Malli arutelu:Elektroonika

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

kvarts[muuda lähteteksti]

Millele kvarts peaks viitama?, hetkel viitab ainult mineraalile. suwa 29. mai 2009, kell 05:44 (UTC)

Elektroonika mõistest[muuda lähteteksti]

Ma pole küll spetsilist, kuid kas elektroonika ei tegelenud mitte elektronidega mittemetallilistes juhtides? Elektromagnetism, elektrostaatika ja elektrodünaamika ei ole elektroonika kasutusalad (pigem vastupidi). Ohmi seadus, Kirchhoffi seadused, Joule'i-Lenzi seadused elektroonikas ju üldjuhul ei kehti. Coulombi seadus, Ampère'i seadus ning laengu jäävus on aga palju üldisemad kui elektroonika. Antud mallis võiks piirduda mõistetega, mis vaid elektoonika alla kuuluvad. --Hardi 1. juuni 2009, kell 21:31 (UTC)

Jah, minu meelest õige kriitika. Andres 1. juuni 2009, kell 21:50 (UTC)

Komponendid[muuda lähteteksti]

Ainult elektroonikaga seotud artikleid on väga raske leida, niiet selle peaks ingliskeelse wiki eeskujul nimetama ümber Elektroonikakomponentide malliks. Jaanus.kalde (arutelu) 10. detsember 2012, kell 00:24 (EET)

Kasutusalade alapunkt ei anna konkreetsele mallile midagi juurde. On üpris ilmne, et elektroonikakomponente kasutatakse elektroonikas ja kõikvõimalikes elektrilistes seadmetes. Teisest küljest, kui otsida, siis leiab elektroonikakomponente ka üsna eksootilistes tehnilistes lahendustes, kuid lõppkokkuvõttes võiks ka neid klassifitseerida elektroonika lakendusteks.
"Vaata ka" punkti pole tarvis mallidele lisada. Selle võib lisada artiklitele kui tarvis.
Vormistasin antud malli puhtalt elektroonikakomponentide malliks (malli nime ma ei muuda). --Hardi (arutelu) 4. veebruar 2013, kell 22:16 (EET)