Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Shropshire Ceremonial Numbered.png

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Shropshire_Ceremonial_Numbered.png(200 × 224 pikslit, faili suurus: 5 KB, MIME tüüp: image/png)

Districts of the Ceremonial County of Shropshire.

The unitary authority of Telford and Wrekin is shown in yellow. The other districts make up the Administrative County of Shropshire.

Created & uploaded by Keith Edkins May 2004.


GNU head Luba on antud selle dokumendi kopeerimiseks, avaldamiseks ja/või muutmiseks GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versiooni 1.2 või hilisema Vaba Tarkvara Fondi avaldatud versiooni tingimuste alusel; muutumatute osadeta, esikaane tekstideta ja tagakaane tekstideta. Sellest loast on lisatud koopia leheküljel pealkirjaga "GNU Free Documentation License".
w:et:Creative Commons
omistamine sarnaselt jagamine
See fail kuulub jurisdiktsiooniga sidumata Creative Commonsi litsentsi "Autorile viitamine + jagamine samadel tingimustel 3.0" alla.
Tohid:
  • jagada – teost kopeerida, levitada ja edastada
  • kohandada – valmistada muudetud teoseid
Järgmistel tingimustel:
  • omistamine – Pead materjali sobival viisil autorile omistama, tooma ära litsentsi lingi ja märkima ära, kas on tehtud muudatusi. Sobib, kui teed seda mõistlikul viisil, kuid seejuures ei tohi jääda muljet, et litsentsiandja tõstab esile sind või seda, et sina materjali kasutad.
  • sarnaselt jagamine – Kui töötled, kujundad ümber või arendad materjali edasi, siis pead oma töö levitamiseks kasutama sama litsentsi, mille all on algupärand, või ühilduvat litsentsi.
See litsentsimärgis lisati sellele failile GFDL-i litsentsimisuuenduse raames.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane18. veebruar 2006, kell 01:31Pisipilt versioonist seisuga 18. veebruar 2006, kell 01:31200 × 224 (5 KB)Michiel1972Districts of the Ceremonial County of Shropshire. The unitary authority of Telford and Wrekin is shown in yellow. The other districts make up the Administrative County of Shropshire. Created & uploaded by Keith Edkins May 2004. {{GFDL}} [[category:maps

Seda faili kasutab järgmine lehekülg:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili: