Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Oppland Municipalities.png

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Algfail(1025 × 624 pikslit, faili suurus: 21 KB, MIME tüüp: image/png)

Lühikirjeldus

mapa municipis Oppland, Noruega

Public domain Autor Rarelibra on andnud selle teose avalikku omandisse. See kehtib üleilmselt.
Kui see pole mõnes riigis õiguslikult võimalik:
Rarelibra annab kõigile õiguse seda teost kasutada ükskõik mille jaoks, ilma ühegi tingimuseta, kui seadus neid just ei sea.

Litsents

GNU head Luba on antud selle dokumendi kopeerimiseks, avaldamiseks ja/või muutmiseks GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versiooni 1.2 või hilisema Vaba Tarkvara Fondi avaldatud versiooni tingimuste alusel; muutumatute osadeta, esikaane tekstideta ja tagakaane tekstideta. Sellest loast on lisatud koopia leheküljel pealkirjaga "GNU Free Documentation License". Samas võib üht-teist veel arvesse võtta.
w:et:Creative Commons
omistamine sarnaselt jagamine
See fail kuulub jurisdiktsiooniga sidumata Creative Commonsi litsentsi "Autorile viitamine + jagamine samadel tingimustel 3.0" alla. Samas võib üht-teist veel arvesse võtta.
Tohid:
  • jagada – teost kopeerida, levitada ja edastada
  • kohandada – valmistada muudetud teoseid
Järgmistel tingimustel:
  • omistamine – Pead materjali sobival viisil autorile omistama, tooma ära litsentsi lingi ja märkima ära, kas on tehtud muudatusi. Sobib, kui teed seda mõistlikul viisil, kuid seejuures ei tohi jääda muljet, et litsentsiandja tõstab esile sind või seda, et sina materjali kasutad.
  • sarnaselt jagamine – Kui lood selle teose põhjal teisendi, tohid tulemuseks olevat teost levitada ainult samasuguse või sarnase litsentsi all.
See litsentsimärgis lisati sellele failile GFDL-i litsentsimisuuenduse raames.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane4. august 2007, kell 00:22Pisipilt versioonist seisuga 4. august 2007, kell 00:221025 × 624 (21 KB)RarelibraMap of the municipalities of Oppland County in Norway. Created by Rarelibra for public domain use. Created using MapInfo Professional v7.5 and various mapping resources.
27. aprill 2006, kell 15:12Pisipilt versioonist seisuga 27. aprill 2006, kell 15:121025 × 624 (21 KB)Walden69mapa municipis Oppland, Noruega {{PD-user|Rarelibra}}

Seda faili kasutavad järgmised 2 lehekülge:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili: