Kategooria arutelu:Mallis vigase kuupäevaparameetriga artiklid

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Mida see tähendab? Adeliine 2. aprill 2017, kell 16:33 (EEST)

See kategooria läheb külge artiklitele, millele on pandud mõni kuupäevaparameetriga Moodul:Message boxi kasutav teatemall, kus malli panemine liigitab artikli mõnda kuupäevalisse kategooriasse. Nagu näiteks mall {{ToimetaAeg}} seda teeb. Mooduli kood vaatab, kas kuupäevaline kategooria on juba olemas. Kui ei ole, siis eeldab, et ilmselt on kuupäev parameetris valesti sisestatud ja paneb selle kategooria.
Siin kategooria all näitab küll igasuguseid artikleid praegu, kuid need tulevad kuskilt puhvrist. Artiklite endi juurest on näha, et seda kategooriat neil enam küljes pole, kui kuupäevaline kategooria on juba loodud. Cumbril 2. aprill 2017, kell 17:03 (EEST)
Siiski, viimases osas panin mööda. Olen mooduli koodis vea tekitanud muudatustega. Cumbril 2. aprill 2017, kell 17:38 (EEST)
Tegelikult need tulevad ikkagi puhvrist, mooduli koodis viga pole. Kõik on korras. Cumbril (arutelu) 25. november 2018, kell 21:36 (EET)

Praegu see korjab endasse nt selliseid artikleid, mille päises {{Keeletoimeta|lisaja=kasutajanimi/või siis nt: lisaja=2001:7D0:842C:4F80:3D82:E0B0:1EAB:3A91|aasta=2019|kuu=mai}}; kas sellesse malli (K-toimeta) on üldse kasutajanimi ette nähtud?°—° Pietadè 3. mai 2019, kell 15:29 (EEST)

õige märkus. V-o kasutaja:Pikne oskab {{keeletoimeta}} mallis selle puuduse kõrvaldada--Estopedist1 (arutelu) 6. mai 2019, kell 09:39 (EEST)
See on sama asi, mida ülal on kirjeldatud. Malli lisamise hetkel oli selle kuu toimetamist ootavate artiklite kategooria veel loomata ja on ette nähtud, et moodul peab siis kuupäevaparameetrit vigaseks. Seda võib eirata. Või kui on nii, et see veakategooria enamasti midagi kasulikku ei näita, siis võib ehk selle lihtsalt likvideerida. Kui kuu või aasta tõepoolest vigased peaks olema, siis küllap leiab vastava punase lingiga kategooria ka oodatud kategooriate erilehelt üles.
Kasutajanime või IP-aadressi lisab mall oletatavasti selleks, et ajaloost kergemini üles leida, millal mall lisati. Aga võib-olla küll, et seda ei taibata lähtetekstist otsida ja redaktsiooni, milles mall lisati, leiab enamasti küllalt hõlpsalt ka kuu ja aasta järgi. Siis võiks "lisaja" parameetri ära jätta. See ei puutu küll siin sellesse kategooriasse. Pikne 15. mai 2019, kell 17:30 (EEST)
Pealkiri ei vasta sisule (samas, kui panin nt cite web malli katseks aastaarvu 3019, siis siia see artikkel ei jõudnud; ei mallanud oodata, taastasin õige aastaarvu).
Sisuks on: "keeletoimetamist ootavad", mis ei ole kooskõlas soolise „artiklilise võrdõiguslikkuse“ põhimõttega...;-), IMHO.°—° Pietadè 15. mai 2019, kell 18:13 (EEST)