Kasutaja arutelu:OskarRand1: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
Resümee puudub
Märgised: Mobiilimuudatus Mobiiliveebi kaudu
Resümee puudub
Märgised: Mobiilimuudatus Mobiiliveebi kaudu
:Veel kord, ära kustuta sisu, piisab märgise lisamisest. Kasutajail, kellel on artikli kustutamise õigus, on vaja kõigepealt näha, kas kustutamistaotlus on õigustatud. Sa lisad teistele tööd, kui sunnid neid artikli ajalukku minema. Teiseks, pole kindel, kas antud juhul üldse on tegemist katsetuse või vandalismiga. Katsetuste ja vandalismi puhul kustutatakse artiklikonts üldjuhul viivituseta. See, et praegust artiklialgust pole kohe kustutatud, viitab ilmselt sellele, et vastava õigusega inimesed pole kustutamistarviduses päris kindlad. Kustutamismalli lisamine annab võimaluse oma ettepanekut aruteluleheküljel põhjendada ning teistele ka sõna sekka öelda. --[[Kasutaja:Vihelik|Vihelik]] ([[Kasutaja arutelu:Vihelik|arutelu]]) 3. aprill 2022, kell 22:17 (EEST)
Kui artikli sisu on vandalism, siis tuleks leheküljelt sisu kustutada ning lehekülg esitada kustutamiseks. Kui artikkel ei ole tehtud vandalismi eesmärgil, siis ma ei kustuta leheküljelt sisu. Artikkel tuleb kustutada siis, kui ei ole tähelepanuväärne.
[[Kasutaja:OskarRand1|Oskar]] ([[Kasutaja arutelu: OskarRand1|arutelu]]) 1. mai 2022, kell 19:38 (EEST)
 
Mina olen sisu kustutanud, kui artikkel on selgelt vandalismi eesmärgil tehtud ja sisu on ropp või täiesti mõttetu. Kaheldava tähelepanuväärsusega artiklid (no ütleme nt mõnest vähetuntud 20. sajandi alguse luuletajast või esiliiga jalgpallurist) las jääda alles ja piisab mallist. [[Kasutaja:Metzziga|Metzziga]] ([[Kasutaja arutelu:Metzziga|arutelu]]) 2. aprill 2022, kell 21:25 (EEST)
1483

muudatust

Navigeerimismenüü