Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Ovide et Corine.jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Algfail(650 × 867 pikslit, faili suurus: 218 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Agostino Carracci (1557 - 1602), Ovide et Corine (his lover from the Amores)


See on algupärase kahemõõtmelise kunstiteose tõetruu fotograafiline jäljendus. Kunstiteos ise on järgeval põhjusel avalikus omandis:
Public domain

See teos kuulub avalikku omandisse päritoluriigis ja teistes riikides, kus autoriõigus kehtib 100 aastat pärast autori surma või vähem.


Dialog-warning.svg Pead samuti lisama Ühendriikide avaliku omandi malli näitamaks, miks see teos on Ameerika Ühendriikides avalikus omandis.

Wikimedia Sihtasutuse ametliku seisukoha järgi on avalikus omandis olevate kunstiteoste tõetruud jäljendused samuti avalikus omandis. Vastuväited sellele on vastuolus üldise ettekujutusega avalikust omandist. Vaata abilehte Commons:When to use the PD-Art tag.
Seetõttu arvatakse ka fotograafiline jäljendus avalikus omandis olevaks.

Palun võta arvesse, et kohalikud seadused võivad selle materjali taaskasutamise keelata või seda piirata. Vaata abilehte Commons:Reuse of PD-Art photographs.
creator QS:P170,Q316269

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane7. august 2005, kell 14:43Pisipilt versioonist seisuga 7. august 2005, kell 14:43650 × 867 (218 KB)SilenusAgostino Carracci (1557 - 1602), Ovide et Corine {{PD}} Category:Art Category:Engraving Category:Nudity Category:Sex Category:Baroque Category:Erotic Art {{Creator:Agostino Carracci}}

Seda faili kasutab järgmine lehekülg:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili: