Ron Anderson

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Ron Anderson (sündinud 18. oktoobril 1945 San Franciscos Californias) on USA laulja, kes esines "The Lawrence Welk Show"-s laulva kolmiku Gail, Ron ja Michael liikmena.

Ron käis Bethany Kolledžis, Santa Cruzis ja siis töötas koori juhatajana Oaklandis, enne muusikalise karjääri valimist. Ta alustas gospeli juhtkvartetis. Vahepeal tegeles ta ka näitlemisega. Hiljem kindlustas ta oma näitlemisosasid The Mary Tyler Moore Shows, The Young and the Restless shows ja The Tonight Shows.

Esimest korda kohtas ta Welk staari Gail Farrelli näitlejate kursustel, aastal 1977 ja abiellus temaga kaks aastat hiljem. Ta liitus Gailiga Welk show's aastal 1980 koos Michael Redmaniga, et võtta osa uuest laulvast kolmikust Gail, Ron ja Mike. Kolmik oli väga populaarne saate fännide seas kuni saate eetriaja lõpuni. Peale seda on ta jätkanud oma esinemiskarjääri nii kolmiku liikme, sooloartisti kui ka teleshow'de võõrustajana.

Ron on nelja lapse isa, pojad Grant ja Jonathan on esimesest abielust ja kaks tütart Lauren ja Erin on saadud praeguse naise Gailiga. Nende kodu asub Põhja Californias.