Mait Raava

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
Mait Raava

Mait Raava (sündinud 6. juunil 1962 Paides) on eesti psühholoog ja juhtimiskonsultant.

Haridus[muuda | muuda lähteteksti]

Mait Raava on lõpetanud Tartu Ülikooli sotsiaalpsühholoogina (1992) ja Tallinna Ülikooli psühholoogia teadusmagistrina (1993). Ta on täiendanud end Oxfordi Ülikoolis, Massachusettsi Tehnoloogiainstituudis, Western Kentuky Ülikoolis, Helsingi Ülikoolis, Microsoftis, Hay grupis, Jaapani Haridusministeeriumis jm.

Konsultant[muuda | muuda lähteteksti]

Mait Raava on OÜ Pro Konsultatsioonide (1994) kaasasutaja ja juhtimiskonsultant. Ta on spetsialiseerunud innovaatiliste tippjuhtide uurimisele, värbamisele ja nõustamisele.

Ta on nõustanud mitmeid Eesti juhtivaid ettevõtteid, nagu ABB, Eesti Energia, Eesti Post, Elion Ettevõtted, ES Sadolin, Estiko-Plastar, Markit, Nordecon, Rakvere Lihakombinaat, Riigimetsa Majandamise Keskus, SEB Pank, Swedbank, Tere, Viking Window, Viru Keemia Grupp jt ning riigiasutusi, nagu Haridus- ja Teadusministeerium, Keskkonnaministeerium, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, Rahandusministeerium, Riigikantselei, Riigikontroll, Siseministeerium, Vabariigi Presidendi Kantselei jt.

Ta on nõustanud avaliku teenistuse tippjuhtide kompetentsimudeli väljatöötamist (2005) ja uuendamist[1] (2017) ning haridusasutuse juhi kompetentsimudeli väljatöötamist (2006; 2009) ja uuendamist[2] (2016).

Teadlane[muuda | muuda lähteteksti]

Mait Raava uurib doktoriõppes (alates 2002) Tallinna Ülikooli Psühholoogia Instituudis juhtide innovaatilisust (ambivertsust).

Kuulub teadusorganisatsioonidesse:

Teaduspublikatsioonid[muuda | muuda lähteteksti]

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]