Mall:EestiVikipeediaPilt

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
40x Järgneva autoriõigusliku staatusega piltide kasutatavus eestikeelses Vikipeedias on kahtluse all. Täpsemalt loe arutelust.
Autoriõigused    Kõik õigused sellele pildile kuuluvad pildi autorile.
Kasutamiseks peab olema autori luba ning pildi allikas (eestikeelne Vikipeedia) ja autor peavad olema mainitud.
Eestikeelsel Vikipeedial on luba selle pildi kasutamiseks. Autori kirjalikule loale peab igal pildilehel eraldi viitama.

in English This image belongs to the author who made this picture.
For use of this image You should have a permission from the author and the original source (Estonian Wikipedia) and the author should be mentioned.
Use of this image in Estonian Wikipedia is allowed by the author. It is necessary to write the author's permission (which has to be in black and white) on every file page separately.


Malli kasutamine/ Guidelines for using this template[muuda lähteteksti]

Eesti keeles Seda malli kasutada ainult siis, kui vastaval puhul vaba litsentsiga pilti ei ole võimalik saada ja autor on andnud kirjaliku nõusoleku, et tema pilti võib eestikeelses Vikipeedias kasutada. Selliseid pilte tuleks üles laadida võimalikult vähe (nii palju, kui artiklite illustreerimiseks vaja; kindlasti mitte rohkem). Kui autor ise laadib enda pilte Vikipeediasse, peaks ta seda märget vältima ja valima mõne vaba litsentsi, mille järgi ta oma pildi soovib vabasse kasutusse anda.

in English Needs to be translated

Vaata ka[muuda lähteteksti]