Fail:Naine vaagnaga.JPG

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Algfail(480 × 640 pikslit, faili suurus: 81 KB, MIME tüüp: image/jpeg)

Lühikirjeldus[muuda | muuda lähteteksti]

Juhan Raudsepa skulptuur "Naine vaagnaga" Tallinnas Tornide väljakul. Ise pildistasin.

Litsents[muuda | muuda lähteteksti]

Heckert GNU white.svg
Selle dokumendi kopeerimine, levitamine ja/või muutmine on lubatud GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versioon 1.2 või mõne hilisema Free Software Foundationi poolt avaldatud versiooni kohaselt ilma invariantsete osade ning ilma esikaane- ja tagakaanetekstideta.
GFDL

GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsents http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html

Autoriõigused Sellel fotol on kujutatud Eestis asuvat ning üldsusele külastamiseks avatud kohas alaliselt asuvat arhitektuuriteost, kujutava kunsti teost, tarbekunstiteost või fotograafiateost.

Foto autor lubab fotot kasutada vastavalt siin lehel äratoodud vaba sisulitsentsi tingimustele.

Foto otsesel ärilisel kasutamisel tuleb luba küsida esialgse kunstiteose (ehk fotol kujutatu) autorilt. Täpsemalt vaata Eesti autoriõiguse seaduse § 20 ¹: Autori nõusolekuta ja autoritasu maksmiseta on lubatud üldsusele külastamiseks avatud kohtades alaliselt asuva arhitektuuriteose, kujutava kunsti teose, tarbekunstiteose ja fotograafiateose reprodutseerimine ükskõik millisel viisil peale mehaanilise kontaktkopeerimise ja selle teose kujutise üldsusele suunamine, välja arvatud juhul, kui selline teos moodustab kujutise põhimotiivi ja seda kavatsetakse kasutada otsesel ärilisel eesmärgil. Kui käesolevas lõikes sätestatud teosel on nimetatud autori nimi, tuleb see lisada kujutise üldsusele suunamisel.

Selle malli võib eemaldada, kui esialgse teose autori õigused on lõppenud. Et järjestada pilt autoriõiguse kehtivuse lõppemiseni jäänud aastate järgi, kasuta malli kujul {{KunstiteoseFoto|arhitekti/skulptori surma-aasta}}.

NB! Kui oled selle foto autor, siis lisaks sellele mallile lisa fotole kindlasti ka vaba sisu litsents, mille tingimustel avaldad enda kui fotograafi panuse.

Ära laadi seda faili Wikimedia Commonsisse ilma täiendava kontrollita!

See fail ei sobi Commonsisse laadimiseks. Selle võib Commonsisse laadida alles pärast kunstiteose autori autoriõiguste lõppemist. Vaata ka Wikimedia Commonsi nõudeid.


Do not copy this file to Wikimedia Commons.


Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane26. juuli 2009, kell 16:59Pisipilt versioonist seisuga 26. juuli 2009, kell 16:59480 × 640 (81 KB)Oktav (arutelu | kaastöö)Skulptuur Tallinnas Tornide väljakul Kategooria:Tallinna skulptuurid
  • Sa ei saa seda faili üle kirjutada.

Seda faili kasutavad järgmised 2 lehekülge:

Metaandmed