Portaali arutelu:Tartupeedia

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Kõikides nendes keeltes "tere tulemast" pole ehk vajalik, võiks teha mingi valiku, mis just meile oluline ja sobiv on.

Mitmes kohas on "me teeme", "meil on plaanis" jne. Kuskil on vaja selgelt näidata, kes on see "meie". Adeliine 21. detsember 2012, kell 01:23 (EET)

Igati nõus. Ei ole vaja "tere tulemast" teateid või vähemalt sellises mahus. Ning see "meil" osa tõesti jääb segaseks: on koostööpartnerid ja pressikontakt, aga kes õigupoolest korraldab?
Lisaks ei ole see päisefoto suurem asi. Värvid on täiesti paigast ära krutitud ning vesimärgid on asi, mida Vikipeedias tegelikult ei sallita.
See info veebraurist alates toimuva kohta paraku üsna eksitav. Kui nende võistluste kohta ei ole mingit täiendavat selgitust loodud, siis inimesed ei tule siia hiljem tagasi vaatama, et kas nüüd on midagi lisandunud. Samuti on ajaline raam arutult pikk. Ivo (arutelu) 15. veebruar 2013, kell 18:43 (EET)
"Kõige esimesena on Wikimedia Eestil plaanis ..." Kogu tekstis "meie" "Wikimedia Eestiga" asendada oleks siiski mõttetu. Võistluste kohta saab info yles panna siis, kui on kokkulepped; nendega tegeletakse ning fotovõistluse teade läheb välja kolmapäeval. Ajalise raami pikkus on maitse asi. Kui ei meeldi, tee siis midagi muud. --Oop (arutelu) 15. veebruar 2013, kell 19:29 (EET)
Mis päisefotosse puutub, siis mulle meeldiks ka ehk mõni muu, aga paremat selgelt äratuntavat panoraami pole seni näppu jäänud. Kel on soovitusi, andku teada. --Oop (arutelu) 19. veebruar 2013, kell 23:14 (EET)
Päisefotoks nt see? Ivo (arutelu) 1. märts 2013, kell 16:46 (EET)
minu poolest sobib. Mis teised arvavad? --Oop (arutelu) 1. märts 2013, kell 23:41 (EET)
Väga ilus pilt. --Tiuks (arutelu) 1. märts 2013, kell 23:44 (EET)
Selle pikkuse ja kõrguse suhe ei ole ehk selleks otstarbeks kõige parem, aga see on seni parim, mis ma leidnud olen. Mõne päeva pärast peaks see ka hea foto märgise külge saama. Ivo (arutelu) 2. märts 2013, kell 00:38 (EET)