Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Great Ararat.jpg

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Algfail(3488 × 2325 pikslit, faili suurus: 2,42 MB, MIME tüüp: image/jpeg)

Lühikirjeldus

Kirjeldus
Русский: Большой Арарат
English: Great Ararat
Kuupäev
Allikas for-wikimedia.wowarmenia.ru
Autor uncredited
Luba
(Faili edasikasutus)

Released by WOWARMENIA for Wikimedia under Creative Commons Attribution-Share Alike license (Multi-license with GFDL and Creative Commons CC-BY-SA-3.0 and older versions (2.5, 2.0 and 1.0)). If you wish to reuse the photos elsewhere, please read the instructions at COM:REUSE.

Litsents

MEDIACRAT autoriõiguse omanikuna avaldab selle teose järgmiste litsentside all:
GNU head Luba on antud selle dokumendi kopeerimiseks, avaldamiseks ja/või muutmiseks GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versiooni 1.2 või hilisema Vaba Tarkvara Fondi avaldatud versiooni tingimuste alusel; muutumatute osadeta, esikaane tekstideta ja tagakaane tekstideta. Sellest loast on lisatud koopia leheküljel pealkirjaga "GNU Free Documentation License".
w:et:Creative Commons

omistamine sarnaselt jagamine

See fail kuulub Creative Commonsi jurisdiktsiooniga sidumata litsentsi "Autorile viitamine + jagamine samadel tingimustel 3.0" ning üldise litsentsi "Autorile viitamine + jagamine samadel tingimustel" versioonide 2.5, 2.0 ja 1.0 alla.
Omistamine: MEDIACRAT
Tohid:
  • jagada – teost kopeerida, levitada ja edastada
  • kohandada – valmistada muudetud teoseid
Järgmistel tingimustel:
  • omistamine – Pead materjali sobival viisil autorile omistama, tooma ära litsentsi lingi ja märkima ära, kas on tehtud muudatusi. Sobib, kui teed seda mõistlikul viisil, kuid seejuures ei tohi jääda muljet, et litsentsiandja tõstab esile sind või seda, et sina materjali kasutad.
  • sarnaselt jagamine – Kui lood selle teose põhjal teisendi, tohid tulemuseks olevat teost levitada ainult samasuguse või sarnase litsentsi all.

Sa võid valida endale sobiva litsentsi.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane26. september 2010, kell 15:37Pisipilt versioonist seisuga 26. september 2010, kell 15:373488 × 2325 (2,42 MB)Lockalbot{{subst:User:Lockal/wowarmenia.ru|url=http://for-wikimedia.wowarmenia.ru/?Qwd=Great_Ararat|ru=Большой Арарат|en=Great Ararat|exifdate=2007-05-18}}

Seda faili kasutab järgmine lehekülg:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili:

Metaandmed