Klõps ikoonil viib faili leheküljele Wikimedia Commonsis.

Fail:Civitanova Marche-Stemma.png

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Civitanova_Marche-Stemma.png(403 × 500 pikslit, faili suurus: 294 KB, MIME tüüp: image/png)

Lühikirjeldus

This image was copied from wikipedia:it.

it:Civitanova Marche-Stemma.png

Litsents

GNU head Luba on antud selle dokumendi kopeerimiseks, avaldamiseks ja/või muutmiseks GNU Vaba Dokumentatsiooni Litsentsi versiooni 1.2 või hilisema Vaba Tarkvara Fondi avaldatud versiooni tingimuste alusel; muutumatute osadeta, esikaane tekstideta ja tagakaane tekstideta. Sellest loast on lisatud koopia leheküljel pealkirjaga "GNU Free Documentation License".
w:et:Creative Commons
omistamine sarnaselt jagamine
See fail kuulub jurisdiktsiooniga sidumata Creative Commonsi litsentsi "Autorile viitamine + jagamine samadel tingimustel 3.0" alla.
Tohid:
  • jagada – teost kopeerida, levitada ja edastada
  • kohandada – valmistada muudetud teoseid
Järgmistel tingimustel:
  • omistamine – Pead viitama teose autorile samal kujul, nagu seda on teinud autor või litsentsiandja (seejuures ei tohi tekkida valemulje, nagu nad toetaks sind või seda, et sina teost kasutad).
  • sarnaselt jagamine – Kui lood selle teose põhjal teisendi, tohid tulemuseks olevat teost levitada ainult samasuguse või sarnase litsentsi all.
See litsentsimärgis lisati sellele failile GFDL-i litsentsimisuuenduse raames.


Converted to SVG.svg
See pilt tuleks konverteerida kasutades vektorgraafikat (SVG-vorming). Vektorkujutisel on mitmeid eeliseid. Konverteerimise kohta vaata täpsemalt siit. Kui sellest pildist on vektorkujutis juba saadaval, siis pane selle malli asemele {{vector version available|uue pildi nimi.svg}}.

Faili ajalugu

Klõpsa kuupäeva ja kellaaega, et näha sel ajahetkel kasutusel olnud failiversiooni.

Kuupäev/kellaaegPisipiltMõõtmedKasutajaKommentaar
viimane3. märts 2006, kell 19:44Pisipilt versioonist seisuga 3. märts 2006, kell 19:44403 × 500 (294 KB)Orzetto~commonswikiTransparency
12. jaanuar 2006, kell 18:06Pisipilt versioonist seisuga 12. jaanuar 2006, kell 18:06403 × 500 (336 KB)Idéfix~commonswikiThis image was copied from wikipedia:it. category:Coats of arms of Italian cities it:Civitanova_Marche-Stemma.png == Licensing == {{GFDL}}

Seda faili kasutavad järgmised 2 lehekülge:

Globaalne failikasutus

Järgmised muud vikid kasutavad seda faili: