000-01-03 Q65853070
99 Aleksander Adojaan 1954 Q27126428
100 Aleksander Ennemuist 1890 1975 Lõve Q61874906
101 Aleksander Erdman Eesti poliitik 1975-11-10 Q105735229
102 Aleksander Janson Eesti poliitik 1881 1939 Q105698071
103 Aleksander Jarlõkov Q111456857
104 Aleksander Jürgenson Q111594581
105 Aleksander Kalvet Eesti jalgpallur 1904-02-11 1970-03-13 Tallinn Q26788964
106 Aleksander Lensman Eesti poliitik 1890 Q105743081
107 Aleksander Liiber Eesti poliitik 1884 Q105743096
108 Aleksander Mahlberg Eesti poliitik 1897 1937 Q105745284
109 Aleksander Metusala Eesti poliitik 1891 Q105745336
110 Aleksander Oliver Hint Eesti korvpallur 2000
2018-10-07 Basketball 3x3 ARG vs EST (Boys Preliminary Round) at 2018 Summer Youth Olympics by Sandro Halank–086.jpg
Q99233445
111 Aleksander Podrätšik 1888 1921 Konguta Q72390425
112 Aleksander Pototski Eesti entomoloog 1958 Q101208876
113 Aleksander Prass Eesti poliitik 1879 1932 Q106204349
114 Aleksander Pärn Eesti poliitik 1891 Q105728411
115 Aleksander Reinson Eesti poliitik 1890-05-29 1975-10-13 Q105753045
116 Aleksander Rimmel Eesti poliitik 1888 Q105753061
117 Aleksander Rubjuk Q97371581
118 Aleksander Schipai Eesti poliitik 1890 1942 Q105712001
119 Aleksander Sikkal Eesti poliitik 1952-09-23 Q106690183
120 Aleksander Silverstov Eesti poliitik 1900 1933 Q105761434
121 Aleksander Sõster Eesti poliitik 1890 1941 Q105757556
122 Aleksander Tenneberg Eesti poliitik Q105749734
123 Aleksander Veiler Eesti poliitik 1887 1950 Q105622524
124 Aleksander Velvelt Eesti poliitik 1897 1967 Q105719786
125 Aleksander Välison Eesti poliitik 1899 Q105761934
126 Aleksander-Rudolf Toomel Eesti poliitik 1888 1941 Q105756106
127 Aleksandr Drozdov 1992-09-24 Maardu Q21096834
128 Aleksandr Fjodorov Q111456859
129 Aleksandr Karavajev Q111456873
130 Aleksandr Lusin 1997-08-14 Q102399676
131 Aleksandr Ossipov 1911-11-10 1967-10-25 Tallinn Q4337843
132 Aleksandr Pavlovsky Q111456919
133 Aleksandr Polozov 1986-04-16 Kohtla-Järve Q50813772
134 Aleksandr Romantsov Q111456927
135 Aleksandr Smetanin 1980-05-25 Kohtla-Järve Q38800394
136 Aleksandr Zdankevitš Eesti poliitik 1985-08-20
Aleksandr.Zdankevits.jpg
Tallinn Q26776807
137 Aleksandr Žurkin Eesti jalgpallur Q111457027
138 Aleksei Gretšanov Eesti poliitik Q105756499
139 Aleksei Ibatulov 1993-05-28 Arhangelsk Q61054482
140 Aleksei Palm 1882-06-05
1887
1960-10-29
1942
Velise Q20528972
141 Aleksei Selenoi Q111457031
142 Alexander Bronstein 1954-06-15 Peterburi Q22246731
143 Alexander Carl Woldemar Asmuth 1845-05-10 1929-10-07 Torma Q112140467
144 Alexander Van der Bellen 1898 1966 Q24207185
145 Alexandra Kõll Eesti jalgpallur 2001-01-04 Q98092430
146 Alfred Hirv Q111459510
147 Alfred Konstantin Kivi Eesti maalikunstnik 1883-03-23 1934-12-30 Q56243215
148 Alfred Kukk 1906 1981 Otepää vald Q110339670
149 Alfred Richard Sommer 1858-09-08 1939-11-02 Klaipėda Q54507591
150 Alfred Vainola Eesti poliitik 1894-08-09 1942-04-16 Q105756129
151 Alfred Zimmermann 1912-11-18 1961-04-15 Pühajärve Q109480083
152 Algur Kaerma teoloog 1962-05-16 Q50824589
153 Alice Erjapea Eestist pärit Serbia pianist ja muusikapedagoog 1898-01-29 1976-07-06
Alisa Bešević.pdf
Peterburi Q98138047
154 Alice-Anna Haberman Eesti poliitik ja õpetaja 1905-11-24 1993
Alice Haberman.jpg
Q40013613
155 Aliis Aalmann Eesti luuletaja 1995-12-16 Q109689011
156 Alika Malešina Eesti jalgpallur 2001-08-12 Q98088541
157 Alina Molkova 1997-08-15 Tallinn Q110669066
158 Aljona Surzhikova
Aljona Surzhikova 2020 (cropped).jpg
Tallinn Q81375032
159 Alla Jakobson Q50700137
160 Allan Gromov riigiametnik 1949-07-31 Q50663908
161 Allan Kokkota 190s Q65503262
162 Allan Künnapas 1982-03-04 Q60605893
163 Allar Hint Q111456761
164 Allar Kaasik muusika, muusikaprodutsentja -õppejõud 1949-02-14 Q50824581
165 Alli Tammemets 1904-07-17 1965-01-19
Alli Tammemets (sq cropped).jpg
Surju Q102524469
166 Alma Ast-Anni Eesti poliitik 1884 1958 Q105697146
167 Alma Sarapuu Eesti jalgrattur 1973-08-02 Q61891102
168 Alma Van der Bellen 1907 1993 Q24207217
169 Almar von Wistinghausen 1904-03-22 1989-04-17 Tallinn Q34215334
170 Alo Lepik 1971-10-06 Q4062799
171 Alti Vahkal Eesti tennisist Q111456780
172 Alvar Johannes Alev eesti murdmaasuusataja 1993-09-29 Tori vald Q28868233
173 Ana Linnamägi 1983 Q63435594
174 Anastasia Dodeltseva Eesti jalgpallur 1997-07-30 Q98082568
175 Anastasia Ivanova Eesti jalgpallur 1999-03-05 Q98069037
176 Anastasija Fjodorova Eesti jalgpallur 2003-08-02 Q98089041
177 Anastasija Zabello Eesti jalgpallur 2001-02-01 Q98069056
178 Anatoli Belov 1944-09-26 Bilogirsk Q48954846
179 Anatoli Matrašilin Q107588193
180 Anatoli Neželski 1952 Q106179096
181 Ander Koppel 1998-08-05 Q61776878
182 Andero Kapp 2006-04-20 Q88212365
183 Anders Veerpalu 2002-05-20 Q81907877
184 Ando Hagel tööstusjuht 1944-11-07 Q50664103
185 Ando Rehemaa
Premjers piedalās BEREC atklāšanā (6242737367).jpg
Q108336865
186 Ando-Siim Kuldkepp Q110777325
187 Andra Talen Eesti vehkleja 1999-08-12 Q105490136
188 Andra Vagur Q111337004
189 Andre Roos Eesti jalgrattur 2002-11-22 Q110917581
190 Andre Rozenthal eesti jalgpallur 1998
Andre Rozenthal.jpg
Q24546021
191 Andreas Ilves 2000-04-28
20170211 Nordic Combined COC Eisenerz 9883.jpg
Q88214589
192 Andreas Koppa 2002-06-17
2020-01-15 Biathlon at the 2020 Winter Youth Olympics – Mixed Relay (Martin Rulsch) 649.jpg
Q81904468
193 Andreas Lauk Q62267779
194 Andrei Shishkov 1978-09-29 Q27531916
195 Andrei Stalev 1989-05-01 Maardu Q21148490
196 Andres Aavik vandeadvokaat 1957-06-02 Q50375000
197 Andres Alas vandeadvokaat 1967-03-15 Q50379517
198 Andres Allikmäe tööstusjuht 1957-02-07 Q50379581
199 Andres Aru 1978 Q27126449
200 Andres Gorkin vandeadvokaat 1955-04-18 Q50663894
201 Andres Haamer firmajuht 1942-09-07 2014-08-20
Andres Haamer ettevõtja 99.jpg
Q50663996
202 Andres Hallmägi vandeadvokaat 1957-06-03 Q50664249
203 Andres Huul firmajuht 1963-08-28 Q50698386
204 Andres Jaigma MTÜ juht 1935-09-27 Q50700110
205 Andres Kurrikoff 1863 1925 Q61904279
206 Andres Kurrikoff Eesti diplomaat Q111597592
207 Andres Lauk Eesti jalgrattur 1964 Lümanda Q61864070
208 Andres Lilienblatt Eesti poliitik 1871 Q105725456
209 Andres Loorits Eesti poliitik 1869 1941 Q105703844
210 Andres Metsar Q111460075
211 Andres Nõmme Eesti poliitik Q105749179
212 Andres Petrov 1996-10-15 Q28970828
213 Andres Reimann Q108112289
214 Andres Talvik Eesti diplomaat 1947 Tallinn Q107243823
215 Andres Tamm Eesti poliitik Q110397824
216 Andres Tamm 1943-02-07 2021-11-20 Q111459536
217 Andres Tenusaar Eesti filmirežissöör 1977-01-22 Tallinn Q110010502
218 Andres Toode 1957 Tartu Q111452483
219 Andres Vakra Q111452571
220 Andrey Kalinichev 1986-04-03 Q1965264
221 Andrey Yakupov Q111334735
222 Andrio Lahesaare 1986-02-18 Q60605676
223 Andrus Hämelane Eesti kergejõustiklane Q111388029
224 Andrus Kasesalu Q107596037
225 Andrus Merilo 1973 Q107010052
226 Andrus Möll Eesti kergejõustiklane Q111452588
227 Andrus Nagel Q111452680
228 Andrus Paul 1975-04-21 Tõrva Q91998183
229 Andrus Poksi 1968 Tartu Q111348900
230 Andrus Tuisk Eesti filmirežissöör Q110664077
231 Andrus Villem 1959 Q105827303
232 Anett Joandi Eesti jalgpallur 2004-11-04 Q98089116
233 Anett Kadastu Eesti jalgpallur 1997-09-25 Q98091962
234 Anette Busch 1882 1969 Rapla maakond Q16628576
235 Anette Laureen Linnuste Eesti jalgpallur 2002-02-19 Q98088537
236 Anette Martin 1995-05-20 Q65503267
237 Angelika Sopp Q111452688
238 Ann Avarlaid 1955 Q63435596
239 Ann Marii Kivikas 2002-08-12 Q98565172
240 Anna Celmrauga 1888 1969-08-01 Q109997668
241 Anna Eller Eesti pianist 1887-12-24 1942 Q51719264
242 Anna Grigorjeva Eesti jalgpallur 1990-11-08 Q97675458
243 Anna Kaare Eesti luuletaja 1986 Q109689372
244 Anna Maria Mets Eesti jalgpallur 1999-04-01 Q98092432
245 Anna Maria Sepp 1996-02-02 Q27049024
246 Anna-Liisa Bezrodny 1981 Moskva Q56403084
247 Anna-Liisa Joandi Eesti jalgpallur 2003-08-13 Q98089132
248 Anna-Liisa Maadre Eesti jalgpallur 1998-09-15 Q98092397
249 Annabel Jäär Eesti jalgpallur 2001-04-03 Q98088536
250 Annabrith Heinmaa Eesti näitleja Q110740725
251 Annaliis Strigin Eesti jalgpallur 1998-03-03 Q97718131
252 Anne Mägi 1960 Paide Q107178495
253 Anne Reissar Eesti Q95694091
254 Anne Vaikmaa Q111338374
255 Anne-Catherine Paulus Eesti jalgpallur 1979-09-23 Q98091968
256 Anne-Grethe Pajuviidik Eesti jalgpallur 1998-06-12 Q97732388
257 Anne-Ly Oviir 1964-03 1994-09-28 Q28359960
258 Anne-Mai Ilumäe eesti geneetik 1983-11-21 Q41670752
259 Anneli Porri kunstianalüüsi didaktika ja galeriipedagoogika lektor 1980-08-08
Anneli Porri 2021. aasta Arvamusfestivalil.jpg
Q108112132
260 Annemai Lutter Eesti jalgpallur 2004-12-21 Q98089267
261 Annemarii Bendi 2001-03-29 Q47011677
262 Anni Jürine Eesti keeleteadlane 1985-02-15 2021-04-20 Q61686036
263 Anni Lindal Q110740921
264 Annika Saarnak Eesti ujuja 1988-09-19 Pühalepa Q45411376
265 Annika Valkna Q111341774
266 Anti Tammeoks Eesti poliitik 1975 Q108534917
267 Anton Fedorin 1978 2012 Peterburi Q111452351
268 Anton Hermann Eesti poliitik 1979-03-07 Q105756568
269 Anton Livintsev Eesti jalgrattur 2001-01-29 Q99482136
270 Anton Mangman Eesti poliitik 1900 1937 Q105745310
271 Anton Martinson Eesti poliitik 1883 1919 Q105704683
272 Anton Nekrassov 1986-12-15 Kohtla-Järve Q26459818
273 Anton Ratasepp Eesti poliitik 1881 Q105710254
274 Anton S 1978-11-19 Tartu Q98102990
275 Anton Semjonov jalgpallur 1980-11-17 Kohtla-Järve Q56310159
276 Anton Võhmar Eesti diplomaat Q111599434
277 Antonia Õun Q111336119
278 Antonina Apollo 1909 1993-01-15 Q20480159
279 Ants Aasmaa Eesti laulja Q111523886
280 Ants Kivirähk Q110649306
281 Ants Kommussaar Q111451873
282 Ants Palmar Eesti kergejõustiklane Q111452089
283 Ants Pauls Eesti poliitik 1940 Q105812762
284 Ants Saar Q111460134
285 Ants Salk Q111232271
286 Ants Stern Q111232114
287 Ants Tamme 1940 Q107657192
288 Ants Vaino 1940-02-15 1971-06-15 Vändra Q85859633
289 Ants Vähejaus Q107593327
290 Ants-Enno Lõhmus Eesti poliitik 1936 Q105825091
291 Ants-Vello Vaino Q111452149
292 Anu Hark Eesti jalgpallur 1993-03-10 Q97675464
293 Anu Karavajeva Q111339775
294 Anu Palm Eesti ihtüoloog 1959-09-14 Q99497244
295 Anu Sõber Eesti botaanik 1948-08-01 Q60603770
296 Anu Viitak Eesti keemik 1947-04-09 Q60604822
297 Anu-Laura Tuttelberg Eesti filmirežissöör 1984-07-10 Q28319506
298 Arabella Antons Eesti näitleja Q110751615
299 Arabella Järvet Eesti jalgpallur 2004-07-18 Q98092484
300 Archie White 1899 1957 Q110081142
301 Ardo Ojasalu Q105825309
302 Ardo Rennik 1947-06-25 2009-02-14 Eesti Q30276328
303 Arete Kerge Eesti ooperilaulja, sopran 1985
1985-06-04
Tallinn Q106602761
304 Argo Aru 190s Q27126478
305 Argo Hunt 190s Q65503278
306 Argo Vals Eesti muusik
Argo Vals at TMW17 - 1.jpg
Q108337275
307 Argo Vooremaa Q111451438
308 Argos Kracht
Argos Kracht.jpg
Q107699808
309 Arho Kalevi Anttila firmajuht 1964-09-07 Q50625299
310 Arho Tuhkru
Toomkiriku tornimuna 10.05.22 (20) Arho Tuhkru ajakapsliga.jpg
Q112038558
311 Arian Levin Eesti helilooja Q111917569
312 Ariina Mürkhain Eesti jalgpallur 1999-06-22 Tallinn Q66385749
313 Arlet Levandi 2005-11-28
2020-01-15 Medals Ceremonies (2020 Winter Youth Olympics) by Sandro Halank–146.jpg
Tallinn Q81904868
314 Arne Haasma Eesti muusik
Arne Haasma, Kukerpillid 2017.jpg
Q107588221
315 Arne Laos Q111451582
316 Arne Sellin 1957-09-16 Q60606544
317 Arno Kanal 2019-05-07 Q60606879
318 Arno Rossman Eesti poliitik 1954 Q108534671
319 Arnold Arakas 1908-01-24 1946-02-09 Rapla Q26678534
320 Arnold Grimpel Eesti poliitik 1901 1938 Q105753658
321 Arnold Jensen Q111451683
322 Arnold Kimber Eesti poliitik 1947 Q105592169
323 Arnold Sahva Q111460090
324 Arnold Vaino 1900-07-13
1900
1960-03-15
1960
Tartu Q55104513
325 Arnold Vesterberg Eesti poliitik 1878 Q105719855
326 Arnold-Eduard Lainevool Eesti poliitik 1904 Q105760585
327 Aron Kalmus 1974 Q106102996
328 Arthur Entsik Eesti korvpallur 2000-01-25
2018-10-07 Basketball 3x3 ARG vs EST (Boys Preliminary Round) at 2018 Summer Youth Olympics by Sandro Halank–019.jpg
Tallinn Q99233564
329 Artjom Mirzojev Eesti jalgrattur 2001-11-26 Q98966369
330 Artur Amon 1916-02-17 1944-08 Tartu Q21328769
331 Artur Bach Eesti poliitik 1883 1924 Q105720870
332 Artur Gruzdev 1998-12-15 Tallinn Q56753249
333 Artur Kaplur Eesti poliitik 1894 1953 Q105698249
334 Artur Konontsuk 2000-05-09 Pärnu Q100872244
335 Artur Laast Q107587789
336 Artur Liiberg Eesti poliitik 1884 Q105725243
337 Artur Puurand 1901 1976
Tlm fn9388 4-511 pisipilt.jpg
Tuhala Q112176017
338 Artur Raidmets
Artur Raidmets, muusikaärimees 1999.jpg
Q107568057
339 Artur Suzik 1967 Q106396776
340 Artur Tedremägi Eesti näitleja Q110729219
341 Artur Vetemaa Eesti arhitekt Q112075285
342 Artur Vititin 1992
1997-06-13
Q108001381
343 Artur Zifeld-Simumyaqi 1889 1939 Tallinn Q29994586
344 Arved Ojari Q111460085
345 Arvet-Imand Kompus 1942-11-16 Tartu Q21101665
346 Arvi Hamburg riigiametnik 1948-12-19
Arvi Hamburg, insener, Tallinna Tehnikaülikool 13.jpg
Q50664258
347 Arvi Karotam Q111476493
348 Arvi Sepp Q111365520
349 Arvid Kleinberg Q111452993
350 Arvo Eljari 1908-10-17 2003-10-06 Kurtna Q112151472
351 Arvo Jaakson Eesti poliitik 1942 Q105845594
352 Arvo Kelement Q111365473
353 Arvo Lill Q111460078
354 Arvo Orupõld Q111451185
355 Arvo Ratassepp 1935-04-06 2019-10-24 Q111451348
356 Arvo Tuvikene 1957-02-24 Q60630853
357 Arvo Vilu
Interrinne 90 (49) Arvo Vilu.jpg
Q95866582
358 Arvo Wichmann 1967 Q99478272
359 Asta Satsi Eesti kergejõustiklane Q111450558
360 Astrid Bernard Q111450560
361 Astrid Lindeberg 1942-06-01 Q25781927
362 August Alexander Kilk 1881-05-23 1922-07-15 Tartumaa Q70496699
363 August Lepik Eesti poliitik 1881 Q105794784
364 August Liivak Eesti poliitik Q105756929
365 August Liivik 1903 1942 Särevere vald Q110314788
366 August Luik Eesti poliitik 1899 1930 Q105755261
367 August Männikson Eesti poliitik 1889 Q105745414
368 August Mölder Eesti kunstnik 1914-05-14 1982-10-12 Q50359372
369 August Onton Eesti poliitik 1881 1965 Q105709607
370 August Putk Eesti poliitik 1899 Q105728308
371 August Rattas Eesti poliitik 1892 1938 Q105760686
372 August Reeben Eesti poliitik 1888 1973 Q105710275
373 August Sirro Eesti poliitik 1883 Q105757497
374 August Sokk Q111451063
375 August Sprenk Eesti poliitik 1885 1942 Q105729718
376 August Tibar Eesti poliitik 1888 Q105719336
377 August Tobro Eesti poliitik 1887 Q105761899
378 August Tõllasepp Eesti poliitik 1885 1970 Q105622500
379 August Voldemar Siiak Eesti poliitik 1878 Q105749941
380 August Voldemar Sternfeldt Eesti poliitik 1884 Q105712089
381 August Vomm Eesti poliitik 1893 1941 Q105737455
382 Aune Siin 1904-07-30 1989-02-24 Tallinn Q31685814
383 Aune Varik Q111342243
384 Aveli Uustalu 2000-10-28 Q88975039
385 Avo Greebe vandeadvokaat 1963-08-12 Q50663901
386 Avo Jans Q111460262
387 Axel Kallas 1890 1922-04-03
1922
Rõuge vald Q64910010
388 Benita Kärt 1905-12-18 1993-02-10 Tallinn Q107573687
389 Benita Parri 1922 2008 Viljandi Q111460256
390 Bernd Braun diplomaat Q50625792
391 Bernhard Eenpalu Eesti diplomaat Q111593911
392 Bernhard Jakobson vandeadvokaat 1931-02-16 Q50700142
393 Betti Vainküla Q111338800
394 Birgit Pajumäe Eesti jalgpallur 2003-12-09 Q98089275
395 Birgit Rammo Eesti jalgpallur 2004-08-11 Q98092465
396 Birgit Tito Eesti jalgrattur 1990-12-27 Q98557770
397 Birjo Rasmussen Eesti jalgpallur 1994-12-26 Q98083708
398 Boris Bogovski 190s Q27126422
399 Boris Joffe 1950 Haapsalu Q111364707
400 Boriss Nartsissov Ameerika Ühendriikide luuletaja 1906-02-27 1982-11-27 Наскафтым Q4313512
401 Boriss Uvarov 1946 Q56477925
402 Brenda Roosimaa Eesti vehkleja 1997-11-04 Q105489910
403 Bruno Eugen Julius Kolbe 1850-06-19 1925-12-14
Кольбе Бруно Юльевич.jpg
Võru Q4228920
404 Bruno Hans Taimsalu Eesti diplomaat Q111599377
405 Budkovsky Vitold 1886-05-08 1939-05-25 Q109852551
406 Buster 1997-02-25 Ostrov Q107244101
407 Béla Jávorszky ungari tõlkija ja diplomaat 1940-01-14
Jávorszky Béla.jpg
Budapest Q12814813
408 Cardo Remmel 1953 2018 Pärnu Q107190848
409 Carita Küünemäe Eesti jalgpallur 1999-03-27 Q97750882
410 Carl Schilling Eesti poliitik 1872 1941 Q105753123
411 Carmen Elisabeth Loime Eesti jalgpallur 2002-03-18 Q98088540
412 Carmen Juurik Eesti jalgpallur 2001-05-27 Q98092486
413 Carmen Kaidi Jõeleht Eesti jalgpallur 1999-07-28 Q98092420
414 Carmen Tiivel Eesti jalgpallur 2001-10-20 Q98082573
415 Cathy Korju Q107587922
416 Catlyn Kruus sulgpallur 2003-07-09 Q65503284
417 Chintis Lundgren Eesti filmirežissöör 1981 Tallinn Q110192044
418 Chris-Helin Kokk Eesti ujuja Q111450556
419 Christakis (Metropoliit Stefanus) Charalambides kirikutegelane 1940-04-29 Q50625872
420 Christoph Beermann 1899-10-09 1984-04-17 Strelna Q112141351
421 Christoph Peiker Eesti poliitik 1888 1924 Q105709809
422 Christopher Usov 1995-01-27 Q107212134
423 Cindy Õunpuu Kanada ujuja 1966 Toronto Q88389601
424 Dagmar Hekki Eesti jalgpallur 1990-08-02 Q98092520
425 Daimar Liiv Eesti poliitik 1966 Q105824821
426 Daisi Rist Eesti jalgrattur 1992-07-17 Q61890929
427 Daisy Järva firmajuht 1950-03-06
Daisy Järva. Eesti Turismifirmade Liidu juht 1994.jpg
Q50824566
428 Daisy Toim Eesti jalgpallur 2001-07-08 Q98092443
429 Damasius Treude Eesti diplomaat Q111599384
430 Danata Sestrem Eesti jalgpallur 2002-09-13 Q98088525
431 Daniel Sternfeld Q111450521
432 Daniil Glinka Eesti tennisist 2000-05-12 Q87758048
433 Daniil Koroljov Eesti jalgpallur 1999-12-11 Tallinn Q83788695
434 David Mullikas 1987-03-26 Braunschweig Q18223194
435 David Saarva Eesti diplomaat Q111599287
436 David Tuhkanen Q111450528
437 Denis Belov 1977-04-01 Q109452876
438 Denis Bolunov 1998-04-20 Tallinn Q85860470
439 Denis Konoshev 1983-03-24 Kohtla-Järve Q38693186
440 Denis Losnikov 1994-02-25 Q39775706
441 Deniss Sõritsa Eesti günekoloog Q60580222
442 Diana Belolipetskaja Eesti jalgpallur 1998-10-10 Q98083716
443 Diana Klas 1967-07-19 Tartu Q111313543
444 Diana Klavan 1992-04-11 Q63313378
445 Diana Legušs 1986-08-18 Tallinn Q111974850
446 Diana Mikita Eesti filmiprodutsent Q110751535
447 Dimitri Demjanov Q107594864
448 Dmitri Demjanov firmajuht 1947-01-14 Q50625918
449 Dmitri Smirnov Venemaa tenor 1882-11-19 1944-04-27
Dmitry Smirnov.jpg
Moskva Q3819307
450 Donat Masing Q107587966
451 Ebba Rääts Eesti ajakirjanik Q111476498
452 Edda and Eduard Paukson 2008-09-04 Q5335764
453 Ede Ümarik Q111335309
454 Edgar Friedrich Pärli Eesti diplomaat Q111599188
455 Edgar Haavik
Tallinn`84 (288) Edgar Haavik.jpg
Q111232250
456 Edgar Kana Eesti diplomaat Q111594595
457 Edgar Lemberg Eesti jalgpallur 19th millenium Q46116034
458 Edgar Naarits 1920-07-22 2004-05-04 Tartu Q28499951
459 Edik Kuusk Q111450533
460 Edith Elkind Q67724868
461 Eduard Ber Eesti vehkleja Q111450488
462 Eduard Brok Eesti poliitik 1880 Q105742136
463 Eduard Johannes Schwalbe Eesti diplomaat Q111599290
464 Eduard Kanep 1879-09-05 1969-05-13 Tartu Q68032256
465 Eduard Kansma Eesti poliitik 1887 1946 Q61890166
466 Eduard Kingsepp Eesti poliitik 1899 1929 Q105742261
467 Eduard Kink Eesti poliitik 1895 1942 Q105755058
468 Eduard Kirs Eesti poliitik 1886 Q105724749
469 Eduard Krüger Eesti poliitik Q105755137
470 Eduard Kägu Eesti poliitik 1900 1924 Q105725115
471 Eduard Kübarsepp Eesti poliitik 1877 Q105703083
472 Eduard Liivak Eesti poliitik 1889 Q105725253
473 Eduard Luts Eesti poliitik 1899 1942 Q105745058
474 Eduard Maurer Eesti jalgpallur No/unknown value No/unknown value Q22342660
475 Eduard Nipmann Eesti poliitik 1889 1960 Q105709487
476 Eduard Parts Eesti poliitik Q105749344
477 Eduard Pesur Eesti poliitik 1905 1969 Q105756019
478 Eduard Peterson Eesti poliitik Q105749384
479 Eduard Raidla Q111460312
480 Eduard Rosenvald Eesti poliitik 1877 Q105711545
481 Eduard Sauvere Q111450510
482 Eduard Seren 1900-05-23 1941-07-26 Rae Q29080097
483 Eduard Steinmann Eesti poliitik 1894 Q105729889
484 Eduard Teiman Eesti jalgpallur 19th millenium Q46116044
485 Eduard Tiiman Eesti poliitik Q105749712
486 Eduard Vinogradov 1969-07-31 Tallinn Q70247712
487 Eduard Võrk Q111450512
488 Eduard Üürike Q111335560
489 Eela Kokk Q92871757
490 Eerik Idarand 1991 Tallinn Q111362766
491 Eero Kinnunen 1967 Q106467211
492 Eero Talts 1981-01-28 Q60603692
493 Egert Haller Eesti korvpallur 1995-04-01 Tallinn Q108123336
494 Egle Käärats Q108523685
495 Egle Mätas Eesti jalgrattur 1983-02-20 Q55342393
496 Egor Mazantsev Eesti poliitik 1897 Q105760647
497 Eha Masing 1912-12-08 1998-05-05
1998-05-06
Q109648882
498 Eha Pärn Eesti poliitik 1957 Q105850124
499 Eha Urbsalu 1972-05-16 Q107589867
500 Eike Langerbaur 1998-02-02 Q24899943
501 Einar Iila omavalitsustegelane 1942-08-31 Q50698525
502 Einar Meister 1957 Q65231010
503 Elar Hani Q111450483
504 Eldor Raidna Eesti diplomaat Q111599192
505 Elen Pruuli Eesti jalgpallur 2002-01-25 Q98092507
506 Elena Lapimaa Q111450485
507 Eleri Lapp Q60606526
508 Elias Levenberg 1903 Tartu Q105824988
509 Eliis Eirand Eesti jalgpallur 1988-01-28 Q98092381
510 Eliisabet Kool 2003-01-24 Q81904457
511 Eliisabet Pedak Eesti jalgpallur 2000-04-24 Q98070937
512 Elina Ilves Q111357337
513 Elina Tasane 2003-10-25 Q112078307
514 Elis Kaas Eesti jalgpallur 1987-05-21 Q98092394
515 Elis Soodla Eesti jalgpallur 1999-08-03 Q105719098
516 Elisabet Pähn Q98320567
517 Elisabeth Ebras 2004-07-22 Tallinn Q105985949
518 Elisabeth Howen 1834-07-12 1923-02-26 Tallinn Q19660953
519 Elisabeth Lübek 1896-12-06 20th century Tallinn Q12346925
520 Elisabeth Pihela Eesti kergejõustiklane 2004-03-15 Q108562750
521 Elise Umb Q111450407
522 Elizabeth Elštein Eesti jalgpallur 2001-09-03 Q98092480
523 Elizaveta Rutkovskaja Eesti jalgpallur 1997 Tartu Q66841067
524 Elle Õun Q111336192
525 Ellen Kolk Eesti skulptor 1942-11-16 Q43463110
526 Ellen Vatsel Q111351052
527 Elmar Laaman 1906-02-12 1942-05-24 Viljandi Q26720811
528 Elmar Rähn eesti kergejõustiklane 1904 1996 Tallinn Q47490426
529 Elmar Truu Eesti poliitik 1942 Q65497817
530 Elmerice Parts 1878-11-08 1974-08-21
Elmerice Parts 1928.jpg
Saarjärve mõis Q108531797
531 Elmo Kassin 1969 Otepää Q60540022
532 Elo Soode 1986-03-21 Q110976947
533 Emil Vesterinen 1886 1968-11-21 Pielavesi vald Q65231213
534 Emilia Koger Eesti jalgpallur 2003-07-09 Q98092493
535 Emilie Simenson Eesti diplomaat Q111599295
536 Emma Treiberg Eesti jalgpallur 2000-11-19 Tallinn Q98070938
537 Emmanuel Steinschneider 1886-12-21 1970-12-02 Narva Q4526688
538 Endel Press Eesti ujuja 1929-02-16 1982-05-06 Tallinn Q26998337
539 Endla Vaher Q111337057
540 Endla Vellend 1945 Tallinn Q107185467
541 Endri Vinter Eesti ujuja 1993 Pärnu Q111365614
542 Ene Laanes Q111355336
543 Ene Midenbritt Eesti jalgpallur 1970-09-30 Q98092405
544 Ene Talpsep eesti mikrobioloog 1953-03-25 Q60602871
545 Ene Vainik eesti keeleteadlane 1964 Q61701707
546 Ene Öpik Eesti ujuja Q111335580
547 Enel Eha
Toomas Kirss, Miss Enel Eha ja Toomas Lepp 96.jpg
Q107589545
548 Enel Lepik Eesti fotograaf Q108532149
549 Enn Hallik spordiajakirjanik ja spordijuht 1950-08-05 Q50664220
550 Enn Heinsoo konsultant 1950-06-19 Q50698056
551 Enn Hendre 1938-06-22 2020-07-30 Q50698180
552 Enn Lilienthal Eesti kergejõustiklane 1962 Tartu Q111387677
553 Enn Plekksepp 1910-03-23 1993
Enn Plekksepp.jpg
Petseri rajoon Q40013697
554 Enn Rusi Q111442810
555 Enn Saare 1912-03-02 Q61943961
556 Enn Tamme Eesti matemaatik
Enn Tamme.jpg
Q102118212
557 Enn-Toivo Annuk riigiametnik 1941-10-05 Q50625222
558 Enrico-Egon Mitt Q111460306
559 Epp Songisepp 1965-11-17 Q60606836
560 Eret Elen Viidakas Eesti jalgpallur 1993-01-09 Q98091976
561 Ergo Treier Q110777258
562 Erich Kokamägi Eesti jalgpallur 19th millenium Q26669288
563 Erich Kübarsepp Q111460299
564 Erich Papp Eesti jalgpallur Q98831478
565 Erich Petrovits
Kadrina EPT 87 (42) Erich Petrovits, sporditegelane ja oli Kadrina vallavanem.jpg
Q107598557
566 Erich Veetõusme Q111444577
567 Erich Äärlaht 1902 1942-05-15 Q10487556
568 Erik Dorbek Q111444584
569 Erik Hiisjärv 1913-04-30 1995-05-20 Tartu Q112163813
570 Erik Int 1991-04-29 Q65168934
571 Erik Norkroos 1969-10-01 Tallinn Q26899198
572 Erik Potšinok 2004-09-09
2020-01-11 Ice hockey at the 2020 Winter Youth Olympics – Men's 3x3 mixed tournament – Preliminary round – Green vs. Brown (Martin Rulsch) 18.jpg
Q81906254
573 Erik Reinbok
Erik Reinbok.JPG
Q108859987
574 Erik Traugott Michael Beermann 1907-12-26 2004-05-13 Puškin Q112144844
575 Erik Udam 1938 1990 Q106472126
576 Erika Kaljusaar 1956-03-26 Tallinn Q81217324
577 Erika Tamm Q60580613
578 Erika Tuvike 1991-04-14 Tallinn Q106637103
579 Erjo Selliov 1971 Q65503297
580 Erki Aavik firmajuht 1961-10-15 Q50374997
581 Erki Korp 1973-08-20
Erki Korp ja Tõnis Rüütel 2013.jpg
Q111570986
582 Erki Laanemäe Eesti jalgrattur 2001-05-21 Q102439801
583 Erki Saluveer eesti geograaf 1980-07-22
Erki Saluveer 02.jpg
Q60594598
584 Erkki Koort 1975-08-15
Erkki Koort, arvamusfestival 2014.jpg
Q107496227
585 Erkki Lill 1968-04-24 Tallinn Q87061211
586 Erko Karing 1970 Q65503300
587 Ernest Fouard 1883
1883-04-27
1951
1951-09-14
Q110081426
588 Ernest Hulin 1882-09-29 1918-12-09 Q52156394
589 Ernst Constantin Veberman Eesti poliitik 1885 1940 Q105693508
590 Ernst Ehaveer Q111444627
591 Ervin Eerik Q111460292
592 Ervin Fischer Eesti jalgpallur 19th millenium Q46116040
593 Ervin-Ernst-Friedrich Thomson Eesti poliitik 1867 1932 Q105757618
594 Esko Rips Eesti filmiprodutsent 1981-06-12 Kadrina Q110751530
595 Ethel Jäärats Eesti jalgpallur 1978-11-26 Q97719820
596 Eugen Antson Q111592386
597 Eugen Burkert Saksamaa maalikunstnik 1866-06-30 1922-10-11 Q52155828
598 Eugen Madisoo Eesti poliitik Q105762015
599 Eugen Päsmel Q111460270
600 Eva Saar eesti keeleteadlane 1976-12-21 Q47486530
601 Eva-Maria Kriisa Eesti jalgpallur 2000-02-23 Q98092001
602 Eva-Maria Niit Eesti jalgpallur 2002-02-05 Tartu Q98092435
603 Evald Mahl eesti korvpallur 1915-04-14 2001-01-18 Tartu Q21328781
604 Evald Vellendi Eesti diplomaat Q111599403
605 Eve Annuk Eesti kirjandusteadlane 1964-05-13 Q61702969
606 Eve Gutmann-Valme 1985-01-10 Q110740925
607 Eve Kask Eesti maalikunstnik 1958-09-03
Meeli Kõiva ja Eve Kask, kunstnikud 2020.jpg
Q107591844
608 Eve Vait Q111339338
609 Evelin Penttilä Eesti filmiprodutsent 1985-06-22 Tartu Q110784244
610 Evelin Seppar Eesti helilooja 1986-10-14 Q102213680
611 Evelyn Šilina Eesti jalgpallur 2001-04-05 Tallinn Q98083731
612 Evgeny Saleev 1989-01-19 Saransk Q18043642
613 Evi Liivak 1924 1996 Viljandi Q61998623
614 Evi Valdoja Q111339644
615 Ewald von Renteln 1893-04-11 20th century Eesti Q16544531
616 Feodor Veiss Eesti poliitik 1888 1940 Q105761927
617 Ferdinand Adolf Kask Eesti maalikunstnik 1900-09-12 1941 Q50993556
618 Filipp Provorkov Eesti ujuja 1988-04-15 Tallinn Q33687488
619 Fjodor Ljubovski Q106726518
620 Franz Reder Broili 1854-10-28 1918-06-27 Q52150219
621 Fred Karu Q111446661
622 Fred Randver Q111446663
623 Friedrich Jürgenson 1903-02-08 1987-10-15 Odessa Q998221
624 Friedrich Pustõnski 1925-05-25 1996-12-27 Sianno Q15210307
625 Friido Kirs Eesti poliitik 1889 1948 Q105724819
626 Gabriela Busch Eesti jalgpallur 2004-10-06 Q105719099
627 Gabriela Truuse Eesti vehkleja 2004-03-27 Q105490199
628 Gaia-Marianna Salm Eesti vehkleja 1993-05-27 Q105490021
629 Galija Sattarova 1983-07-25 Maardu Q21152854
630 Galina 1981 Q111269749
631 Gavriil Beljagin 1870-04-22 1936-08-09
Beljagin.jpg
Q54878688
632 Gennadi Organov Q111446637
633 Georg Gilde Q111446638
634 Georg Jürgenson Eesti poliitik Q105737292
635 Georg Kogel Eesti diplomaat Q111596811
636 Georg Puusepp Eesti poliitik 1869 1937 Q105709916
637 Georg Tamm Eesti poliitik 1867 Q105729947
638 Georg Valdek Q111446644
639 Georg Vinogradov 1918-04-18 2011-01-12 Pavlovsk Q38776739
640 Georgi Ladygin 1989 Q111446645
641 Georgi-Rene Maksimovski Kersti Kaljulaidi abikaasa 1966-07-22
Georgi-Rene Maksimovski.jpeg
Q27530932
642 Gerda Pak Eesti ujuja 1993 Q111446649
643 Gerda Teder 1985 Q65503307
644 Gerli Israel Eesti jalgpallur 1995-02-07 Tallinn Q97727690
645 German Frolov 1996-06-12
2018 EC Katerina Bunina German Frolov 2018-01-19 13-08-10 (cropped) - German Frolov.jpg
Tallinn Q56605131
646 Gert Kivistik Eesti jalgrattur 1995-12-03
Oudenaarde - Ronde van Vlaanderen Beloften, 9 april 2016 (B144).JPG
Q102357749
647 Gert Künka 1980 Q27037964
648 Gert Vilms Q111446654
649 Gertrud Vabrit Eesti kergejõustiklane Q111336973
650 Getter Saar Eesti jalgpallur 1999-11-09
GetterSaar (1).jpg
Tallinn Q95209843
651 Gholamreza Anbarjafari Q62057376
652 Gina Paalo Eesti jalgpallur 1977-12-13 Q97719850
653 Girsh Blumberg Ameerika Ühendriikide füüsik 1959-02-06 Viljandi Q5564823
654 Gleb Karpenko Eesti jalgrattur 2001-10-27 Narva-Jõesuu Q98495881
655 Gregor Ilves Eesti korvpallur 1999-01-13 Q111049673
656 Gregori Kelder Eesti näitleja Q110751658
657 Grenelin Herlis Raud Eesti jalgpallur 1997-06-09 Q98092440
658 Greta Jaanson Q111330473
659 Grete Daut Eesti jalgpallur 2000-01-04 Tallinn Q98083717
660 Grete Hõim 1979 Q65503309
661 Gretel Ainen 1987-06-07 Q65503311
662 Gretel Tiivel Eesti jalgpallur 2003-05-26 Q98089428
663 Grigori Volkonski Eesti diplomaat Q111599415
664 Grigoriy Grigorievich Sumakov 1862 1933 Q105036780
665 Gundemar Neggo Eesti diplomaat Q111597881
666 Gunnar Holm 1933-04-24 Q111446657
667 Gunnar K. A. Njalsson Eesti kirjanik (hiiurootslane), helilooja ja juhtimiskonsultant. Kirjutab rootsi, inglise, hispaania ja eesti keeles. 1968-01-11 Kanada Q63214312
668 Gunnar Kuura Q111366028
669 Gunnar Nurk Q58810190
670 Gustav Arnold Grünvald Eesti poliitik 1888 Q105697798
671 Gustav German 1933-02-08 Tallinn Q63967129
672 Gustav Kroon Eesti poliitik 1872 1942 Q105742355
673 Gustav Küjen Eesti poliitik 1871 1920 Q105703097
674 Gustav Lange Eesti poliitik 1863 Q105742840
675 Gustav Seen Eesti poliitik 1871 1943 Q105712010
676 Gustav Viard Eesti poliitik 1881 1968 Q105679339
677 Haide Männamäe 1971-08-13 Tallinn Q107596020
678 Hando Nahkur Eesti pianist 1982 Q106044379
679 Hanna Heinmaa muusik 1978-11-07 Q50698025
680 Hanna Karoliina Kalle Eesti jalgpallur 1994-04-28 Q98092426
681 Hanna Rästa Eesti jalgpallur 2002-11-01 Q98092437
682 Hanna-Lisa Kuslap Eesti jalgpallur 1999-06-23 Q98092005
683 Hannaliina Piho 1999-03-05 Q63435598
684 Hannes Lintrop 1958-09-28 Q111974091
685 Hannes Männik Q111444651
686 Hannes Soomer eesti mootorrattur 1998-02-17 Tallinn Q47305016
687 Hanno Ellermann Q111444667
688 Hans Ainson 1892 1950 Q105753374
689 Hans Brümmel Q107594901
690 Hans Kukk Eesti diplomaat Q111597561
691 Hans Leoke Q111597660
692 Hans Lohk Eesti diplomaat Q111597768
693 Hans Markus Danilas 2003-10-06
2020-01-13 2nd run Men's Giant Slalom (2020 Winter Youth Olympics) by Sandro Halank–0978.jpg
Q81902497
694 Hans Mets Eesti poliitik 1882 Q105705392
695 Hans Miller Eesti poliitik 1952-04-03 Q105757120
696 Hans Orav Eesti poliitik 1882 Q105709631
697 Hans Soots Eesti poliitik 1886 1937 Q105749913
698 Hans Tirusson Eesti poliitik Q105749627
699 Hans-Kristjan Pilve 2001-02-06 Q65681672
700 Harald Kivioja 1908 1978 Q110331703
701 Harald Mägi Eesti poliitik 1932 Q105828293
702 Harald Normak Eesti poliitik 1890 1957 Q105709509
703 Harald Tammik Q111366043
704 Harald Triikmann Eesti diplomaat Q111599385
705 Hardi Mets Q111444688
706 Harleth Kuusik 1996-12-06 Tallinn Q58641628
707 Harri Erm 1922-08-18 1989-01-19 Rakvere Q39933415
708 Harry Arv Q111460813
709 Haversine
SCP-087.PNG
Q79054045
710 Heidi Marie Porila Eesti jalgpallur 2005-10-03 Q98092501
711 Heidi Melis Eesti jalgpallur 2002-01-27 Q98088522
712 Heigo Kaldra linnaametnik 1968-05-21 Q50824603
713 Heigo Mirka Q107595809
714 Heiki Ohu Q111448530
715 Heiki Sarapuu 1965 Q108803739
716 Heiki Tark Q107588211
717 Heiki Vahar Q107591937
718 Heikki Aasaru Eesti filmirežissöör Q110686868
719 Heikki-Olavi Lipping Q107599249
720 Heiko Rannula Q111448542
721 Heiko Sikka Q110740883
722 Heiko Väät Q111448574
723 Heiko Zoober 1996-02-08 Q27817313
724 Heila Rosenfeldt Q111448592
725 Heili Grossmann 1984-11-23 Tartu Q106634118
726 Heili Ilves 1975-05-16 Q42766263
727 Heino Freyberg 1922 1978-01-26 Tallinn Q51621305
728 Heino Heinaste Eesti kergejõustiklane 1928-03-03 2006-06-25 Kuigatsi Q15728082
729 Heino Krevald Q111460831
730 Heino Lill 1944 Q107029432
731 Heino Lind 1931 2008 Q107201958
732 Heino Mikiver 1924-08-31 2004-02-26 Loksa Q43765551
733 Heino Potter Q111448493
734 Heino Rebane Q111448502
735 Heino Roomere 1907-02-10 1966-07-05 Harku vald Q41780032
736 Heino Sepp Q111448516
737 Heinrich Ansip NSV Liidu Ülemnõukogu saadik 1909-09-09 1941-11-21
Heinrich Ansip.jpg
Tabivere vald Q28495576
738 Heinrich Feischner 1910 1961 Q104146991
739 Heinrich Koort Eesti jalgpallur 19th millenium Q22342610
740 Heinrich Pullerits Eesti diplomaat Q111597963
741 Heinrich Richard Kiiver Eesti poliitik 1891 1961 Q105754647
742 Heinrich Riedel Eesti fotograaf 1870 1932 Q27969111
743 Heinrich Roost Eesti jalgpallur 19th millenium Q28227760
744 Heinrich Silber 1900-10-08 1959-05-04 Tallinn Q110320033
745 Heinrich Tats Eesti poliitik Q105714427
746 Heiti Jalviste Eesti farmakoloog 1915 2005 Q105648647
747 Heitti Polli Eesti maalikunstnik 1951-04-26
Heitti Polli. eesti kunstnik 1994.jpg
Q50414279
748 Heldur Jaanson Q111460384
749 Hele-Mai Haav Eesti arvutiteadlane 1951-04-15 Q50664055
750 Helen Kaarjärv 1994-08-26 Q65503313
751 Helen Käit eesti kirjanik 1974-10-28 Q109689560
752 Helen Laupa Eesti tennisist 1976-08-31 Q106873553
753 Helen Priinits 1984 Q111364891
754 Helen Ree Eesti jalgpallur Q97719775
755 Helena Greta Porila Eesti jalgpallur 2003-01-01 Q98092503
756 Helena Liiv Q111448311
757 Helene Lumi Eesti jalgpallur 1994-07-10 Q98092456
758 Heleza Eesti laulja Q106618672
759 Heli Kendra Eesti helilooja, kirjanik ja muusikaõpetaja 1964 Q111381329
760 Heli Mets Q109588077
761 Helina Lill Eesti tennisist Q111448128
762 Helle Varrik Q111342299
763 Helle Vehlmann Q111357101
764 Helmut Meier Q111448247
765 Helmut Mänd Q111363881
766 Helvi Erikson Q111448306
767 Helvi Ubina Q111342167
768 Hendrik Kokamägi 1884 1960 Taagepera Q94629008
769 Hendrik Leetmäe Q111447787
770 Hendrik Mägar Q110784320
771 Hendrik Rikand Q111447849
772 Henn Eomois vandeadvokaat 1945-05-10 Q50660930
773 Henno Haava 1973-02-04 Tartu Q39933861
774 Henri Kuus Q110740928
775 Henri Sai 2000-12-04 Q96945367
776 Henri Treial 1992-05-28
Henri Treial (Legavolley 2019).jpg
Võru Q21623160
777 Henri Treimuth Eesti jalgrattur 2001-09-12 Q98966300
778 Henri Veesaar Eesti korvpallur 2004-03-28 Tallinn Q111049849
779 Henrik Igasta investeerimisfirmajuht 1974-06-07 Q50698487
780 Henry Aljand 1956 Q27126432
781 Henry Grünberg 2003-06-30
2020-01-10 Curling at the 2020 Winter Youth Olympics – Mixed Team – Round Robin – Session 1 – Estonia vs. Korea (Martin Rulsch) 23.jpg
Q81903282
782 Henry-David Varema Eesti tšellist 1969-09-26 Q111482530
783 Herbert Küttim Q111367936
784 Herbert Paalberg Eesti jalgpallur 1903-06-14
Kalev1.jpg
Tallinn Q22342696
785 Herman Kask Eesti poliitik 1918 Q61883165
786 Herman Soone Eesti poliitik Q105762056
787 Hermann Girgensohn 1867-05-20 1922-12-24 Noarootsi kihelkond Q112155095
788 Hermann Karl Hellat Eesti diplomaat Q111594139
789 Hermann Press NSV Liidu Ülemnõukogu saadik 1908-12-18 1996-01-14 Q40015590
790 Hillar Eichelmann Eesti botaanik 1960-05-20 Q60603686
791 Horret Kuus Q110729581
792 Hugo Bernhard Kikson Eesti poliitik 1898 Q105698347
793 Hugo Erkmaa Eesti korvpallur 1999-03-26 Väike-Maarja vald Q81734603
794 Hugo Kaas Eesti poliitik 1892-05-02 1941-07-31 Q105737336
795 Hugo Kaselaan Q111460847
796 Hugo Lepik maalikunstnik ja graafik 1905-11-09 2001 Jõhvi Q30064266
797 Hugo Pukk Q111447527
798 Hugo Ratassepp Eesti poliitik 1907 1930 Q105757346
799 Hugo Soosaar Eesti näitleja Q110751623
800 Ib Lamp Q111460845
801 Igor Habal Q111447593
802 Igor Holdai Eesti kergejõustiklane Q111388935
803 Igor Savelyev Q111447716
804 Igor Sedašev Eesti poliitik 1950 Q105845567
805 Igor Trofymov 1960 Q111310036
806 Ilja Stankevits Eesti korvpallur 1998-03-09 Narva-Jõesuu Q51763842
807 Ilmar Raissar Q111446983
808 Ilona Guryanova 1958
Ilona Gurjanova (32059175456).jpg
Q112115377
809 Ilona Poljakova Eesti tennisist 1973-04-01 Pärnu Q105845506
810 Ilona Vanaveski Q111342065
811 Immar Puun Q111232151
812 Imre Arakas Q104686854
813 Imre Luur Q107595934
814 Imre Taal 1982-11-12 Q25448619
815 Imre Taveter eesti purjetaja 1967-04-21 Keila Q21175267
816 Indra Liz Nemvalts Eesti jalgpallur 2002-09-11 Q98092461
817 Indrek Bartels firmajuht 1964-06-14 Q50625656
818 Indrek Jaal 1977 Q65503315
819 Indrek Kirs Eesti skulptor Q96249338
820 Indrek Kohv Q111447019
821 Indrek Kuivallik Eesti ärimees Q33129783
822 Indrek Käo Q111447094
823 Indrek Meelak Eesti jurist, endine riigiprokurör 1960 Q65497964
824 Indrek Otsus 1955 Q111447175
825 Indrek Rannama Q111447262
826 Indrek Ruut Q111447360
827 Indrek Sepp Q111446972
828 Indrek Simm Eesti filmirežissöör 1973-09-08 Q102398739
829 Indrek Sunelik Eesti korvpallur 2000-02-09 Tallinn Q106467716
830 Inessa Josing kunstnik 1964-01-14 Q50700293
831 Inga Lips Q58175811
832 Inga Vares Q110777299
833 Inge Kool Eesti jalgrattur 1975-12-14 Q61891113
834 Ingela Viks Eesti jalgpallur 1984-02-13 Q97721224
835 Ingi Killing Q107593523
836 Ingmar Seidelberg 1985 Q27126445
837 Ingrid Kressel Vinciguerra Eesti diplomaat 1973 Q107240913
838 Ingrid Noodla Q110777485
839 Ingrid Pihela Eesti jalgpallur 1980-06-11 Q97675490
840 Inna Aare Q111522747
841 Inna Dubrovina Eesti jalgpallur 1975-02-24 Q97719809
842 Inéz Q22279970
843 Iris Metsmägi eesti keeleteadlane 1968-02-27 Q44814499
844 Irja Aarma Q111522832
845 Irja Koikson Eesti jalgpallur 1980-07-18 Pärnu Q97719752
846 Isadore Epstein Eesti astronoom 1919-10-23 1995-09-17 Tallinn Q11197637
847 Ita Lillo Eesti jalgpallur 2003-06-09 Q98092452
848 Ivan Gorshkov Eesti poliitik 1889 1943 Q105759900
849 Ivan Morozov 1919-08-14 1978-11-06 Eesti Q23656232
850 Ivan Novitski Q111448790
851 Ivan Seljugin Eesti poliitik 1886 1926 Q105750033
852 Ivan Štšeglov Eesti ujuja 2000-07-08 Q98059529
853 Ivar Aas tööstusjuht 1951-11-17 Q50374989
854 Ivar Heinmaa 1965 Tallinn Q106913234
855 Ivar Kask sulgpallur 190s Q27126455
856 Ivar Liinev Q107599433
857 Ivar Raidam Q111448809
858 Ivi Laur Q111339625
859 Ivika Lainevee Eesti jalgrattur 1990-09-14 Q61891095
860 Ivo Aulik firmajuht 1954-10-24 Q50625607
861 Ivo Eesmaa omavalitsustegelane 1953-05-29 Q50626011
862 Ivo Goldi Q111232078
863 Ivo Iliste 1935-12-13 2002-12-01 Tartu Q53584498
864 Ivo Lehtmets Q111448811
865 Ivo Saksakulm Q111448821
866 Jaak Ennuste firmajuht 1964-09-21 Q50660922
867 Jaak Gross Q111460937
868 Jaak Heinola firmajuht 1949-10-27 Q50698038
869 Jaak Jalakas omavalitsustegelane 1954-04-06 Q50700183
870 Jaak Joonas Uudmäe Eesti kergejõustiklane 1994-04-06 Q98557427
871 Jaak Jõgi Q111448822
872 Jaak Jürisson Q109587998
873 Jaak Maaroos 1942 Q60581440
874 Jaak Mee 1970 Q106915282
875 Jaak Ulman Q107588072
876 Jaak Vasar Q107592760
877 Jaak-Hans Kuks Eesti poliitik 1942 Q105846890
878 Jaan Ammermann Eesti poliitik 1889 Q105695168
879 Jaan Erik Lepp Eesti korvpallur 2000-04-23
2018-10-07 Basketball 3x3 ARG vs EST (Boys Preliminary Round) at 2018 Summer Youth Olympics by Sandro Halank–013.jpg
Tallinn Q99233672
880 Jaan Habicht ajakirjanik 1956-03-19 Q50664088
881 Jaan Jürgenson Q111310063
882 Jaan Kabin Q107644253
883 Jaan Kalla Eesti poliitik 1889 Q105724371
884 Jaan Kanger Eesti diplomaat Q111594598
885 Jaan Kirss Q107589070
886 Jaan Kurgemaa Eesti poliitik 1894 1937 Q105725084
887 Jaan Leeto Eesti poliitik 1879 1922 Q105725194
888 Jaan Lentsius Q111460932
889 Jaan Letner Eesti poliitik 1887 1960 Q105703269
890 Jaan Lüllemets 1932 2004 Q112082308
891 Jaan Maalberg Eesti diplomaat Q111597774
892 Jaan Miger Eesti poliitik 1859 1940 Q105745359
893 Jaan Mälberg Eesti poliitik 1888 1947 Q105755330
894 Jaan Mölder Q111597877
895 Jaan Nuut Eesti poliitik Q105748849
896 Jaan Pakk Eesti poliitik 1877 1948 Q105709741
897 Jaan Pöör Eesti poliitik 1950 Q105833040
898 Jaan Raudsepp Eesti poliitik 1873 1945 Q105689367
899 Jaan Reinberg Eesti poliitik 1872 Q105728449
900 Jaan Roose 1992-01-11
Jaan Roose tasakaaluliinil Tallinna sadama kohal. Merepäevad 2014.jpg
Setumaa Q102157652
901 Jaan Santa Eesti poliitik 1880 Q105728663
902 Jaan Sitska Eesti poliitik 1867 1937 Q105712062
903 Jaan Sommer Q107588237
904 Jaan Tagel Eesti poliitik 1886 Q105749886
905 Jaan Tamm Q111448623
906 Jaan Tenisson 1864-09-30 No/unknown value Q18736829
907 Jaan Treial Eesti poliitik 1896 1918 Q105710855
908 Jaan Uri Eesti poliitik 1875 1942 Q105719441
909 Jaan Vaher Eesti poliitik 1871 Q105742173
910 Jaan Vares Q111450324
911 Jaan Veeranna Eesti jalgrattur 1958-11-16 Q107010540
912 Jaan Vorms 1885-05-29 1936-12-03 Q106462708
913 Jaan-Johann Bergmann Eesti poliitik 1867 1938 Q105720019
914 Jaanek Lips 1977 Q110389201
915 Jaanika Järve Eesti jalgpallur 1992-03-30 Q98092392
916 Jaanika Küttim Eesti jalgpallur 1988-11-04 Q98092499
917 Jaanika Piibar Eesti jalgpallur 2001-02-26 Q98088529
918 Jaanis Juhanson 1980-09-30 Q60605972
919 Jaanus Koval Q111450356
920 Jaanus Pettai 1989-11-24 Q111829679
921 Jaanus Põlder Q107598816
922 Jaanus Saat
Jaanus Saat. Lääne-Harju vallavanem 2022.jpg
Q111801993
923 Jaanus Tüli Q107589753
924 Jakob Aljas Q111280051
925 Jakob Homin Eesti poliitik 1898 Q105753685
926 Jakob Koppas Eesti poliitik 1902 1937 Q105760492
927 Jakob Lindros Eesti poliitik 1885 Q105703558
928 Jakob Meerits Eesti poliitik Q105727650
929 Jakob Puss Eesti poliitik Q105709908
930 Jakob Saar Eesti poliitik 1886 1950 Q105756072
931 Jan Abraham Bakker 1891-06-25
1891
1969-12-24
1969
Amsterdam Q110081856
932 Jan Rink 1860-11-26
1860
1937-10-07
1937
Nijmegen Q110081882
933 Jan Villemson 1974-07-30 Q102291373
934 Jana Lukjanova 1990-01-29 Q24450299
935 Jana Mäeväli Eesti jalgpallur 1984-03-01 Q98092400
936 Jana Olak 1966-06-23 Q60606874
937 Jana Pipar Eesti jalgpallur 1994-01-23 Q98083728
938 Jana Rehemaa Q111336371
939 Jana Vanaveski Eesti diplomaat 1971 Q106947026
940 Janar Jermakov Eesti jalgrattur 1986-05-25 Q102216752
941 Jander Heil Eesti kergejõustiklane 1997-04-20 Q98557940
942 Jane Idavain 1982-01-26 Q60596891
943 Janek Ermel Q111450271
944 Janek Sarapson Eesti näitleja Q110729389
945 Janelle Uibokand Eesti jalgrattur 1992-06-05 Q61890963
946 Janika Lõiv 1989-11-28 Eesti Q107656711
947 Janne Jõesaar-Ruusalu Eesti diplomaat 1969
Janne Jõesaar-Ruusalu presented her credentials to the King Harald V of Norway (29227859394) (cropped).jpg
Tallinn Q108917402
948 Janne Mugame 1982 Tallinn Q93058108
949 Janno Neemelo Q111460889
950 Jeanne Stigter 1877-05-10
1877
1951-11-05
1951
The Hague Q110081931
951 Jekaterina Duman Eesti kergejõustiklane 1983 Q111450276
952 Jekaterina Paškevitš Eesti jalgpallur 1983-07-05 Q97675485
953 Jelena Ivanova Q105296279
954 Jelena Karpova Q111450282
955 Jelena Smirnova 1987-04-07 Maardu Q21148970
956 Jennifer Smirnov Eesti jalgpallur 1997-09-12 Q97727727
957 Jessika Uleksin Eesti jalgpallur 1997-01-19 Q98082567
958 Jevgeni Jessin Q111450313
959 Joachim Winter Q56072825
960 Joakim Georg Fredrik von Rohr 1620 1649-01-29 Q110863553
961 Joakim Kordes 1572 Eesti Q109317029
962 Joann Koort 1871 1931 Q61884211
963 Joel Tammeka Q111450054
964 Johan Epner Eesti poliitik 1893 Q105697724
965 Johan Reichman Eesti poliitik 1879 1942 Q105752889
966 Johan Sapas Eesti diplomaat Q111599288
967 Johan Teng Eesti poliitik 1895 1979 Q105730074
968 Johann Anderson Eesti poliitik 1905 Q105720516
969 Johann Kana Eesti poliitik 1882 1934 Q105737356
970 Johann Ploompuu Eesti poliitik 1867 1943 Q105709830
971 Johann Post Eesti poliitik 1902 1983 Q105798926
972 Johann Põlenik Eesti poliitik 1899 Q105752822
973 Johanna Andreesen Eesti poliitik Q105732036
974 Johanna Irve 1977 Q65503322
975 Johanna Marie Link Eesti jalgpallur 2002-09-07 Q98091964
976 Johanna Teder Eesti korvpallur 2000-02-05 Q69752407
977 Johanna Udras 2002-10-23 Q81907773
978 Johannes Ernesaks Eesti poliitik 1876 1952 Q105697732
979 Johannes Fuks Eesti poliitik 1890 1977 Q105753424
980 Johannes Gutmann Eesti poliitik Q105735712
981 Johannes Hiob Eesti poliitik 1884 1937 Q105760378
982 Johannes Koppel Eesti poliitik 1887 1943 Q105725052
983 Johannes Kraan Eesti poliitik 1901 Q105760513
984 Johannes Krass Eesti poliitik 1891 1989 Q105742302
985 Johannes Lehtman Eesti poliitik 1886 1953 Q105703254
986 Johannes Loop Eesti filmirežissöör Q106727066
987 Johannes Miller Q111450025
988 Johannes Paabusk Eesti poliitik 1891 Q105795644
989 Johannes Paalberg Eesti poliitik 1883 1949 Q105709710
990 Johannes Palu 1913 1993-05-26 Q20481470
991 Johannes Peets Q111460863
992 Johannes Põllupüü Eesti poliitik 1889 1946 Q105709928
993 Johannes Rätsep Eesti poliitik 1878 Q105711924
994 Johannes Semm Eesti poliitik 1882 1942 Q105729545
995 Johannes Sillenberg Eesti poliitik 1978-06-27 Q105749923
996 Johannes Soans Eesti poliitik 1867 1941 Q105729578
997 Johannes Tammsoo Eesti poliitik Q105761482
998 Johannes Toom 1896 1972 Q111369447
999 Johannes Undusk 1918-09-10 1979-03-28 Pihkva oblast Q55418801
1000 Johannes Veltmann Eesti diplomaat Q111599406
1001 Johannes Vilmann Eesti poliitik Q105731805
1002 Johannes Võmma Eesti poliitik 1900 1945 Q105759514
1003 Johannes von Treiden Q110800016
1004 Johannes-Heinrich Uibopuu Eesti poliitik 1986-02-04 Q105749550
1005 Johannes-Leopold Antik Eesti poliitik 1885 1959 Q105756185
1006 Johannes-Rudolf Norman Eesti poliitik 1881 Q105755360
1007 Jonna Soomets Eesti jalgpallur 2002-02-12 Q98088544
1008 Joonas Kurits Eesti jalgrattur 2002-04-15 Q107326766
1009 Joonas Riismaa Eesti korvpallur 2002-03-06 Märjamaa Q109780040
1010 Joosep Laos 1992-10-23 Q61776869
1011 Joosep Mesi 2001-02-06 Q111845302
1012 Josef Copf 1898-02-15
1898
1943
1943-11-06
Q110082029
1013 Josef Zürnich 1824-09-29
1824
1902-06-30
1902
Viin Q110082034
1014 Josep Rukki Eesti poliitik 1880 1942 Q105761422
1015 Juan Geuer 1917 2009-05-02
2009
Soest Q110082067
1016 Juhan Gross Q111460850
1017 Juhan Haravee diplomaat 1957-03-28 Q50664334
1018 Juhan Hindov omavalitsustegelane 1952-05-14 Q50698304
1019 Juhan Januson Eesti poliitik 1894 1967 Q61874957
1020 Juhan Kahu firmajuht 1961-01-08 Q50824591
1021 Juhan Kalm Eesti poliitik 1884 1953 Q61883103
1022 Juhan Kivi Q111232101
1023 Juhan Luik 1997-11-25 Eesti Q28853756
1024 Juhan Maksim Eesti poliitik 1886 1941 Q105745295
1025 Juhan Must Eesti poliitik 1862 Q105745371
1026 Juhan Ostrat Eesti poliitik 1883 1957 Q105709701
1027 Juhan Piirimaa Eesti poliitik 1898 Q105765711
1028 Juhan Puttsepp 1975 Q99484549
1029 Juho-Enn Aule vandeadvokaat 1941-11-08 Q50625601
1030 Julia Bežko Q111336097
1031 Julius Lambot Eesti poliitik 1866 1941 Q105742805
1032 Julius Romann Eesti fotograaf 1886-09-01 Q27973164
1033 Juri Frischer 1984-02-12 Q62565741
1034 Juri Jegorov 1927 2017-11-08 Q99484023
1035 Juri Sulimov 1967-03-13 Q106133532
1036 Järvi Järveoja 1986-05-24 Q60603589
1037 Jörgen-Matthias Talviku
Jörgen-Matthias Talviku Cto Mundo.jpg
Q112194197
1038 Jürgen Jakk krossimootorrattur 1974-01-02 Q50700121
1039 Jüri Bergmann Q111449493
1040 Jüri Järs kultuuritöötaja 1951-08-07 Q50824565
1041 Jüri Jõepera 1945-09-17 Valga Q107588047
1042 Jüri Jürivee haridustegelane 1941-02-08 Q50824578
1043 Jüri Kaljundi 1974 Q112077094
1044 Jüri Krustok 1955-02-13
Maarja Grossberg ja Jüri Krustok.jpg
Tallinn Q59136509
1045 Jüri Liigand Q111449498
1046 Jüri Makarov Q111372027
1047 Jüri Metsalu Q111460942
1048 Jüri Mihkel Soontak Eesti poliitik 1901 1941 Q105761447
1049 Jüri Neissaar Q111450010
1050 Jüri Otsmaa Q111448995
1051 Jüri Põldoja Q107574131
1052 Jüri Randla Q111449103
1053 Jüri Randla Jr. Q111449106
1054 Jüri Reintalu Eesti poliitik 1895 Q105728503
1055 Jüri Rooberg Eesti poliitik Q105728514
1056 Jüri Seilenthal Eesti diplomaat 1970-12-28 Q106959627
1057 Jüri Talvistu Eesti kergejõustiklane 1947-08-16 Viljandi Q111232323
1058 Jüri Tammleht Q111372300
1059 Jüri Treijar Q111232262
1060 Jüri Viigipuu Q111460950
1061 Jüri Visk Eesti poliitik 1885 1957 Q105737503
1062 Jüri Voiman Eesti poliitik 1896 1942 Q105737473
1063 Jüri Välbe Eesti jalgpallur 1911-02-26 1964-03-23 Tõrva Q98831479
1064 Jüri Šehovtsov Eesti poliitik 1952 Q56148922
1065 Kaarel Heinver Eesti poliitik 1889 1961 Q105772744
1066 Kaarel Kasper Kõrge 1996-10-30 Q28924839
1067 Kaarel Kübar 1907 2004 Q110337590
1068 Kaarel Piho Q111460949
1069 Kaarel Pürg Eesti poliitik 1949 Q105810652
1070 Kaarel Sammet 1976 Q58238507
1071 Kaarel Uusmaa Eesti diplomaat Q111599386
1072 Kaarel Vaidla 1987
Kaarel Vaidla 20180912.jpg
Q55393686
1073 Kaarel Zilmer 1947 Q111372161
1074 Kaaren Kaer Q110651538
1075 Kadi Estland eesti kunstnik 1973-07-06 Q109303356
1076 Kadi Herkül kultuuriajakirjanik, teatrikriitik 1968-02-14 Q50698208
1077 Kadi Meressaar Eesti jalgpallur 1997-03-03 Q98092403
1078 Kadi Viik Eesti aktivist Q109303366
1079 Kadir Lobo 2005-01-02 Saksamaa Q111698568
1080 Kadri Kangilaski Eesti kunstnik 1973-01-30 Q50418173
1081 Kadri Kimsen Eesti jalgpallur 1976-10-08 Saue Q97719751
1082 Kadri Kipper 1984-03-11
Kipper, Kadri.IMG 9892.JPG
Tartu Q112115644
1083 Kadri Lassmann Eesti muusikapromootor 1970-11-17 Q111482516
1084 Kadri Ottis 1970 Q108532343
1085 Kadri Pihl Eesti jalgpallur 1979-04-18 Q97719851
1086 Kadri Puri Q111448973
1087 Kadri Reinik Eesti jalgpallur 2002-09-19 Q98092441
1088 Kadri Suija 1977-07-21 Q60581608
1089 Kadri Tali Eesti botaanik 1966 Q21516565
1090 Kadri Varblane Q110777310
1091 Kadri Viigipuu Eesti kergejõustiklane Q111448975
1092 Kadri-Ann Lass Eesti korvpallur 1996-11-24 Tartu Q56486584
1093 Kadri-Ann Valgeväli Eesti jalgpallur 1984-02-14 Q98091974
1094 Kady Kalvet Eesti jalgpallur 1976-02-07 Q97719750
1095 Kael Koemets Eesti poliitik 1878 1948 Q105724831
1096 Kai Haldre MTÜjuht 1965-05-24 Q50664184
1097 Kai Vabrit Q111336988
1098 Kai Vellak Eesti botaanik 1963-02-24 Q60603541
1099 Kai-Liis Oja Eesti jalgpallur 1999-02-01 Q98092560
1100 Kaia Urb Eesti laulja 1956 Q107056295
1101 Kaido Ehasoo vandeadvokaat 1957-06-09 Q50660740
1102 Kaido Fridolin ehitusettevõtja 1962-07-01 Q50661097
1103 Kaido Kaljumäe MTÜjuht 1972-01-03 Q50824607
1104 Kaido Paapstel 1987-04-08 Q60607080
1105 Kaido Soosaar Eesti geograaf 1981-02-09 Q56998242
1106 Kaidy Kaasiku 2001-10-03 Q105075532
1107 Kaie Jalast Q111338613
1108 Kaie Kivi Q111448988
1109 Kaie-Ene Rääk 1961-04-13 Tallinn Q110729482
1110 Kaijo Kuusing 1968-06-15 Viljandi Q96579705
1111 Kaili Pertel Eesti jalgpallur 1987-06-26 Q98091970
1112 Kaire Kimsen Eesti jalgpallur 1978-03-13 Saue Q97719830
1113 Kaire Leet Q111448991
1114 Kaire Tekku Eesti jalgpallur 1983-12-18 Q97732877
1115 Kairi Koort Eesti jalgpallur 1998-02-17 Q98092529
1116 Kairi Kuur Q111448823
1117 Kairi Viilup 1967 Q63435599
1118 Kaisa Kamenik Eesti jalgpallur 1993-06-11 Q98092427
1119 Kaja Jaakson Eesti jalgpallur 1975-11-13 Q98092391
1120 Kaja Mulla Q107598999
1121 Kajar Köster eesti metsateadlane 1979-10-22 Q59696866
1122 Kalev Aigro 1959-02-15 Otepää Q59420743
1123 Kalev Aun omavalitsustegelane, riigiametnik 1951-03-11 Q50625624
1124 Kalev Järvelill laevandusjuht 1965-08-26 Q50824570
1125 Kalev Tamm Eesti filmiprodutsent Q107549777
1126 Kalju Hellenurm firmajuht 1942-03-29 Q50698108
1127 Kalle Erm Eesti muusik Q107584265
1128 Kalle Ilves Q111460946
1129 Kalle Koppel Q107593006
1130 Kalle Talviste Eesti poliitik 1945 Q108534908
1131 Kardo Kõresaar 1987-04-24
Kardo Koresaar (Legavolley 2011).jpg
Q55265925
1132 Karel Rammo 2003-09-03
2020-01-19 Ski jumping at the 2020 Winter Youth Olympics – Men's Individual – 1st Round (Martin Rulsch) 142.jpg
Tallinn Q81906366
1133 Karen Vapper Eesti ujuja Q111342131
1134 Karina Kesvatera Eesti jalgpallur 1989-01-02 Q97706058
1135 Karina Kork Eesti jalgpallur 1995-02-23 Tallinn Q97718077
1136 Karina Piirimaa Eesti jalgpallur 2000-08-30 Q98083725
1137 Karl Aleksander Zirkel Eesti diplomaat Q111599374
1138 Karl Asser Q50375271
1139 Karl Heinrich Tomingas Eesti poliitik 1892 1969 Q108471136
1140 Karl Inglist Eesti poliitik 1874 1951-11-18 Q105698041
1141 Karl Jakob Vibur Eesti näitleja Q110751630
1142 Karl Johann Luht Eesti ujuja 1996-11-30 Tartu Q98485874
1143 Karl Jürgens Q110319164
1144 Karl Kaal Eesti poliitik 1883 1942 Q105753829
1145 Karl Kanep Eesti poliitik Q105756734
1146 Karl Kert 2000-08-16 Q65503326
1147 Karl Kivinurm 1989 Q27126441
1148 Karl Kukk Eesti diplomaat Q111597581
1149 Karl Kuusik Eesti diplomaat Q111597598
1150 Karl Mustjõgi 1995-01-04 Q88115249
1151 Karl Mägi Eesti diplomaat Q111597865
1152 Karl Mõistus Q111597863
1153 Karl Mölder 1899 1975 Q20914319
1154 Karl Oole 1907-01-26 1961-02-21 Roela Q79345237
1155 Karl Pallo 1896 1986 Q6372140
1156 Karl Piirisild Eesti poliitik 1890 Q105728278
1157 Karl Pärl Eesti diplomaat Q111597965
1158 Karl Rand Eesti poliitik 1880 Q105710191
1159 Karl Sepp Eesti diplomaat Q111599292
1160 Karl Sitska Eesti diplomaat Q111599309
1161 Karl Stallmeister Eesti poliitik 1887 Q105729734
1162 Karl Tamm Eesti poliitik 1872 1940 Q105749828
1163 Karl Tammik Eesti poliitik Q105730008
1164 Karl Theodor Grau Eesti poliitik 1884 1952 Q61874927
1165 Karl Treufeldt Q108114648
1166 Karl Utsar 1945 Q111302645
1167 Karl Vallner Eesti jalgpallur 1998-02-28 Loo Q83788691
1168 Karl Vesterstein Q111460944
1169 Karl Väli Eesti poliitik Q105714569
1170 Karl-August Frants Eesti poliitik 1895 1942 Q105759609
1171 Karl-August Saar Eesti poliitik 1887 1941 Q105711942
1172 Karl-Johan Lips Eesti korvpallur 1996-07-20 Viimsi Q109612780
1173 Karl-Osvald Leemet 1909-10-15 1993-04-19
Sulev Roosma, purjetaja ja jääpurjetaja ja Karl-Osvald Leemet, „Tallinna” kapten. 1980.jpg
Kärla vald Q107593737
1174 Karleen Kersa Eesti ujuja 1996 Q111372394
1175 Karlo Aia Eesti jalgrattur 1990-08-18 Pärnu Q30118090
1176 Karmen Piirimaa Eesti jalgpallur 2002-08-02 Q98083727
1177 Karmen Reinpold Eesti jalgrattur 1981-05-17 Q107290319
1178 Karola Purgats Eesti jalgpallur 2006-04-06
Karola Purgats (FC Phoenix).jpg
Kohtla-Järve Q109453294
1179 Karoliine Maalinn Eesti jalgpallur 1995-06-03 Q97748595
1180 Karolin Kormik Eesti jalgpallur 2001-05-01 Q98092494
1181 Karolina Perv Eesti jalgpallur 2001-07-03 Q98088543
1182 Karolina Veetamm Eesti filmiprodutsent 1990-09-11 Q110740939
1183 Karoly Kasuk Eesti jalgpallur 2003-01-24 Q98089140
1184 Kaspar Kaljuvee eesti kiiruisutaja 1998-06-04
Lillehammer 2016 - Speed skating Men's 500m race 2 - Kaspar Kaljuvee.jpg
Q56632757
1185 Kaspar Karik 1990-09-25 Tallinn Q26761865
1186 Kaspar Paarson 2002-06-14 Q81905995
1187 Kaspar Suvi 1997-09-29 Q65503330
1188 Kata-Liina Normak Eesti jalgrattur 1986-02-10 Q61891073
1189 Katariina Klammer 2004-02-16
2020-01-10 Curling at the 2020 Winter Youth Olympics – Mixed Team – Round Robin – Session 1 – Estonia vs. Korea (Martin Rulsch) 05.jpg
Q81904338
1190 Katariina Vardja Eesti jalgpallur 2000-09-27 Q98092025
1191 Katarina Põldur Eesti jalgpallur 2003-08-02 Q98092534
1192 Kateriin Kuusk Eesti jalgpallur 1989-02-24 Q98092531
1193 Kati Rausberg Q111435619
1194 Kati-Karoli Silla Eesti jalgpallur 2004-10-19 Q98092468
1195 Katie Vesterstein 1999-06-21 Duluth Q110820153
1196 Katri Horma Q106764066
1197 Katriin Kabanov Eesti jalgpallur 2002-09-16 Q98092528
1198 Katriin Kersa Eesti ujuja 1994 Q111372402
1199 Katriin Saulus Eesti jalgpallur 2003-07-05 Q98088531
1200 Katrin Enno MTÜtegelane 1969-01-23 Q50660901
1201 Katrin Gross-Paju MTÜtegelane 1963-05-23 Q50663931
1202 Katrin Jakobi eesti kirjanik 1909-06-20 1986-01-26 Võru linn Q108419722
1203 Katrin Jalakas MTÜtegelane 1974-07-09 Q50700195
1204 Katrin Kivirand 1989-10-11 Q63313392
1205 Katrin Kuhlbach Q85994292
1206 Katrin Kuusk Q111336399
1207 Katrin Linde 1951 Q105824838
1208 Katrin Paeväli 1955 Q63435600
1209 Katrin Piirimaa Eesti jalgpallur 2000-08-30 Q98092464
1210 Katrin Saali Saul Q47510132
1211 Katrin Saarsalu-Layachi Eesti diplomaat 1967 Q107241820
1212 Katrin Tuse Eesti jalgpallur 1979-07-23 Q97719854
1213 Katrin Tuulik Eesti jalgpallur 1984-04-12 Q97721213
1214 Kaupo Kruusiauk Eesti filmirežissöör 1977-02-25 Q108654876
1215 Kaupo Kukli eesti materjaliteadlane
Kaupo Kukli 6.01.2022.jpg
Q57398493
1216 Kaupo Palmar 1975 Q106610547
1217 Keidi Käis Eesti jalgpallur 1992-11-13 Q98092448
1218 Keidy Kaasiku 2001-10-03 Q105075530
1219 Keiso Pedriks 1994-04-30 Q86218105
1220 Keiti Kruusmann Eesti jalgpallur 2003-06-10 Q98092003
1221 Keitlyn Metsmaa Eesti jalgpallur 2001-08-31 Q98092458
1222 Keiu Kask Q87640557
1223 Keiu Paapsi Q52732330
1224 Kelli Andermann Eesti jalgpallur 2003-09-22 Q98092477
1225 Kelli Lumi 1987
Michael Kors Spring-Summer 2014 15.jpg
Q112115391
1226 Kelli Vilu 190s Q27913897
1227 Kelly Kalm Eesti jalgrattur 1997-04-26 Q27450546
1228 Kelly Kimsto Eesti jalgpallur 2002-02-06 Q98092492
1229 Kelly Nevolihhin Eesti kergejõustiklane 1992-11-15 Q98566076
1230 Kelly-Ly Tomingas Eesti jalgpallur 2002-05-08 Q98092408
1231 Ken Tomson Eesti ujuja Q111435683
1232 Ken-Mark Minkovski Eesti kergejõustiklane 2001-10-13 Q96945362
1233 Kenneth Hildebrand Q111435673
1234 Kenno Ruukel eesti suusahüppaja 1997-12-25 Q88215314
1235 Kerli Laidsalu 1995-01-22 Tallinn Q106638228
1236 Kerlin Rassadkin Eesti jalgpallur 2000-10-11 Q98082572
1237 Kermo Voitka 1999-06-28
Lillehammer 2016 - Speed skating Men's 500m race 2 - Kermo Voitka.jpg
Q56633113
1238 Kersti Hiedel riigiametnik 1944-06-30 Q50698249
1239 Kersti Kõosaar Eesti poliitik Q106449336
1240 Kersti Veer Q111355343
1241 Kersti Viru Q111372440
1242 Kerttu Jallai Q111435841
1243 Kerttu Kuusik Eesti jalgpallur 1979-11-08 Q97719836
1244 Kertu Ly Alnek Eesti ujuja 1999-09-14 Tartu Q45820599
1245 Kertu Margus 1985 Q65503337
1246 Kertu Raja Eesti näitleja Q110729228
1247 Kertu Tiitso Eesti kergejõustiklane 1971 Q111435813
1248 Kethlin Hiis Eesti jalgpallur 2002-02-02 Q98092385
1249 Ketlin Kasar Q110777304
1250 Ketlin Saar Eesti jalgpallur 1997
KetlinSaar (1).jpg
Tallinn Q66841183
1251 Ketlin Tekkel Eesti jalgrattur 1996-12-20 Q23771479
1252 Ketly Freirik 1984 Q65503339
1253 Kiira Ümarik Q111335532
1254 Killu Ratas Eesti kergejõustiklane Q111435769
1255 Kira Makarova Q63964276
1256 Kirill Kurenko 1991-02-14
Kirill Kurenko.jpg
Kohtla-Järve Q65174308
1257 Kirill Tarassov Eesti jalgrattur 1997-08-28 Tallinn Q66777394
1258 Kirill Ulk Eesti poliitik Q105749538
1259 Koit Herodes Eesti keemik 1972-06-11 Q60605630
1260 Koit Prants Eesti poliitik 1961 Q108534994
1261 Konrad Kudeviita 2004-04-27
2020-01-11 Men's Ice hockey 3x3 Preliminary round Team Blue vs. Team Orange (2020 Winter Youth Olympics) by Sandro Halank–139.jpg
Q81904608
1262 Konstantin Lellep Eesti diplomaat Q111597646
1263 Konstantin Lubobratec 1995-05-18 Tallinn Q30346006
1264 Konstantin Tamm-Stamm Eesti poliitik Q105749768
1265 Konstantin Veiss Eesti poliitik 1962 Q105756146
1266 Kreete Õun Eesti jalgpallur 2001-05-25 Q98083707
1267 Kregor Helmet Eesti korvpallur 1997-06-09 Tallinn Q35015244
1268 Krista Kajandu Q107588097
1269 Krista Karing Eesti jalgrattur 1994-12-06 Q64492124
1270 Krista Teinveld Eesti jalgpallur 1977-02-09 Q97719788
1271 Krista Valgepea Eesti kergejõustiklane Q111341717
1272 Kristel Berendsen Eesti kergejõustiklane Q111434865
1273 Kristel Eier Eesti jalgpallur 1990-02-27 Q97705748
1274 Kristel Koort Eesti jalgrattur 1992-01-13 Q61890935
1275 Kristel Lepik Eesti jalgpallur 1990-02-27 Q98092396
1276 Kristel Lukats Q107594927
1277 Kristel Sandra Soonik 2001-01-28 Q112178186
1278 Kristel Zilmer 1974 Q64504571
1279 Kristen Kelement 1989-06-05
2015 Rally Finland SS5 Himos 1 31.jpg
Q54842907
1280 Kristi Kais Eesti jalgpallur 1978-10-14 Q97719825
1281 Kristi Kallas Q26695945
1282 Kristi Kiirats Eesti kergejõustiklane Q111434878
1283 Kristi Kongi eesti kunstnik 1985-02-21 Q50356389
1284 Kristi Koppel 1968 Q65503341
1285 Kristi Läll 1989-01-29 Q60580559
1286 Kristi Mägi Eesti jalgpallur 2002-09-19 Q98092533
1287 Kristi Shashkina 2003-01-09 Tartu Q110248948
1288 Kristiina Ago Q110976953
1289 Kristiina Heinvars Eesti jalgpallur 2001-03-11 Q98092483
1290 Kristiina Praakli eesti keeleteadlane 1977-10-23 Q61685621
1291 Kristiina Tambets eesti geneetik 1970-04-20 Q28468780
1292 Kristiina Tullus Eesti jalgpallur 1998-09-12 Tallinn Q98069035
1293 Kristiine Kalev 1999-06-12 Tallinn Q104846497
1294 Kristiine Lill 1971-02-01 Q87135342
1295 Kristin Kukli Eesti jalgpallur 1999-06-09 Q98083718
1296 Kristina Kadak vandeadvokaat 1972-05-21 Q50824585
1297 Kristina Kersa 1979 Q108477835
1298 Kristina Lõuk 1984-04-30 Tartu Q110751573
1299 Kristina Reinoltsas Eesti jalgpallur 1983-06-05 Q97721186
1300 Kristina Teern Eesti jalgpallur 2004-11-13 Q98089419
1301 Kristina Vähi 1973 Q106727947
1302 Kristina von Treiden Q110799928
1303 Kristjan Hänni väärtpaberispetsialist 1971-01-19 Q50698410
1304 Kristjan Koll eesti murdmaasuusataja 1995-06-03 Q28868238
1305 Kristjan Kõrver Eesti helilooja 1976 Q106087383
1306 Kristjan Pelt Eesti jalgpallur 2001-07-12 Tallinn Q100151781
1307 Kristjan Pettai 1990-12-10 Q111829678
1308 Kristjan Pilt eesti teadlane 1981-11-10 Q82551260
1309 Kristjan Raudsepp Eesti poliitik 1880 Q105752865
1310 Kristjan Saavo Eesti poliitik 1878 Q105753091
1311 Kristjan Tafenau Eesti kergejõustiklane 1998-01-02 Q98557426
1312 Kristjan Tamm Eesti tennisist 1998-06-16 Q54356359
1313 Kristjan Toomaspoeg Eesti ajaloolane 1971 Tartu Q59609814
1314 Kristjan Täherand 1991-02-13 Q65503343
1315 Kristlin Põbo Eesti jalgpallur 1979-11-04 Q97719804
1316 Kristo Enn Vaga Eesti jalgrattur 1997-01-04
Oudenaarde - Ronde van Vlaanderen Beloften, 9 april 2016 (B141).JPG
Tallinn Q30562829
1317 Kristo Hussar Eesti jalgpallur 2002-06-28 Tallinn Q106228833
1318 Kristo Kasela 1984-12-21 Q65503345
1319 Kristo Kraag 1979 Q111333171
1320 Kristo Ringas Q111372468
1321 Kristofer Siimar Eesti tennisist 1998-02-03 Tallinn Q29325100
1322 Krõõt Juurak 1981 Tallinn Q22964666
1323 Kudri Simson 1977-01-02 Q106493795
1324 Kunnar Suviste Q107588972
1325 Kuramus Eesti metal-kitarrist 1991-02-27 2011-06-11 Q55932507
1326 Kurt von Wistinghausen 1901-05-13 1986-09-03 Tallinn Q33663304
1327 Kustas Kaleviste 1893-11-15 Kullamaa vald Q40015769
1328 Kustas Köidam Eesti poliitik 1879 1963 Q105725176
1329 Kädy Plaas 1979 Q106608794
1330 Kärt Hüdsi Eesti jalgpallur 2003-09-04 Q98089107
1331 Kärt Mere Eesti jalgpallur 1994-05-07 Q98069046
1332 Kärt Siilats Eesti kergejõustiklane 1980 Q111434823
1333 Kätlin Hobemägi Eesti jalgpallur 1978-11-09 Q97705752
1334 Kätlin Jeedas Eesti jalgpallur 2001-02-20 Q98092000
1335 Kätlin Ojapõld Eesti jalgpallur 1990-11-15 Q98091965
1336 Kätlin Tammiste 1996-04-06 Q27049022
1337 Kätlin Tõllasson Eesti kergejõustiklane 1993-06-04 Q98822270
1338 Külle Laidmäe 1969 Q65503348
1339 Külli Hallik 1954 Q111376200
1340 Külli Iste 1969 Q65503350
1341 Küllike Jürimäe Eesti kohtunik, endine Euroopa Kohtu kohtunik 1962 Q1417201
1342 Küllike Meister Q111351916
1343 Laada Tereštšenkova Eesti jalgpallur 1999-06-05 Q97727729
1344 Laimi Sprogis Eesti laulja
Laimi Sprogis. Eesti lauljanna 1990.jpg
Q111313562
1345 Laimons Raudsepp 1951 Q111434701
1346 Laura Lizette Sander Eesti jalgrattur 2004-05-15 Pärnu Q105851977
1347 Laura Nuudi Eesti ujuja Q111434404
1348 Laura Susanna Lätte Eesti jalgpallur 2000-11-26 Q98092009
1349 Laura Tolmats Eesti ujuja 1994 Q111434412
1350 Laura Tomband 1984 Q65503354
1351 Laura Usta Eesti jalgpallur 2000-07-28 Q98092411
1352 Laura Voll Eesti jalgpallur 2002-12-23 Q98092419
1353 Laura-Liis Tamm Eesti jalgpallur 1997-04-30 Q98092508
1354 Lauri Aaspõllu
Lauri Aaspõllu-Andressel, purjetaja, kunagine poliitik, ühiskondlik aktivist. 81.jpg
Q107579022
1355 Lauri Einer Eesti poliitik 1931 Q105816079
1356 Lauri Jõeleht Eesti helilooja 1974 Q106026595
1357 Lauri Käi Eesti ujuja Q111434477
1358 Lauri Mällo Q110772088
1359 Lauri Nämi Q23659368
1360 Lauri Resik Eesti jalgrattur 1969-11-28 Tallinn Q87004400
1361 Lauri Saag 1977 Q21388125
1362 Lauri Suup Eesti jalgpallur 2004-02-11 Tallinn Q99539405
1363 Lauri-Dag Tüür Q52494011
1364 Lea Gabral 1946-10-12 Tallinn Q29539779
1365 Lea Saapar Eesti jalgpallur 1983-03-22 Q97705762
1366 Leana Jalukse 1979-06-26 Rakvere Q111983013
1367 Leeni Vesterinen 1886-03-07 1972-12-03 Kuusalu Q106323417
1368 Leila Ilisson Eesti jalgpallur 1986-05-17 Q98092387
1369 Leino Biin vandeadvokaat 1952-03-29 Q50625730
1370 Lembit Andreson Q50624994
1371 Lembit Kolk Eesti poliitik 1907 Q105773602
1372 Lembit Küüts Eesti poliitik 1946 Q105823239
1373 Lembit Song 1929-02-21 1999-03 Q107591970
1374 Lembit Uibo Eesti diplomaat 1971 Q107242091
1375 Leo Jakobson 1953-09-23 Tartu Q111376360
1376 Leon Glikman vandeadvokaat 1957-05-24 Q50663872
1377 Leon Sibul 1932-08-30 2007-02-19 Q6524892
1378 Leonhard Kukk 1906-08-12 1944 Pangodi Q79240781
1379 Leonhard Käär Eesti poliitik 1963-12-21 Q105756853
1380 Leonhard Pruul Eesti kunstnik 1901 1984 Q28840084
1381 Leonid Apananski 1952-07-20 Q50625312
1382 Leonid Saar 1913-02-13 2010-01-26 Tallinn Q38463101
1383 Leonid Zubov Q111376393
1384 Leri Matehha 1991 Tallinn Q107077337
1385 Liane Buschin 1984 Q99480381
1386 Liia Dubkovskaja 1970 Q63435601
1387 Liina Kinkar Eesti zooloog 1990-04-25 Q56960282
1388 Liina Paakspuu Q110665255
1389 Liina Sumera Eesti helilooja 1988-10-18 Q110751581
1390 Liina Suurvarik Eesti tennisist 1980-10-16 Tallinn Q106874831
1391 Liina Tolmoff 1976 Q65503356
1392 Liina Triškina-Vanhatalo 1976 Q106670206
1393 Liis Amor Eesti ajakirjanik Q60312094
1394 Liis Hell Eesti jalgpallur 2003-09-18 Q98089090
1395 Liis Johanson Q111434166
1396 Liis Lepik Eesti jalgpallur 1994-10-02 Kuressaare Q66939111
1397 Liis Peltser Q107657838
1398 Liis Ude Eesti jalgpallur 1985-08-16 Q97705765
1399 Liisa Kalista Sapas Eesti jalgpallur 2001-10-23 Q98092406
1400 Liisa Kull Eesti jalgrattur 1989-03-09 Q61891124
1401 Liisa Merisalu Eesti jalgpallur 2002-01-15 Eesti Q97759713
1402 Liisa Ojaveer Eesti diplomaat
Liisa Ojaveer and Marina Kaljurand (24164349006).jpg
Q108664509
1403 Liisa Ratassepp Eesti näitleja Q110729357
1404 Liisa Rohtla Q60648317
1405 Liisa Tannik 1999-11-17 Q65503358
1406 Liisa Turmann 1990-12-03 Tallinn Q106628976
1407 Liisa Usta Eesti jalgpallur 2001-12-11 Q98092413
1408 Liisa-Lii Tamme Eesti jalgpallur 1999-09-07 Q98092021
1409 Liisi Keedus Eesti ajaloolane 1977-12-04 Q95200135
1410 Liisi Vink-Lainas Eesti jalgpallur 1996-09-18 Q97731957
1411 Liivi Erm 1953 Q107185585
1412 Liivi Künnapu Eesti arhitektuuriajaloolane 1953 Q111722867
1413 Liivi Sõrmus Eesti jalgpallur 1992-02-17 Pärnu Q66841226
1414 Liivia Talvik Q110777441
1415 Liivo Rennik Q111460965
1416 Lilian Malkina 1938-07-14 Tallinn Q4278011
1417 Lilli Laoniidu Q111280072
1418 Lilli Luuk Eesti kirjanik 1976-06-08 Q106375022
1419 Linette Listmann Eesti jalgpallur 2001-09-18 Q98092017
1420 Lisanne Tamm Eesti jalgpallur 1994-03-06 Q98092471
1421 Lisbeth Liiv 2002-06-25
2020-01-15 Biathlon at the 2020 Winter Youth Olympics – Mixed Relay (Martin Rulsch) 217.jpg
Q81904924
1422 Lisbeth Oestreicher 1902-05-27 1989-11-06 Karlovy Vary Q43265648
1423 Lisete Tammeveski Eesti jalgpallur 1998-08-01 Q97732396
1424 Lisethe Lanno Eesti jalgpallur 2002-04-05 Q98092450
1425 Lisette Liige Eesti jalgpallur 2003-08-13 Q98089226
1426 Lishanna Ilves Eesti kergejõustiklane 2000-05-29 Q108473500
1427 Lissi Kubre Eesti tennisist Q106271949
1428 Lizette Tarlap Eesti jalgpallur 1999-05-27 Q98092022
1429 Ljubov Hermann Q107588016
1430 Ljubov Maksimova Eesti jalgpallur 1993-09-03 Q97738508
1431 Lucie Buchmeister Eesti maalikunstnik 1890 1930-08-26 Q58934771
1432 Lukas Lessel Eesti kergejõustiklane 2000-12-23 Q96945358
1433 Luule Sulg Q111335642
1434 Ly Brikkel MTÜjuht 1964-08-09 Q50625801
1435 Lydia Glebovna Barbot de Marny 1930-04-24 2021-12-29 Shenyang Q110791957
1436 Maaren Olander-Doyle 1975-10-10 Tallinn Q105660597
1437 Maarika Leets Eesti jalgpallur 1985-08-07 Q97721201
1438 Maarja Toots 1984 Q99528888
1439 Maarja Vinkel Eesti jalgpallur Q97721218
1440 Maarja Virula Eesti jalgpallur 1995-12-20 Q97735586
1441 Madis Kallion jurist 1956-04-13 Q50824614
1442 Madis Kukk Q111460962
1443 Madis Mihkels Eesti jalgrattur 2003-05-31 Tartu Q108673958
1444 Madis Pärtel 1985-11-01 Eesti Q21285444
1445 Madis Ratassepp eesti teadlane 1981-03-15 Q82785945
1446 Madis Rookman Eesti poliitik 1871 1943 Q105728560
1447 Madis Vilgats Eesti tuubamängija 1983-03-23 Q111482571
1448 Madis Üürike Eesti poliitik 1943-02-12 Q23727172
1449 Madli Lääne Eesti filmirežissöör 1977 Q112052188
1450 Mae Lang Eesti jalgrattur 1996-02-04 Q61890980
1451 Magnus Villota Eesti jalgpallur 1998-02-11 Pärnu Q106161866
1452 Mai Männiste Q111339540
1453 Maia-Liisa Veldi Eesti jalgpallur 2002-09-14 Q98092516
1454 Maido Merisalu eesti materjaliteadlane 1984-08-06
Teadusfoto 2019 auhindamine - 07.jpg
Q98153216
1455 Maido Pakk Eesti jalgpallur 1989-11-23 Pärnu Q55138288
1456 Maidu Kaasik vandeadvokaat 1972-03-12 Q50824583
1457 Maie Helm kunstnik 1958-05-02 Q50698128
1458 Maie Rosmann-Lill Eesti filmiprodutsent 1989-05-27 Q110740869
1459 Maie Üürike Q111335566
1460 Maikko Mölder 1980-03-31 Q106839243
1461 Maile Mangusson Eesti kergejõustiklane 1973 Q111354163
1462 Maile Mölder 1979-07-23 Q87072655
1463 Maileen Nuudi 2000-05-24 Q28755586
1464 Maili Karindi 1964 Q63435602
1465 Maimu Asser Q50375275
1466 Mairi Millert 1978 Q65503364
1467 Mait Jürgenthal Q107598748
1468 Mait Käbin Q107162621
1469 Mait Laas 1970 Tallinn Q95314439
1470 Mait Maarend Q111333210
1471 Mait Paldra Q107589742
1472 Maive Jürmann Eesti jalgpallur 1986-04-26 Q98092523
1473 Maksim Rychkov Eesti jalgpallur 1973-10-22 Tartu Q60825562
1474 Maksim Zagura 1983-10-03 Q60606889
