The Escape Room Factory

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

The Escape Room Factory on Eestis üks esimesi põgenemistubadega tegelev ettevõte. Ettevõte alustas 2014. aasta oma teekonda Eestis. Selle ajaga on ettevõte teinud suuri tegusi nagu näiteks Escape Run, Emotion Factory ja Kättemaksukontori põgenemistuba. The Escape Room Factory asukoht on olnud tihti muutuses tänu välisfaktoritele ning nüüd on jõudnud Escape Room Factory Tartu mnt 80J, mis on Zelluloosi kompleksis ning Fahle maja kõrval. Tartu mnt 80J on muutunud Escape Room Factory elamuskeskuseks, kus on nii lasermängud, siseseikluspark ja põgenemistoad.

Escape Room Factory on interaktiivne põnevusmäng, kus osalejad peavad lahendama erinevaid ülesandeid, mõistatusi, kasutama vihjeid ning strateegiaid jõudmaks soovitud tulemuseni. Põnevusmängu eesmärgiks on teematoast pääseda 60 minuti jooksul ning avastada täiesti uus maailm valitud žanri näol. Põgenemistoad sobivad kõigile, kes otsivad lõbusat tegevust. Olgu tegemist sõpradega, perekonnaga või töökaaslastega - Escape Room Factory põgenemistoad pakuvad kõigile midagi nauditavat.

The Escape Room Factory minevik ja olevik[muuda | muuda lähteteksti]

The Escape Room Factory alustas oma käekäiku Lootsi tänaval. Selle käigus tegeles ettevõte ainult põgenemistubadega ning oli Eestis üks esimesi teenusepakkujaid. Ühed populaarsemad põgenemistoad olid Slaughterhouse ja Prison Break ning Mummy. Selle ajaga kogus põgenemistoa temaatika populaarsust üle Eesti ning tubasi tuli juurde aina rohkem. Escape Room Factory mõtles välja täiesti uue konseptsiooni, kus põgenemistubadesse lisati ka näiteljad ning see kõik toimus juba Telliskivis Emotion Factory nimega. Selleks oli kasutusel väga suured pinnad ning täiesti meeliületav süžee. Kõik oli tehtud mängides inimese hirmudele. Tagasiside oli väga suurepärane ning paljudele inimestele meeldis see. Näitlejad läksid mängijatega kontakti ning suutsid inimestes välja tuua midagi täiesti teistsugust.

Ühel päeval sai Escape Room Factory kahjuks kirja, et Telliskivis olev hoone läheb lammutusse ning seejärel tuli leida endale uus koht. Selleks on nüüd Tartu mnt 80J. Kuid Tartu mnt 80J ei tulnud vaid Escape Room Factory. Escape Room Factory kaubamärgi alla ühines ka kõigile teadaolev Megazone. Nüüd on Tartu mnt 80J täiesti uus meelelahutuskeskus. Escape Room Factory seikluskeskuses on nii põgenemistoad, lasermäng kui ka siseseiklusrada. Siin keskuses on kõigile midagi meelepärast.

Tartu mnt 80J keskuses on hetkel 3 põgenemistuba, mille nimedeks on "Blind Experiment" , "Cannibal Hannibal" ja "The Cube".

Samuti on siseseikluspark, kus on 9 erinevat rada erinevate raskusastmetega ning kõik see on lasermängu areeni kohal.

Kõige selle juures on ka Escape Room Factory'l põgenemistuba ka Lennusadamas nimega "Tormi müsteerium". Ka enne seda oli põgenemistuba Ronimisministeeriumis, mida enam seal ei eksisteeri. Samuti on Escape Room Factory'l põgenemistoad ka Tallinki laevadel, mis sõidavad Tallinn-Stockholm liinil. Suvel on põgenemistubasi seal kaks ning teisel ajal üks.

Kindlasti tasub hoida ka tulevikul silma peal, kuna Escape Room Factory ei ole kunagi koha peal ning uusi asju tuleb iga hetkega juurde. Seda kõike on võimalik lugeda www.theescaperoom.ee.

Mis eristab Escape Room Factory'i põgenemistubasi teistest põgenemistubadest.[muuda | muuda lähteteksti]

Tähelepanu detailidele - Escape Room Factory'i põgenemistoad toovad sind välja reaalsusest ning viivad sind täiesti teistsugusesse maailmasse. Meie põgenemistoad on loodud koostöös parimate filmirežissööride ja lavakujundajatega, mis garanteerivad, et kogemus on osaleja jaoks täiesti harukordne.

Kirg - Escape Room Factory on loodud kahe kirgliku mänguarmastaja poolt, kes aastal 2011 mängisid oma esimese põgenemismängu ning sellesse armusid. Alates sellest ajas on Escape Room Factoryl sügav soov viia põgenemistoad uuele tasemele, nihutada piire ja pakkuda külastajatele uskumatuid kogemusi.

Kliendirahulolu - Fännid ja kliendid on Escape Room Factoryle kõrgel kohal. Escape Room Factory usub, et ilma nendeta ei oleks nad nii kaugele jõudnud ning sellel põhjusel on nende külastaja neile alati esimene prioriteet. Escape Room Factory koolitatud meeskond hoolitseb erakordsete elamuste eest nii ees kui ka tagaliinil.

Tehnika - Escape Room Factory areneb pidevalt erinevate innovaatiliste ideedega ning kasutavad oma mängudes mõõdukas koguses elektroonikat, mis loovad ootamatuid üllatusi.

Tõstavad lati kõrgele - Põgenemistubadega alustades soovisid olla rohkem, kui lihtsalt põgenemistbade pakkujad. Ei lepita lõbusa elamusega vaid KÕIGE lõbusama elamusega.