Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Rubén Darío.jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Rubén_Darío.jpg(291 × 425 pikslit, faili suurus: 33 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Lühikirjeldus

Kirjeldus

Rubén Darío

Kuupäev
Allikas Unknown is very old Photograph
Autor Teadmata
Luba
(Faili edasikasutus)

Image is at least 100 years old. The Poet died in 1916 therefore, a free alternative image cannot be used to replace this image.

Litsents

Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis. Arvesta sellega, et mõnes riigis kehtib autoriõigus kauem kui 70 aastat: Mehhikos 100 aastat, Jamaical 95 aastat, Colombias 80 aastat ning Guatemalas ja Samoas 75 aastat. See pilt ei pruugi olla avalikus omandis neis riikides, mis lisaks ei kohalda lühema tähtaja reeglit. Elevandiluurannikul kehtib autoriõigus üldiselt 99 aastat ja Hondurases 75 aastat, kuid nendes riikides kehtib lühema tähtaja reegel. Autoriõigus võib kehtida kauem, kui autor on prantslane, kes suri Teises maailmasõjas Prantsusmaa eest võideldes (lisateave), või venelane, kes teenis Teises maailmasõjas idarindel (nimetatakse Venemaal Suureks Isamaasõjaks) või kes Nõukogude repressioonide ohvrina on postuumselt rehabiliteeritud (lisateave).

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane10. juuli 2011, kell 22:24Pisipilt versioonist seisuga 10. juuli 2011, kell 22:24291 × 425 (33 KB)Quibikremoved some coherent noise on the background
2. august 2007, kell 20:41Pisipilt versioonist seisuga 2. august 2007, kell 20:41291 × 425 (33 KB)JohnManuel{{Information |Description= The Photo of: '''"El Príncipe de los ingenios"'' es:Rubé Darío. A great friend of the Peruvian poet es:José Santos Chocano |Source= Unknown is very old Photograph |Date= |Author= Unknown |Permission= Image is at l

Seda faili kasutab järgmine lehekülg:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili:

Vaata selle faili globaalset kasutust.