Institut supérieur de l'aéronautique et de l'espace

Allikas: Vikipeedia
Institut supérieur de l'aéronautique et de l'espace

Kõrgem Lennundus- ja Kosmoseinstituut, mille akronüüm on Isae-Supaéro [1] on üks 204 Prantsuse 204 écoles d'ingénieurs, mis on akrediteeritud 1. september 2020 anda välja insenerikraad .

Relvajõudude ministeeriumi järelevalve alla antud Isae-Supaéro on Ensica ja Supaéro ühinemise tulemus, mis viidi läbi 2007. aastal. See annab Isae-Supaéro inseneri kraadi, inseneri kraadi õpipoisiõppe kaudu. Industrialiseerimine ja meetodid ", samuti riiklik diplom Lennundustehnika magister », erialamagistrid ja doktorikraad . Supaéro, 1909. aastal koolitamise eesmärgil loodud kool targad teadlased, juhid ja insenerid », Prantsusmaa ja Euroopa lennundustööstuse jaoks, tähistas 2009. aastal oma sajandat sünnipäeva [2] . Supaéro koolitab üldisi ja mitmekülgseid insenere, kes on võimelised praktiseerima laias spektris tegevusi.


Välised lingid[muuda | muuda lähteteksti]

Vaata ka[muuda | muuda lähteteksti]

  • ISAE-SUPAERO. "HISIS - l'histoire illustrée de nos écoles". Vaadatud 23/05/2021. {{cite web}}: kontrolli kuupäeva väärtust: |access-date= (juhend)
  1. Regroupant les acronymes « Isae » (pour « Institut supérieur de l'aéronautique et de l’espace ») et « Supaéro » (pour « École nationale supérieure de l’aéronautique et de l'espace »).
  2. Supaéro fête ses 100 ans à Toulouse, 11 septembre 2009, consulté sur site http://www.esa.int le 30 octobre 2011