1475 Malle Juhkam Q92872987
1476 Malle Sang Eesti kergejõustiklane Q111433987
1477 Mann Helstein 1989-02-18
Mann Helstein.jpg
Eesti Q3744137
1478 Marcella Liiv 1998-06-17 Q51098364
1479 Marco Lukka Eesti jalgpallur 1996-12-04 Pärnu Q108422696
1480 Marcus Lõo 1999-07-21 Q65503366
1481 Mare Ainsaar Q60603484
1482 Mare Haab riigiametnik 1957-12-14 Q50663981
1483 Mare Matsalu 1946 Q63435604
1484 Marek Lillemägi Eesti muusik Q110085970
1485 Marek Maasikmets Eesti keskkonnakeemik Q60603294
1486 Marek Potšinok 2004-09-09
2020-01-11 Men's Ice hockey 3x3 Preliminary round Team Green vs. Team Brown (2020 Winter Youth Olympics) by Sandro Halank–120.jpg
Q81906258
1487 Margarita Raun Eesti laulja Q111313696
1488 Margit Nahk 1967 Q63435605
1489 Margit Tamm Q111357289
1490 Margo Lemming 1983 Q65503369
1491 Margo Siimon Q110740931
1492 Margret Talimaa Eesti jalgpallur 1993-02-25 Q98092542
1493 Margrit Tooman 1994 Q107185059
1494 Margus Alviste Q107599497
1495 Margus Harak 1965-05-09 Q50664310
1496 Margus Heek vandeadvokaat 1962-08-18 Q50697972
1497 Margus Jaago omavalitsustegelane 1963-09-22 Q50700043
1498 Margus Jürisson 1968-12-19 Tallinn Q107598468
1499 Margus Kangur 1962-11-16 Tallinn Q29413828
1500 Margus Kotter Q111433792
1501 Margus Salumets 1979-09-29 Q69518823
1502 Margus Tammaru Q111433740
1503 Margus Värav Eesti näitleja 1964-05-05 Narva Q107602203
1504 Mari Abel Eesti jalgpallur 1994-01-17 Q98091959
1505 Mari Ann Karjus 2000-11-12 Q65503371
1506 Mari Koort 1891 1976
Honoring Mari Koort at the Tartu Art Museum (detail).jpg
Q106457479
1507 Mari Sepp Q42370544
1508 Mari Tampere-Bezrodny 1951-04-22 Q30926072
1509 Mari Teppan Eesti jalgpallur 1996-10-30 Q98092511
1510 Mari Toomingas 1969 Q63435606
1511 Mari Tõrv eesti arheoloog 1983-02-27 Q47486510
1512 Mari Vaikmaa Q111338401
1513 Mari-Ann Ploompuu Eesti jalgpallur 1998-05-20 Q97750881
1514 Mari-Liis Graumann Q111433697
1515 Mari-Liis Lillemäe Eesti jalgpallur 2000-09-01 Viljandi vald Q66938737
1516 Mari-Liis Mõttus Eesti jalgrattur 1997-08-28 Q55342413
1517 Mari-Liis Rikkinen Eesti jalgpallur 1995-04-26 Q98092537
1518 Maria Dangell Eestist pärit pianist 1974-03-30
Maria Dangell Hans Gert Poettering.jpg
Tallinn Q6761136
1519 Maria Harutjunjan Eesti ujuja 1995 Q111432904
1520 Maria Krugljak Eesti jalgpallur 1993-09-02 Q97675480
1521 Maria Kull Eesti tennisist Q111432918
1522 Maria Makarova Q111432955
1523 Maria Orav Eesti jalgpallur 1996-04-07 Tallinn Q98083722
1524 Maria Sahharova Eesti kergejõustiklane Q111432938
1525 Maria Soll Eesti jalgpallur 1997-12-29 Q98092538
1526 Maria Sootak Eesti jalgpallur 1990-10-29 Q97690328
1527 Maria Veessaar Q111357098
1528 Maria Veretenina 1982 Tallinn Q106515686
1529 Mariana Kees Eesti jalgpallur 2000-06-22 Q97737931
1530 Mariann Siliksaar 1946 Q63435608
1531 Marianna Kaat eesti filmilavastaja 1957-12-07
Marianna Kaat KF.jpg
Tallinn Q58424536
1532 Marianne Veberson Eesti jalgpallur 2003-01-28 Q98092472
1533 Marie Heleen Lisette Kikkas Eesti jalgpallur 1996-06-17 Tallinn Q98069040
1534 Marie Saar Eesti jalgpallur 2001-04-25 Q98083711
1535 Marielle Kleemeier Eesti kergejõustiklane 1996-05-14 Q98565174
1536 Marika Dolotova 1949 Q63435609
1537 Marika Ilves Eesti jalgpallur 1975-12-24 Q97719815
1538 Marika Lemming 1945 Q63435611
1539 Marika Rispal 1961 Q99480320
1540 Marili Palover eesti geneetik 1991-06-12 Q60580323
1541 Mariliis Lillemägi Eesti näitleja Q110751666
1542 Marina Jerjomina 1961-02-08 Q50700229
1543 Marina Lurs 1881-04-10 1922-03-30 Tallinn Q16672494
1544 Marina Morozova Q111432788
1545 Marina Randjärv Q50376105
1546 Marina Surovtseva Eesti kergejõustiklane Q111432807
1547 Marina Trofimova Eesti ujuja 1964 Q107185322
1548 Marina Vahi Q111337219
1549 Marina Šarajeva Eesti ujuja Q111341882
1550 Mario Saunpere 1996-06-14 Q27817311
1551 Marion Koppel Q110751596
1552 Maris Alver eesti geneetik 1986-07-28 Q60580296
1553 Maris Rõngelep Eesti kergejõustiklane 1984 Q111432818
1554 Marjaliisa Umb Q111432853
1555 Marje Jurtshenko Eesti filmirežissöör Q95646321
1556 Marje Rannu Eesti jalgpallur 1979-05-06 Q97719852
1557 Marjetta Urva Eesti jalgpallur 1999-12-20 Q98092514
1558 Marju Velga 1966 Q63435612
1559 Mark Edur Eesti jalgpallur 1998-12-11 Tallinn Q105722869
1560 Markku Koplimaa 20th century Q83435282
1561 Markku Tiidumaa Q110784312
1562 Markkus Alter 2002-06-27
2020-01-19 Ski jumping at the 2020 Winter Youth Olympics – Men's Individual – 1st Round (Martin Rulsch) 259.jpg
Otepää Q57296803
1563 Markkus Seppik Eesti jalgpallur 2001-04-16 Pärnu Q107126385
1564 Marko Jevgeni Gaidajenko 2001-11-01 Tallinn Q56876949
1565 Marko Leht eesti näitleja Eesti Q65718187
1566 Marko Tiidla 1991 Q111432743
1567 Markus Kagu 2002-11-25
20200222 FIS NC COC Eisenerz PRC HS109 Men Markus Kagu 850 3662.jpg
Q81904017
1568 Markus Lehtsalu
Markus Lehtsalu laulman.jpg
Q107498252
1569 Markus Pajur Eesti jalgrattur 2000-09-23
Saint-Amand-les-Eaux - Paris-Roubaix juniors, 9 avril 2017, départ (B46).JPG
Kiili Q97656848
1570 Markus Rene Epner 2002-06-01
2020-01-12 Biathlon Single Mixed Relay (2020 Winter Youth Olympics) by Sandro Halank–298.jpg
Q81902763
1571 Markus Uuskari 1977-04-22 Q108461708
1572 Markus Vetemaa eesti kalateadlane 1965-10-05
Markus Vetemaa 02.jpg
Q110625465
1573 Marleen Mülla 2001-06-28 Q95748021
1574 Marlen Kori Eesti jalgpallur 1981-07-05 Q97721179
1575 Marlen Vassil Q111350941
1576 Mart Järviste Eesti kergejõustiklane Q111432759
1577 Mart Kampus Eesti näitleja ja lavastaja 1961 Q106608700
1578 Mart Meos 1881-01-16 1966-03-01 Q61962222
1579 Mart Metsalu Q111460983
1580 Mart Nurk
Mart Nurk, näitleja, psühholoog ja koolitustreener 81.jpg
Q107595799
1581 Mart Ridala 1970 Q65503373
1582 Marta Aasa Q111523799
1583 Marta Liisa Staalfeldt Eesti jalgpallur 2004-12-02 Q98089316
1584 Marta Raidna Eesti jalgpallur 2003-08-07 Q98069052
1585 Marten Lepasaar 1994-09-30 Q65621914
1586 Marten Teino 1974 Q65503375
1587 Martin Jakobson Eesti fotograaf 1887-12-26 1934-04-30 Läbara Q27865156
1588 Martin Käos Eesti jalgpallur 1998-06-18 Tallinn Q106300739
1589 Martin Leok Q111431653
1590 Martin Lill 1972-04-23 Tallinn Q87105538
1591 Martin Mander 1985 Eesti Q84056439
1592 Martin Nemvalts 1972 Q65503377
1593 Martin Rauam Q111431474
1594 Martin Vetkal Eesti jalgpallur 2004-02-21 Tallinn Q81722792
1595 Martti Helde Eesti filmirežissöör 1987 Q106645492
1596 Martti Raju Q111372409
1597 Martti Rosenblatt Eesti võrkpallur 1987-12-29 Viljandi Q23042574
1598 Martti Vasar 1987-02-12 Q60617575
1599 Marve Bessmertnõi Eesti jalgpallur 1988-04-11 Halinga Q97705759
1600 Marvin Inno Eesti näitleja Q110740721
1601 Mathilde Nigul Eesti jalgrattur 2000-11-09 Q55379546
1602 Mati Hiis Eesti fotograaf 1946-09-30 Priisle küla Q109588573
1603 Mati Ilisson Eesti poliitik Q108532274
1604 Mati Kepp Eesti poliitik 1947 Q108535053
1605 Mati Merirand Q111431446
1606 Mati Puhm Eesti luuletaja ja raamatukoguhoidja 1962 Paide Q50573746
1607 Mati Sepp Q111431362
1608 Mati Tombak 1942-01-25
Mati Tombak 2007.jpg
Q102217349
1609 Mati Uusmaa Eesti kergejõustiklane Q111393573
1610 Mati Vaikjärv 1944-02-02 Tõstamaa vald Q1455213
1611 Matis Kaart 1999-02-12 Q65503379
1612 Matis Mäesalu 1987-02-17 Haapsalu Q110740919
1613 Matis Rei 1988-11-21 Kuressaare Q110751585
1614 Mats Varik 1984-03-20 Q60646551
1615 Matti Jõgi Q111431168
1616 Matti Pedak Eesti poliitik Q111232337
1617 Matti Raudsepp Eesti kergejõustiklane Q111431233
1618 Max Hänger 1874-03-19 1955 München Q52150563
1619 Maxim Vorovski 1989 Tallinn Q107577071
1620 Maximilian Ramul 1884-10-27 1969-10-13 Kuressaare kreis Q79949017
1621 Meelis Arukaevu omavalitsustegelane 1971-12-10 Q50625423
1622 Meelis Arumeel firmajuht 1948-05-06 Q50625456
1623 Meelis Liivlaid 1976 Q25507725
1624 Meelis Muhu 1972 Q106522336
1625 Meelis Punder Q107589817
1626 Meelis Saarlaid
Admiral Bellingshauseni kapten Meelis Saarlaid 2019.jpg
Q107568243
1627 Meelis Veeremets 1983-02-12 Tallinn Q110751550
1628 Meelis Veilberg Eesti sportlane 1961
Duatlon '88 (65) Meelis Veilberg.jpg
Q107595435
1629 Meeri Visnapuu 1988-02-10 Q60630890
1630 Mehis Ärmus Q111335957
1631 Melissa Jõesaar
Melissa Jõesaar.jpg
Q106881060
1632 Melissa Mägisalu Eesti jalgpallur 1994-01-04 Q98092401
1633 Merike Anderson Q111431120
1634 Merike Sisask
Merike Sisask.jpg
Q43574094
1635 Merike Valliste Q111341908
1636 Merike Õim Eesti luuletaja 1951-07-09 Q106858455
1637 Merike Õun Q111336195
1638 Merili Nikkolo eesti ajakirjanik 1984-06-12 Q80032787
1639 Merili Sirvel Eesti jalgrattur 1999-05-12 Q61891026
1640 Merily Keskküla Eesti iluuisutaja 2000-12-08 Tartu Q56605150
1641 Merilyn Uudmäe Eesti kergejõustiklane 1991-03-26
Womens Triple Jump (32305340967).jpg
Tartu Q61750274
1642 Merit Miller Q111336337
1643 Merje Toome-Heller 1982-08-08 Märjamaa Q60605149
1644 Merle Ameljušenko 1964-12-15 Q50379639
1645 Merle Helbe MTÜtegelane 1976-09-08 Q50698069
1646 Merle Krigul 1954 Q105822984
1647 Merle Viidebaum Eesti jalgpallur 1983-03-05 Q98092415
1648 Merly Käblik Eesti jalgpallur 2003-03-01 Q98092423
1649 Merlyn Mletsin Eesti jalgpallur 1983-02-14 Q97735585
1650 Mia Simone Arakas Eesti jalgpallur 2005-03-31 Q98092478
1651 Michael Hahn Q56399022
1652 Michael Sadowsky Eesti matemaatik 1902 1967-12-31 Q19663765
1653 Mihhail Selevko 2002-11-20 Tallinn Q56477965
1654 Mihkel Haus Eesti poliitik 1880 Q105721772
1655 Mihkel Hellman Eesti poliitik 1891 1942 Q105753668
1656 Mihkel Juhkami Eesti poliitik Q38474175
1657 Mihkel Juhkami omavalitsustegelane 1963-07-12 Q50700352
1658 Mihkel Kirves Eesti korvpallur 1996-12-06 Tallinn Q56610944
1659 Mihkel Konsa Eesti kergejõustiklane Q111430752
1660 Mihkel Kosk Q111430755
1661 Mihkel Krents Eesti poliitik 1881 1935 Q105755110
1662 Mihkel Laanes 1997-06-07 Q27126485
1663 Mihkel Laar Eesti poliitik 1883 Q105742768
1664 Mihkel Oja 1996-05-03 Otepää Q47457654
1665 Mihkel Pajusalu eesti füüsik 1986-03-28 Q58230120
1666 Mihkel Pikkur 1896-03-13 1943-01-06 Q105749461
1667 Mihkel Pindus 1987-12-24 Q60596892
1668 Mihkel Talts 1994-04-02 Q65503381
1669 Mihkel-Voldemar Vellema Eesti poliitik 1889 1948 Q105797416
1670 Miia Utsal 2002-01-14 Q81907794
1671 Mikhail Gruznov 1988-04-25
Mikhail Gruznov 01.jpg
Peterburi Q65563179
1672 Mikk Aru 1981 Q65503385
1673 Mikk Jurkatamm Eesti korvpallur 2000-09-18 Tallinn Q109780140
1674 Mikk Järveoja 1994-02-22 Q65503387
1675 Mikk Kasemaa Q111430543
1676 Mikk Ounmaa 1995 Q27824674
1677 Mikk Ööbik Eesti ujuja Q111335632
1678 Milena Alver Eesti kergejõustiklane Q111430693
1679 Mille Sang Q111430565
1680 Milly Altermann Eesti näitleja 1893-11-10 Pärnu Q105620175
1681 Mirell Soasepp Eesti jalgpallur 1994-06-29 Q98091972
1682 Mirjam Nikolai Q111430369
1683 Monika Anderson 1929-12-03 2021-07-16 Tallinn Q57315241
1684 Mykola Ilin 1984-04-23 2020-07-13 Mahiloŭ Q97578066
1685 Märt Ibrus Q111460972
1686 Märt Kubo Eesti poliitik 1944 Q105828178
1687 Märt Rosenthal 1999-03-15 Tartu Q105746496
1688 Märten Subka Eesti jalgpallur 2002-05-10 Tallinn Q106162291
1689 Nadezda Kongi Q60644949
1690 Nadežda Beeren Q50375301
1691 Nadežda Maksimova 1960 Q100606472
1692 Nadia Kudryavtseva Q57974157
1693 Natali Vedro 2004-08-14
2020-01-10 Curling at the 2020 Winter Youth Olympics – Mixed Team – Round Robin – Session 1 – Estonia vs. Korea (Martin Rulsch) 08 (cropped).jpg
Q81907873
1694 Natalja Buljukina Eesti kergejõustiklane Q111430307
1695 Natalja Hissamutdinova ujuja 1983-11-16 Q50698352
1696 Nauris Birkentals 1993-01-20 Q15071057
1697 Neeme Jaanson Q111430312
1698 Neeme Jõgi tööstusjuht, poliitik 1966-09-04 Q50824575
1699 Nele Nittim Eesti jalgpallur 1985-04-16 Q97705761
1700 Nele Trepp Eesti ujuja Q111430329
1701 Nette Peit 1992-03-27 Q85984486
1702 Niels Bätge 1913-04-19 1944-12-12 Tallinn Q7031464
1703 Niina Liim Eesti kergejõustiklane Q111357349
1704 Niina Veedi Q111355310
1705 Nikita Semjonov Eesti poliitik 1887 Q105756086
1706 Nikolai Burdakov Q111429866
1707 Nikolai Karachov 1922-12-14 2016-01-15 Fominsky, Vologda Oblast Q18243193
1708 Nikolai Kaubiš 1916-05-18 1977-05-21 Kingissepp Q23933666
1709 Nikolai Küttis Eesti kergejõustiklane Q111429848
1710 Nikolai Maspanov Eesti poliitik 1945 Q105845480
1711 Nikolai Oskar Raudvere Eesti diplomaat Q111599224
1712 Nikolai Podgurski 1877-08-13 1918-11-01 Tallinn Q15080859
1713 Nikolai Raps Eesti poliitik 1879 Q105710206
1714 Nikolai Salnikov 1957 Q111371975
1715 Nikolai Vedehin Eesti kergejõustiklane 1985 Q111355031
1716 Norris Koppel 1977 Q99482022
1717 Okke Metsmaa Eesti diplomaat Q111597832
1718 Oksana Zokina Eesti jalgpallur 1990-03-18 Q97675507
1719 Olaf Herman ehitusettevõtja 1955-07-20 Q50698220
1720 Olaf Vaarmaa Q107589022
1721 Olaf Õun Q111336199
1722 Olav Anton Eesti poliitik 1954-07-28 Tartu Q105814782
1723 Olav Laiv Eesti kergejõustiklane Q111430282
1724 Olavi Israel poliitikanõunik 1971-07-24 Q50699980
1725 Oleg Holdai Eesti kergejõustiklane Q111429750
1726 Oleg Prokofjev Eesti jalgpallur 1976-03-29 Q109901526
1727 Oleg Solovyov Eesti ujuja Q111429802
1728 Oleg Timofejev Q111429790
1729 Olev Kallas omavalitsustegelane 1947-04-25 Q50824608
1730 Olev Toomet Eesti poliitik 1929 2009 Q105833157
1731 Olga Loginova Q111428808
1732 Olga Smirnova Eesti jalgpallur 1991-08-07 Q98092570
1733 Olga Tšuiko 1988-07-18 Q89214134
1734 Olger Bernadt 1967-07-01 Tallinn Q110729570
1735 Oliver Metsalu Eesti korvpallur 1993-12-04 Q96971457
1736 Oliver Orav 1995-08-31 Q39773515
1737 Olivia Viikant Eesti näitleja Q110751610
1738 Olle Koop Eesti poliitik 1973-08-25
Koop, Olle.IMG 0572.JPG
Q106454721
1739 Olli Toomik Eesti poliitik 1938 Q105826947
1740 Omar Poobus Q111465760
1741 Orm Noorlein Eesti jalgpallur 1917-12-09 1942 Q28226629
1742 Orsolya Soosaar eesti ökonomist 1979-05-29 Q54393082
1743 Oscar Ingman 1861 1931 Q5823452
1744 Oskar Erikson 1910-02-19 1993-03-04 Tartu Q109479863
1745 Oskar Johannes Wirkhaus Eesti poliitik 1870 1920 Q105680447
1746 Oskar Kirpson Eesti jalgpallur 19th millenium Q28226618
1747 Oskar Kuzmin 1993-05-16 Q61776858
1748 Oskar Äärlaht 1899-02-18 1960 Q10613002
1749 Osvald Avango Q111281426
1750 Osvald Haidak Eesti fotograaf 1890-07-09 Koiola vald Q27861849
1751 Ott Saar 1997 Q85866959
1752 Otto Arthur Grant Eesti diplomaat Q111594064
1753 Otto Johan Wellingk 1641-11-11 1688-01-14 Jõhvi Q110799841
1754 Otto Tamm Q111465685
1755 Otto Õun Q111336206
1756 Ove Musting Q110678049
1757 PK Eesti muusik 1989-07-03 Tallinn Q30610951
1758 Parbo Juchnewitsch firmajuht 1952-07-27 Q50700321
1759 Paul Aguraiuja Eesti filmiprodutsent Q110687157
1760 Paul Fiskar Eesti jalgpallur 1908-01-23 Q22342450
1761 Paul Järve vandeadvokaat 1950-11-18 Q50824568
1762 Paul Kormashov Eesti maalikunstnik 1989-04-29 Tallinn Q65581070
1763 Paul Lanz Eesti fotograaf Q27915965
1764 Paul Piik 1986-11-03 Q111829680
1765 Paul Tamm Eesti poliitik 1900 Q105749816
1766 Paul Voldemar Tenno 1891-09-15 1985-02-22 Tartumaa Q70254968
1767 Paul-Eduard Luiga Eesti poliitik 1875 1941 Q105744848
1768 Paul-Olev Mõtsküla Eesti poliitik 1934 Q105825114
1769 Paula Koido 1920 2004 Q111953424
1770 Paula Maria Mengel Eesti jalgpallur 2001-04-12 Q98088526
1771 Paula Rits Eesti näitleja Q110740650
1772 Paula Solvak Eesti näitleja 1986-04-16 Tallinn Q98280596
1773 Pavel Artamonov 1996-11-15 Q88220773
1774 Pavel Belikov 1911-07-29 1982-05-15
Беликов Павел Фёдорович.JPG
Narva Q4081912
1775 Pavel Narõškin Eesti ujuja 1992 Q111427987
1776 Peep Heinloo Q111465627
1777 Peep Laansalu Q107599552
1778 Peep Laansoo 1938-04-22 Tallinn Q29079450
1779 Peep Mikli 1970-02-09 Q85715456
1780 Peep Männik 1954-09-24 Q61701723
1781 Peep Raun Eesti muusik Q111313784
1782 Peet Johanson 1881-02 1939 Q61883105
1783 Peet Pullisaar Q107588883
1784 Peeter Ergma firmajuht 1952-05-03 Q50660961
1785 Peeter Jakobson Eesti poliitik Q105736490
1786 Peeter Järve Eesti poliitik Q105737188
1787 Peeter Jõgi Q111594572
1788 Peeter Jõgioja Q111953276
1789 Peeter Kallas kergejõustikutreener 1963-09-21 Q50824609
1790 Peeter Karin Eesti poliitik 1877 1944 Q105698332
1791 Peeter Kulkov Q50375783
1792 Peeter Lamp Q111427745
1793 Peeter Laur Q111465658
1794 Peeter Lindau Eesti poliitik 1886 Q105743118
1795 Peeter Londo Eesti poliitik 1878 Q105703612
1796 Peeter Lust 1962 Q27126453
1797 Peeter Läns 1959 Q106407384
1798 Peeter Margus Q107592893
1799 Peeter Michelson Eesti poliitik 1891 Q105745352
1800 Peeter Määrits Q107594883
1801 Peeter Nelis 1953 Q111364873
1802 Peeter Pajumägi 1953 Q27126425
1803 Peeter Palovere Eesti poliitik Q105749308
1804 Peeter Pihl Q111427624
1805 Peeter Priks Q111427627
1806 Peeter Pruus Eesti jalgrattur 1989-07-16 Tartu Q23883716
1807 Peeter Päkk 1957-11-26 Tartu Q86460109
1808 Peeter Randväli 1971 Q65503393
1809 Peeter Schütz Eesti poliitik Q105750048
1810 Peeter Sepma 190s Q27126456
1811 Peeter Tali kaitseväetegelane ja ajakirjanik 1964
Peeter Tali 2021. aasta Arvamusfestivalil.jpg
Q106407988
1812 Peeter Vehm Q111427552
1813 Peeter Ärmpalu 1956-07-02 Q27126463
1814 Pelle Sildre 1976-04-16 Tallinn Q26791728
1815 Peter Rull, Sr. 1922-11-17 2014-01-05 Eesti Q11815908
1816 Peter Šaraškin 1967-11-02 Tallinn Q96654587
1817 Piia Paemurru Eesti pianist Q85667394
1818 Pille Eslon 1950-05-06 Q61693243
1819 Pille Hiiu Q111355384
1820 Pille Priks eesti koreograaf ja tantsija
Radaja Seto Festival (2016) - 083.jpg
Q107452941
1821 Pille Säälik eesti bioloog Q41230048
1822 Pilleriin Sikka Eesti teadlane Q59694924
1823 Pilleriin Soodla Eesti teadlane Q92269836
1824 Piotr Skut Q3314280
1825 Piret Kärt 1972 Q63435592
1826 Piret Mängel 1969-01-13 Tallinn Q25679239
1827 Piret Pajusaar Eesti helilooja 1993-03-07
Pajusaar, Piret.IMG 4392.JPG
Q16406562
1828 Pirgit Püü Q111427207
1829 Polina Anissimova Eesti vehkleja 1998-04-16 Q105475011
1830 Priidik Kroos Eesti poliitik 1889 1937 Q105760532
1831 Priit Aavik Eesti ujuja 1994-11-07 Kuressaare Q47529739
1832 Priit Ilver Q100809448
1833 Priit Kampus 1977-02-22 Q60606860
1834 Priit Korts Q107589621
1835 Priit Paama Q111427170
1836 Priit Rätsep Q111427181
1837 Priit Teder Q111461024
1838 Priit Vene Q111427176
1839 Pyotr Vladimirovich Nesterov 1883-05-28 1941-07-08 Pihkva Q17617475
1840 Pärtel Tall Eesti filmirežissöör 1977-04-19 Tallinn Q110010631
1841 Päärn Paiste 1987-07-28 Q60603567
1842 Ra Koort Eesti diplomaat Q111597454
1843 Radko Avi 1980-10-15 Q60607350
1844 Rafik Grigorjan 1948-11-20
Рафик Григорян. Деловое фото.jpg
Bila Tserkva Q59101634
1845 Ragnar Kaasik 1988-12-28 Viljandi Q48869334
1846 Ragnar Neljandi Eesti operaator 1980-06-06 Tallinn Q110192088
1847 Ragne Gromov Eesti jalgpallur 2003-06-25 Q98092384
1848 Ragne Hindrimäe Eesti jalgpallur 1995-10-15 Q97731574
1849 Rahel Repkin Eesti jalgpallur 1998-06-17 Tartu Q98092197
1850 Raiko Heide 1990-12-23 Q88118055
1851 Raili Müller 1981-08-05 Q60581578
1852 Raimond Mürk Q111461015
1853 Raimond Ranna Q111461011
1854 Raimond Taras Eesti muusik Q107645849
1855 Rain Peerandi 1984-01-27
Rain Peerandi KK Crvena zvezda vs Fenerbahçe Men's Basketball EuroLeague 20191010 (1).jpg
Tartu Q74388594
1856 Rain Pilve 1970-10-10 Tallinn Q85867586
1857 Rain Rannu Q111717628
1858 Rainer Aus Q111344079
1859 Rainer Kaljumäe 1988-05-19 Q65503402
1860 Rainis Jaansoo Eesti kergejõustiklane Q111387860
1861 Rait Käbin 1981-09-02 Q21045184
1862 Rait Pärg Eesti skulptor
Rait Pärg (skulptor) ja Märt Rannamäe 1999.jpg
Q107567898
1863 Rait Ärm Eesti jalgrattur 2000-03-31 Saku Q64026006
1864 Raivo Aljaste Q111460993
1865 Raivo Juurak MTÜtegelane 1949-01-22 Q50700414
1866 Raivo Kallas poliitik 1957-12-02 Q50824610
1867 Raivo Kristianson 190s Q27126474
1868 Raivo Mägi Q111423319
1869 Raivo Mägi Q111423343
1870 Raivo Raspel Eesti kergejõustiklane Q111390092
1871 Ralf Alasoo eesti kirikuõpetaja 1964-10-15 Valga Q96233699
1872 Ralf Viksten 1912-12-03 1997-12-27 Tallinn Q109479911
1873 Ramon Lindal Eesti kergejõustiklane Q111390294
1874 Ramona Üprus 2003-09-24 Q65503404
1875 Raneli Sonk Eesti jalgpallur 2002-12-22 Q98092540
1876 Ranet Kaljola 1999-06-09
Ranet Kaljola.JPG
Q108529517
1877 Rano Normatova Eesti jalgpallur 1970-12-21 Q97719846
1878 Raoul Suurorg Q111423000
1879 Raphael Arutyunyan 1937-07-24 2021-10-25
Рафаэль Арутюньян Rafael Arutjunjan.jpg
Bakuu Q30880202
1880 Raul Jeets Q111344090
1881 Raul Koni Q111461004
1882 Raul Käsner 1988-06-28 Q27126438
1883 Raul Reiter Q111422776
1884 Raul Rõõmus Q111422792
1885 Raul Sas Q111422888
1886 Raul Veede Eesti filosoof 1974-06-17
Vikiekspeditsioon Lõuna-Eestis ja Lätis 03.JPG
Q73127851
1887 Rauno Heinla 1982-06-07 Q23658546
1888 Rauno Liitmäe Eesti kergejõustiklane 1994-01-24 Saaremaa Q55018039
1889 Rauno Pikkor Q111465901
1890 Rauno Tamme Eesti võrkpallur 1992-04-07 Viljandi Q21623038
1891 Reele Komi 1993-07-29 Tallinn Q111974851
1892 Reelika Vaher Eesti jalgpallur 1978-08-30 Pärnu Q97675501
1893 Reet Aarma Q111522938
1894 Reet Hääl firmajuht 1964-02-24 Q50698453
1895 Reet Kaarneem Eesti kergejõustiklane Q111422714
1896 Reet Kaldur MTÜtegelane 1958-03-28 Q50824604
1897 Reet Männil eesti geoloog 1931-08-25 2005 Q101530359
1898 Regina Emson 1908 2000-05-26
ReginaEmson.jpg
Q20482163
1899 Regina Evert Eesti näitleja Q110729404
1900 Reginald Uba 1911-07-26 1972-08-15 Kohtla vald Q42348768
1901 Reijo Puhm 1990-02-02 Q106922455
1902 Rein Annik omavalitsustegelane 1935-06-19 Q50625206
1903 Rein Jalak spordiarst 1953-07-15 Q50700166
1904 Rein Kikerpill Eesti poliitik 1962 Q105821642
1905 Rein Küttim Q107595016
1906 Rein Leegu Eesti jalgrattur Q111421536
1907 Rein Oidekivi Eesti diplomaat 1965
Presentation of Credentials by Estonia (22168837801).jpg
Q111904103
1908 Rein Ottoson 1953 Q107175174
1909 Rein Suvi 1969 Q111421452
1910 Rein Tölp eesti kergejõustiklane 1941-10-11 2018-04-16 Tallinn Q42162981
1911 Rein Valdmaa Eesti kergejõustiklane 1960 Q111383348
1912 Rein Voog Eesti poliitik 1964
Rein Voog 2021. aasta Arvamusfestivalil.jpg
Q65498004
1913 Rein Ööbik Eesti kergejõustiklane Q111335639
1914 Rein Üts Eesti ujuja Q111335557
1915 Reinhold Birkenfeldt 1934-06-16 Q50625738
1916 Reinhold Kask Eesti diplomaat Q111596724
1917 Reino Viidas Q111421166
1918 Rembert Paloson 1932-09-18 2013-07-13 Võru maakond Q15077587
1919 Renate-Ly Mehevets Eesti jalgpallur 1999-03-02 Põlva Q98083721
1920 Rene Oruman Eesti kergejõustiklane 1984-01-07 Pärnu Q28099435
1921 Rene Paul Ferdinand Kangro Eesti diplomaat Q75244312
1922 Rene Rinaldo Q107595292
1923 Renita Lintrop 1955-12-11 Tallinn Q111974099
1924 René Mõttus eesti psühholoog 1979-11-22
Rene Mõttus (2009 detsember).jpg
Q90488670
1925 René Reinmann 1980 Q65503406
1926 Reti Mänd Eesti jalgpallur 1999-12-24 Q98092431
1927 Reti Talts Eesti jalgpallur 2000-05-07 Q98092544
1928 Richard Kiipsaar Eesti kergejõustiklane Q111420844
1929 Riho Embrich 1993-03-10 Tallinn Q30302934
1930 Riho Parts Q111420712
1931 Riho Ridala 1971 Q65503408
1932 Riho Ridbeck
Riho Ridbeck & Hortus Musicus.jpg
Q107595924
1933 Riho Räim Eesti jalgrattur Q111420775
1934 Riho Soonik Q111420765
1935 Riho Teras 1972-09-11 Q60605675
1936 Riho Terras 1939-06-13 2005-11-28 Tartu Q85877057
1937 Riin Satsi Eesti jalgpallur 2001-11-16 Q98088530
1938 Riina Aasma 1974 Q111901695
1939 Riina Kabi MTÜ juht 1948-11-04 Q50824584
1940 Riina Kajari Eesti kergejõustiklane Q111377784
1941 Riina Runnel Q60607042
1942 Riina Sildos Eesti filmiprodutsent 1964
Riina Sildos 2013.jpg
Q95707856
1943 Riinu Kiiker 1988-06-15 Q60606537
1944 Rimma Nikitichna Brailovskaya Venemaa kunstnik 1877-04-14 1959-09-28
Rimma Brailovskaya 1950s.jpg
Tartu Q776852
1945 Rinny Siemonsma 1940-11-27
1940
1985-12-22
1985
Q110082491
1946 Risto Lall Q111420570
1947 Risto Vaher 1998-12-23 Q60837807
1948 Rita Dimitrijev riigiametnik 1973-03-24 Q50625941
1949 Rita Kroon Q111420549
1950 Rita Teek Q60580633
1951 Robert Arrak 1999-04-01 Tallinn Q55394104
1952 Robert Heldna 1999-09-19 Q110475737
1953 Robert Joosep Karl Birk Eesti diplomaat Q111593892
1954 Robert Keres 1907-08-14 1946-10-29 Urvaste Q21296511
1955 Robert Kärsin Q111465828
1956 Robert Närska Eesti poliitik 1948 Q24059521
1957 Robert Valge Eesti korvpallur 1997-04-20 Tallinn Q56630713
1958 Robert Vood Eesti muusik Q111313791
1959 Robert-Kent Päll Q111343986
1960 Robin Nool Eesti kergejõustiklane 1998-10-28 Q96051715
1961 Rocco Robert Shein Eesti jalgpallur 2003-07-14 Tallinn Q110022328
1962 Roche Leah Aronovich 1884 Q106779336
1963 Roland Lepasaar Q111465830
1964 Roman Fjodorov omavalitsustegelane 1976-09-09 Q50661079
1965 Roman Laes Eesti poliitik 1905 1972 Q105760551
1966 Roman Pass 1984 Q28028750
1967 Roman Treuman 1910-09-21 1962-12-14 Rakvere Q50359399
1968 Romet Mäesalu 2004-06-03
2020-01-10 Curling at the 2020 Winter Youth Olympics – Mixed Team – Round Robin – Session 1 – Estonia vs. Korea (Martin Rulsch) 12.jpg
Q81905141
1969 Romi Mankin Eesti füüsik 1947-11-07 Q43349770
1970 Ronald Üprus 1992-08-20 Q65621962
1971 Roomer Tarajev 1980-01-31 Q24635338
1972 Roomet Pikkor Q111465837
1973 Rosalie Verner Eesti poliitik 1880 Q105756155
1974 Rubo Kikerpill Eesti advokaat 1955-05-13 Kohtla-Järve Q111662502
1975 Rudolf Adelmann Q111279951
1976 Rudolf Härmates Eesti jalgpallur 19th millenium Q27912181
1977 Rudolf Jaska 1891 1974 Q61875398
1978 Rudolf Kallaste Eesti jalgpallur 1904-07-05 1964-04-20 Tallinn Q23661972
1979 Rudolf Koil Eesti poliitik 1879 Q105699314
1980 Rudolf Nikolai von Mickwitz Eesti diplomaat 1892 1956 Q55090397
1981 Rudolf Paabo Eesti poliitik 1889 1942 Q105728151
1982 Rudolf Pächter Eesti poliitik 1883 Q105752842
1983 Rudolf Tamm Q111420333
1984 Rudolf Veiram Eesti poliitik 1885 1941 Q105737646
1985 Ruslan Eskov Eesti vehkleja Q111420358
1986 Ruth Annus 1973 Q106102964
1987 Ruth Katharina Vellner Eesti ujuja 1922 2012 Q107388403
1988 Ruth Vaher Q111337211
1989 Rutt Rannu 1986 Q65503410
1990 Rutt Urbsalu Eesti jalgpallur 1979-10-23 Q97721193
1991 Rutti Luksepp Eesti kergejõustiklane 1974 Q111419841
1992 Saima Tiik Eesti kergejõustiklane 1957 Q111393120
1993 Saimon Sutt Eesti korvpallur 1995-04-12 Tartu Q56610948
1994 Sale-Liis Teesalu 1997-01-14 Tartu Q27126347
1995 Salme Pello 1898-10-10 1973-04-17 Kullamaa vald Q40015619
1996 Salme Poopuu 1939-10-18 2017-05-13 Rahtla Q47090467
1997 Salme Redlich Eesti tennisist Q111377802
1998 Samanta Uueda Eesti jalgpallur 1996-01-13 Q98092445
1999 Sander Merits eesti sulgpallur 1995-02-15 Q65503413
2000 Sander Sauk 1995-05-01 Q65503415
2001 Sandra Kamilova 1980 Q27817425
2002 Sandra Liir Eesti jalgpallur 2003-07-26 Q98089257
2003 Sandra Paulberg Eesti jalgpallur 1995-02-04 Q97750885
2004 Sandra Pärn Eesti jalgpallur 2003-04-24 Q98089290
2005 Sandra Skoblov Eesti vehkleja 2001-02-16 Q105490087
2006 Saskia Sonnberg Eesti jalgpallur 1991-05-18 Q97705764
2007 Segey Spivak Laurson 1958-01-15 2022-03-06
El maestro Segey en su taller.jpg
Q26160005
2008 Sergei Ignatenko firmajuht 1946-09-01 Q50698511
2009 Sergei Javorski 1902-06-09 1993-06-08 Tallinn Q29342200
2010 Sergei Jürgens Eesti poliitik Q105961757
2011 Sergei Petinov Eesti poliitik Q108472098
2012 Sergei Rumjantsev Q111419630
2013 Sergei Tanaga Eesti kergejõustiklane Q111418834
2014 Sergei Zonov Eesti poliitik 1966 Q105826790
2015 Siegfried Taar Eesti diplomaat Q111599376
2016 Signe Müürsoo Eesti jalgpallur 1978-08-30 Q97719766
2017 Sigrit Laas Eesti jalgpallur 1979-08-16 Q97719799
2018 Siim Kiskonen Eesti jalgrattur 1997-01-16 Q28601243
2019 Siim Oskar Ots Eesti näitleja Q110740690
2020 Siim Sukles 1972 Q107101728
2021 Siim Troost Eesti tennisist 1999-12-07 Q108600836
2022 Siim-Erik Alamaa 1992-06-24 Q64500301
2023 Siiri Känd-Ashilevi eesti laulja 1964-05-22
Siiri Känd, eesti laulja 1994.jpg
Q94952551
2024 Silja Goroško Eesti jalgpallur 1994-07-15 Q98069034
2025 Silver Eljand Q111465806
2026 Silver Mäoma Eesti jalgrattur 1995-05-16 Tartu Q26978613
2027 Silvi Anvelt Eesti kergejõustiklane Q111337223
2028 Silvi Kallion 1927 1982 Q50375643
2029 Simona Põlismäe Eesti jalgpallur 2004-02-08 Q98088654
2030 Siret Luik 1986-09-28 Q21066885
2031 Siret Räämet Eesti jalgpallur 1999-12-31
SiretRäämet (7).jpg
Tallinn Q66938759
2032 Sirje Eichelmann Eesti kergejõustiklane 1955 Q111417182
2033 Sirli-Stella Jõgis Eesti jalgpallur 1998-12-02 Q98092522
2034 Skaidrite Nurges 1942-08-17 Q63435651
2035 Solène Mazingue 2003 Q110577272
2036 Stanislav Pankov 1977-10-12 Tallinn Q26710957
2037 Stanislava Russakova Eesti jalgpallur 1986-07-10 Q97675495
2038 Sten Anslan 1987-03-25 Q60601034
2039 Sten Rääbis 1994-12-17 Q65503417
2040 Sten Sarv 1992-08-10 Q106922454
2041 Sten Sepper 1971 Q106915516
2042 Sten-Johan Lill 1989-02-16 Võru Q111031693
2043 Sten-Markus Rohtla Eesti näitleja Q110751641
2044 Stepan Leidtorp Eesti poliitik 1902 Q105760616
2045 Steven Kalf Eesti jalgrattur 1995-04-17 Kuressaare Q61387989
2046 Stiven Raider Eesti jalgpallur 2001-12-04 Tallinn Q83788697
2047 Sulev Alajõe omavalitsustegelane 1965-12-10 Pärnu Q50379456
2048 Sulev Küünarpuu Q61108840
2049 Sulev Lääne 1955-05-08 Q111570466
2050 Sulev Paalo Q111416705
2051 Sulev Roosma 1932-02-18
Sulev Roosma, purjetaja ja jääpurjetaja 2013.jpg
Tallinn Q107593665
2052 Sulev Saar Q111465783
2053 Susan Külm eesti laskesuusataja 1996-08-13
Biathlon European Championships 2017 Individual Women 1512 (Susan Külm).JPG
Tallinn Q28958651
2054 Susannah Kaul 1999-04-20 Q107456514
2055 Svea Onno Q111341579
2056 Sven Andresoo kergejõustikutreener 1950-04-11 Q50625006
2057 Sven Kavald 1982-01-09 Q65503422
2058 Sven Kolga Q111378374
2059 Sven Sommer Q111378448
2060 Sven Uue 1995-03-15 Q11895520
2061 Svetlana Khvatova Eesti jalgpallur 1972-08-11 Q97675476
2062 Svetlana Zaikova Eesti koreograaf, ansamblijuht ja tantsija
Svetlana Zaikova.jpg
Q56178496
2063 Säde Järvekülg Eesti jalgpallur 2000-10-27 Q98091998
2064 Søs Maria Kristensen Eesti jalgpallur 2004-12-17 Q98089164
2065 Taavet Janson Eesti diplomaat Q111594404
2066 Taavet Niller Q22222751
2067 Taavi Nassar Q111416425
2068 Taavi Pappel suusahüppaja 1999-11-27 Q46356724
2069 Tair Tenno Q111416414
2070 Taisto Uuslail Q110777316
2071 Taivo Arak Venemaa matemaatik 1946-11-02 2007-10-17 Tallinn Q23645127
2072 Taivo Kuus 1969-06-06 Võru Q65043676
2073 Taivo Mägi 1960 Q107178806
2074 Tanel Joost MTÜjuht 1971-08-07 Q50700279
2075 Tanel Kaljula Q111416346
2076 Tanel Levkoi 1990-08-23 Q88116639
2077 Tanel Ruben Eesti muusik 1970-01-24
Tanel Ruben muusik 99.jpg
Tallinn Q28190984
2078 Tanel Topaasia Q110740898
2079 Tanel-Eiko Novikov 2000-06-03 Q63040091
2080 Tarmo Kalvet 1975 Q99528900
2081 Tarmo Kiviväli Eesti näitleja Q109668641
2082 Tarmo Koppel Q63565289
2083 Tarmo Korol
Tarmo Korol, ETV operaator 96.jpg
Q110210151
2084 Tarmo Song Q110977026
2085 Tarmo Tootsi Q111416325
2086 Tarmo Valgepea Eesti kergejõustiklane Q111416311
2087 Tarmo Vesterbohm Q107598486
2088 Tarvi Sikk 1995-06-28
Biathlon European Championships 2017 Sprint Men 1744.JPG
Võru Q28958751
2089 Tarvo Schmeimann Q110751593
2090 Tatjana Kozlova-Johannes Eesti vene helilooja 1977-01-08 Q106031204
2091 Tatjana Levizi Eesti jalgpallur 2000-07-06 Q98088651
2092 Tauno Antsmäe muusikaprodutsent 1974-12-17 Q50625276
2093 Tauno Tooming 1975 Q65503424
2094 Teddy Böckler 1930-06-17 2005 Q50625846
2095 Teele Toomsalu Eesti jalgpallur 1995-09-14 Q98092547
2096 Teet Jagomägi Eesti poliitik 1969-09-27 Q50700093
2097 Teet Laur Q111416324
2098 Teet Õunap 1961-08-24 2004-04-01 Viljandi Q107593126
2099 Teisi Toomsalu Eesti jalgpallur 2002-10-01 Q98092548
2100 Teivi Laurimäe 1989-07-30 Q60617865
2101 Terje Lall 190s Q63435613
2102 Terko Jakobson riigiametnik 1977-02-15 Q50700150
2103 Tess Grossmann Eesti ujuja 1994 Q111416309
2104 Theodor Gustav Beermann 1905-04-17 20th century Puškin Q112144961
2105 Theodor Koik Eesti poliitik 1888 1941 Q105699221
2106 Theodor Maurer Eesti poliitik 1889 Q105755310
2107 Theodor Schmidt Eesti poliitik 1897 Q105757388
2108 Theodora Fokker 1870-09-15
1870
1962-07-01
1962
Middelburg Q110082630
2109 Thomas Vehmanen 2000-01-02 Eesti Q108120142
2110 Tiia Adamson Eesti jalgrattur Q111351254
2111 Tiia Ainla 1975-08-04 Q60580424
2112 Tiia Eeskivi Eesti kergejõustiklane 1969 Q111416306
2113 Tiia Tenno Q85016028
2114 Tiina Aunin 1941-04-22 Q50625637
2115 Tiina Benno Eesti poliitik 1961 Q105815965
2116 Tiina Gens 1941 Q63435614
2117 Tiina Gross Q111466029
2118 Tiina Idavain Q111416261
2119 Tiina Joosu eesti uudistetoimetaja 1971
Tiina Joosu, ETV uudistetoimetaja 95.jpg
Q85561797
2120 Tiina Jääger MTÜjuht 1956-02-10 Q50824571
2121 Tiina Madisson Q90490351
2122 Tiina Makarov Eesti näitleja Q110729427
2123 Tiina Mare Hiob vandeadvokaat 1958-03-05 Q50698342
2124 Tiina Mändle Eesti jalgpallur Q97719841
2125 Tiina Roose Q21402770
2126 Tiina Staak 1954 Q63435615
2127 Tiit Arge kindlustustegelane 1963-05-29 Q50625325
2128 Tiit Beeren linnaametnik 1943-05-12 Q50625677
2129 Tiit Haviko 1941-04-19
Tiit Haviko.jpg
Q112077086
2130 Tiit Heinloo Q111466027
2131 Tiit Helimets 1977-05-29 Vabamatsi Q111699723
2132 Tiit Hilpus MTÜjuht 1951-06-10 Q50698275
2133 Tiit Ilver Q111466014
2134 Tiit Kadastik meditsiinijuht 1951-08-10 Q50824586
2135 Tiit Kivisild Q111415737
2136 Tiit Kivisild Q111415872
2137 Tiit Kubri Eesti poliitik 1955 Q24067756
2138 Tiit Kuningas 1949 Q111293007
2139 Tiit Mae Eesti poliitik 1960 Q108535028
2140 Tiit Mauer Eesti kergejõustiklane Q111413467
2141 Tiit Niilo Eesti poliitik 1962 Q108535016
2142 Tiit Pahapill Eesti kergejõustiklane Q111413569
2143 Tiit Pahker Eesti kergejõustiklane Q111413664
2144 Tiit Pekk Q111378513
2145 Tiit Talvar Q111466007
2146 Tiit Tamm 1952-04-18 Tallinn Q107176574
2147 Tiit Vapper 1955 Q27126430
2148 Tiiu Asper 1983 Q111378732
2149 Tiiu Jervan kohtunik 1943-08-08 Q50700240
2150 Tiiu Märss 1943
Tiiu Märss.jpg
Q21502900
2151 Tiiu Silves 1947-07-22
Tiiu Silves, metallikuninganna 1996.jpg
Q107590502
2152 Tiiu Soome Q111413256
2153 Tiiu Vabrit Eesti kergejõustiklane Q111336998
2154 Timo Kasesalu
2015 Rally Finland SS5 Himos 1 31.jpg
Q54843127
2155 Timoleon Carl von Neff 1805 1876 Q110214168
2156 Toivo Alt tööstusjuht 1957-04-30 Q50379586
2157 Toivo Elme Eesti filmirežissöör Q110664334
2158 Toivo Jullinen Eesti poliitik 1963 Q105820565
2159 Toivo Kabanen 1950-06-06
Toivo Kabanen, Soome Kultuuri Edendamise Sihtasutus 13.jpg
Q111571051
2160 Toivo Laev Q111465955
2161 Toivo Moorast Eesti kergejõustiklane Q111412734
2162 Toivo Nilson Q107588980
2163 Toivo Raudver 1950 Q27126459
2164 Toivo Riimaa
Baltijas Asamblejas medaļu pasniegšanas ceremonija (29983519244).jpg
Q111738211
2165 Toivo Uustalo Eesti poliitik 1946 Q105827060
2166 Tony Nõu Eesti kergejõustiklane 1998-08-28 Q106588614
2167 Toomas Abiline Eesti ajaloolane 1964-06-20
Laura Mattarella Tallinnas. (7) 1918.jpg
Q110085537
2168 Toomas Asi omavalitsustegelane 1960-02-10 Q50625569
2169 Toomas Bekker vandeadvokaat 1945-05-28 Q50625693
2170 Toomas Bernstein Q111412534
2171 Toomas Enke Q107599212
2172 Toomas Erik 1977 Q65503430
2173 Toomas Hint 1960-06-09 1998-12-11 Moskva Q60487494
2174 Toomas Kaldma Q111412447
2175 Toomas Kaljo firmajuht 1965-03-17 Q50824606
2176 Toomas Kiige Eesti fotograaf 1950-07-04 Q109588642
2177 Toomas Kirss 1958-11-03 Saare maakond Q107589599
2178 Toomas Kitsing Q111411767
2179 Toomas Laur 1983 Q65503432
2180 Toomas Meressoo Q111465951
2181 Toomas Sander 190s Q27126471
2182 Toomas Sepp
Toomas Sepp jurist 99.jpg
Q107598694
2183 Toomas Sõmera Eesti poliitik 1945-02-17 Tallinn Q107609033
2184 Toomas Tenno Eesti keemik 1940-04-28
Toomas Tenno.jpg
Q60602903
2185 Toomas Tohert Q107587281
2186 Toomas Triisa Q111411593
2187 Toomas Tross 1966-12-28 Tallinn Q107595975
2188 Toomas Turb Eesti kergejõustiklane 1957 Q111379391
2189 Toomas Tõnise 1952 Q107191215
2190 Triin Ojari 1971 Tallinn Q59421664
2191 Triin Ojasaar Eesti jalgpallur 2000-01-11 Q98092563
2192 Triin Satsi Eesti jalgpallur 2001-11-16 Q98088523
2193 Triin Tenso Q106767660
2194 Triin Vahisalu Eesti botaanik 1978-10-04 Q62605027
2195 Triin Väljataga Eesti jalgpallur 1981-02-06 Q98082576
2196 Triinu Hausenberg kahevõistleja ja suusahüppaja 2002-10-05
20200222 FIS NC COC Eisenerz PRC Ladies HS109 Triinu Hausenberg 850 3487.jpg
Võru Q47008711
2197 Triinu Laane eesti ja võru kirjanik 1975-05-06 Võru Q107496476
2198 Triinu Paabut Q110777478
2199 Tuudor Palm 2002-01-29
Biathlon at the 2020 Winter Youth Olympics – Boys' individual 0715 (cropped).jpg
Q81906005
2200 Tuuli Tasa Eesti jalgpallur 2002-11-12 Tartu Q98083732
2201 Tähti Alver Eesti kergejõustiklane 1994-12-04
Tähti Alver (47198522342).jpg
Tartu Q61750268
2202 Tõnis Haavel pangandustegelane 1970-12-08 Q50664073
2203 Tõnis Nirk Eesti diplomaat 1968
Ojārs Ēriks Kalniņš un Lolita Čigāne tiekas ar Igaunijas un Austrumu partnerības valstu vēstniekiem (23615913288).jpg
Q111737334
2204 Tõnis Pedak Eesti poliitik 1878 1955 Q105728183
2205 Tõnis Seesmaa 1955 Q107657261
2206 Tõnis Vanaselja 1988-05-27 Q85869724
2207 Tõnu Eapost Eesti jalgpallur 1947-01-09 2014-03-28 Kohtla-Järve Q48644810
2208 Tõnu Ints poliitikanõunik 1965-11-12 Q50699969
2209 Tõnu Jugar usutegelane 1950-07-14 Q50700335
2210 Tõnu Jõgi omavalitsustegelane Q50824576
2211 Tõnu Kalam Q7862321
2212 Tõnu Karu Eesti poliitik Q107598837
2213 Tõnu Kinks Q111382898
2214 Tõnu Lust Q111411069
2215 Tõnu Martma Eesti geoloog 1955-03-05 Q56980547
2216 Tõnu Noorits 1952 Q109668354
2217 Tõnu Talbak Eesti poliitik 1888 Q105714390
2218 Tõnu Tõnutare Q60604920
2219 Tõnu Vanakesa Eesti jalgpallur Q111411060
2220 Tõnu Õunapuu Q111336296
2221 Tõnu-Reid Kukk Eesti poliitik 1939 Q65497277
2222 Udo Tohver 1932-02-10 2019-09-25 Q108963350
2223 Ulla Heim 1973 Q27914414
2224 Ulla Johansen 1927-06-17
1942-06-17
2021-02-14 Tallinn Q2475116
2225 Ulla Saar Eesti illustraator 1975-01-04 Tallinn Q43302813
2226 Ulrich Öunapuu 1921-05-21 1988-02-20 Q23989544
2227 Ulrika Tülp Eesti jalgpallur 1991 Haapsalu Q66841415
2228 Ulvi Moor 1974-12-07 Q60604986
2229 Umberto Campagnolo 1904-03-25 1976-09-25 Este Q52157080
2230 Uno Aan 1936 Q106134021
2231 Uno Feldschmidt advokaat, pankrotihaldur 1941-08-07 Q50661056
2232 Uno Kiivet Q111466690
2233 Uno Purru Q111466683
2234 Urjo Kareda 1944-02-09 2001-12-26 Tallinn Q7900659
2235 Urmas Aava omavalitsustegelane 1964-04-25 Q50374995
2236 Urmas Kaarlep audiitor 1963-07-10
Urmas Kaarlep audiitor 99.jpg
Q50824580
2237 Urmas Nigul 1965 Q106913781
2238 Urmas Pau 190s Q27126468
2239 Urmas Raag Q111410877
2240 Urmas Sadam Q111410918
2241 Urmas Teppo Q111466494
2242 Urmas Tölp Q111410678
2243 Urmo Vaikla eesti sisearhitekt Q111995113
2244 Urmo Valter Q111408678
2245 Ursula Gantschau 1576 Eesti Q109317030
2246 Urve Sunny-Dzidzaria Eesti maalikunstnik 1949-11-04 Rapla maakond Q47453094
2247 Urve Vakker Q111339511
2248 Uwe Gnadenteich Eesti ajakirjanik Q111966914
2249 Vadim Vasjonkin 1996-04-30 Tallinn Q24288519
2250 Vahur Glaase Eesti poliitik 1960 Q105827740
2251 Vahur Leisalu Q107585587
2252 Vahur Luhtsalu
Vahur Luhtsalu 2009.jpg
Q109587846
2253 Vahur Lukin 1985 Q27126443
2254 Vahur Puik eesti fotopärandientusiast, Ajapaiga portaali asutaja 1978-05-24
Vahur Puik ambrotype by Tarmo Virves.jpg
Tartu Q96100607
2255 Vahur Väljamäe 1968 Q106156764
2256 Valdar Jaanusson 1923 1999-08-28 Nõmme linnaosa Q21393092
2257 Valdeko Valdmäe 1913-05-05 2001-05-20 Tartu Q109479961
2258 Valdo Lips Q111407273
2259 Valentin Märka Eesti diplomaat Q111597874
2260 Valentin Ruškis eesti kirjanik 1910-08-02 2004 Peterburi Q4401362
2261 Valentin Smirnov Eesti poliitik 1887 Q105757531
2262 Valentin Strukov Eesti poliitik 1953 Q105845583
2263 Valentina Cherkasova 1958-06-22
1958
Kohtla-Järve Q16192647
2264 Valentina Võssotskaja Eesti poliitik 1944 Q105846414
2265 Valentyn Partyka 1952-04-29 2009-10-28 Kramatorsk Q26997577
2266 Valeria Liik Eesti jalgpallur 2003-05-19 Q98082569
2267 Valeria Milova 1988-03-13 Narva Q60215508
2268 Valeria Petrova 1996-02-22 Q98540492
2269 Valev Aluvee Q111466478
2270 Vallo Kikas Q108213637
2271 Vallo Soots Q111398542
2272 Vallot Vainula 1978-05-14 Q98522590
2273 Valmor Leisalu Q107585566
2274 Valter Kruustee Eesti stsenarist 1908-12-09 1978-05-11 Q50424308
2275 Valter Lenk Q111466466
2276 Valter Saaristu Q111398001
2277 Valter Soever Eesti diplomaat Q111599311
2278 Vambola Helm 1934 2020 Q107182613
2279 Vambola Krigul 1981 Q105501082
2280 Vambola Kurg Eesti näitleja 1898-08-27 1981-09-22
Vambola Kurg.jpg
Q107267912
2281 Vassili Matvejev Eesti kergejõustiklane Q111397981
2282 Veera Rumjantseva 1987 Q111382817
2283 Veera Taleš Q110412067
2284 Veiko Lember 1977-11-29 Q23042555
2285 Veiko Süvaoja 1977-04-10 Tallinn Q26714772
2286 Veljo Vares Q111397691
2287 Veljo Vingissaar Q107599510
2288 Velli Verev Eesti luuletaja 1927-10-16 1987-02-03 Q106805016
2289 Vello Ilmoja 1930-07-11 Q50699919
2290 Vello Jaaska Eesti botaanik 1936 Q18985804
2291 Vello Johanson vandeadvokaat 1939-10-07 Q50700270
2292 Vello Jurtom
Vello Jurtom, Palderjan (ansambel) 1978.jpg
Q107591949
2293 Vello Järvesalu 1953-03-02 2019-07-24 Tali Q95372218
2294 Vello Misler Eesti kergejõustiklane Q111383582
2295 Vello Prangel 1932-07-24 2003 Tallinn Q20742471
2296 Vello Pärnpuu 1973 Q110389200
2297 Vello Tafenau Eesti poliitik 1952 Q105592425
2298 Vello Õuekallas Eesti kergejõustiklane Q111336115
2299 Vello Õunpuu 1949-11-14 2022-02-12 Saaremaa Q30344985
2300 Velve Tamm Q50375881
2301 Verner Liik Eesti poliitik 1897 1958 Q105755197
2302 Veronika Zuikova Eesti vehkleja 1994-10-17 Q105490476
2303 Victoria Vihman Eesti jalgpallur 2004-08-05 Q98089445
2304 Viive-Kai Rebane Q111397361
2305 Viktor Artemjev Q111397219
2306 Viktor Brügel vandeadvokaat 1956-06-18 Q50625820
2307 Viktor Feigin Q111986151
2308 Viktor Karlenko Q111397162
2309 Viktor Kihno 1920-11-19 1991-10-01
Viktor Kihno.jpg
Peterburi Q38705445
2310 Viktor Koškin Q107599109
2311 Viktor Kuznetsov 1944-04-25 2018-11-06 Jekaterinburg Q58338099
2312 Viktor Kõressaar