Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Voldemar Noormägi 2.jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Voldemar_Noormägi_2.jpg(200 × 249 pikslit, faili suurus: 7 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Kirjeldus

Voldemar Noormägi

Kuupäev Early 1920s
Allikas http://www.esbl.ee/biograafia/Voldemar_Noorm%E4gi
Autor Teadmata
Luba
(Faili edasikasutus)
Public domain
See pilt (või muu dokument) on avalikus omandis, sest selle autoriõiguse kehtivus on lõppenud ja selle autor on teadmata.

See kehtib Euroopa Liidus ja nendes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast teose avalikustamist ja autor on jäänud anonüümseks.

Tähtis: Nimeta alati pildi allikas kui võimalik ning veendu, et autor pole kunagi oma kodanikunime üldsusele teatavaks teinud ja autorsust ei seostata teose loonud isikuga.
Flag of Europe
Warning sign
Märkus: Saksamaal ja võib-olla veel mõnes riigis on teatud enne 1. juulit 1995 avalikustatud anonüümsed teosed 70 aastat pärast autori surma autoriõigusega kaitstud. Loe Saksamaal praegu kehtiva seaduse kohta. Suurbritannias avalikustatud teose juures kaalu hoopis märgise PD-UK-unknown kasutamist.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane15. märts 2016, kell 08:21Pisipilt versioonist seisuga 15. märts 2016, kell 08:21200 × 249 (7 KB)Materialscientist{{Information |Description=Voldemar Noormägi |Source=http://www.esbl.ee/biograafia/Voldemar_Noorm%E4gi |Date=Early 1920s |Author=Unknown |Permission={{Anonymous-EU}} |other_versions= }} Category:Voldemar Noormägi

Seda faili kasutab järgmine lehekülg: