Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Peasants in finland.jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Peasants_in_finland.jpg(421 × 194 pikslit, faili suurus: 25 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Lühikirjeldus

This picture shows peasants in Finland working on the field. They are members of a class called torppari, a person who works on a farm called torppa. Torppa was a rented farm.

The torppari paid his rent by working for the landlord in addition to earning his own living on his own torppa. This was very common in Finland before the torpparis were eventually given the right to own their land in a land reform in the beginning of the 20th century.

According to Finnish law photo copyright expires 50 years after the photo was taken.

Picture taken from the website of the city of Jämsä [1]

Litsents

When the photo was taken, Finnish law did not grant copyright protection for photographs.
The current Finnish copyrght law (49a§) sets photo copyright expiration to 50 years after the year the photo was taken.
Either way, the photo is PD.
Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 70 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis. Arvesta sellega, et mõnes riigis kehtib autoriõigus kauem kui 70 aastat: Mehhikos 100 aastat, Jamaical 95 aastat, Colombias 80 aastat ning Guatemalas ja Samoas 75 aastat. See pilt ei pruugi olla avalikus omandis neis riikides, mis lisaks ei kohalda lühema tähtaja reeglit. Elevandiluurannikul kehtib autoriõigus üldiselt 99 aastat ja Hondurases 75 aastat, kuid nendes riikides kehtib lühema tähtaja reegel. Autoriõigus võib kehtida kauem, kui autor on prantslane, kes suri Teises maailmasõjas Prantsusmaa eest võideldes (lisateave), või venelane, kes teenis Teises maailmasõjas idarindel (nimetatakse Venemaal Suureks Isamaasõjaks) või kes Nõukogude repressioonide ohvrina on postuumselt rehabiliteeritud (lisateave).

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane22. september 2005, kell 10:09Pisipilt versioonist seisuga 22. september 2005, kell 10:09421 × 194 (25 KB)TungstenThis picture shows peasants in Finland working on the field. They are members of a class called ''torppari'', a person who works on a farm called ''torppa''. Torppa was a rented farm. The torppari paid his rent by working for the land lord in addition to

Seda faili kasutavad järgmised 2 lehekülge:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili: