Andrea Bowen: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Keeletoimetamine
PResümee puudub
(Keeletoimetamine)
{{ajakohasta|kuu=aprill|aasta=2019}}{{lisaviiteid|kuu=aprill|aasta=2019}}[[Pilt:andrea_bowen.jpg|pisi|]]
{{keeletoimeta}}
'''Andrea Lauren Bowen''' (sündinud [[4. märts]]il [[1990]] [[Columbus]]es, [[Ohio]]s) on Ameerika näitlejanna, kes sai tuntuks mängides Julie Mayerit teleseriaalis "[[Meeleheitel koduperenaised]]" Julie Mayerit mängides. Andrea BowenTa on näidelnud alates kuuendast eluaastast.
[[Pilt:andrea_bowen.jpg|pisi|]]
'''Andrea Lauren Bowen''' (sündinud [[4. märts]]il [[1990]] [[Columbus]]es, [[Ohio]]s) on Ameerika näitlejanna, kes sai tuntuks teleseriaalis "[[Meeleheitel koduperenaised]]" Julie Mayerit mängides. Andrea Bowen on näidelnud alates kuuendast eluaastast.
 
==Päritolu==
Bowen on pärit [[Wales]]ist. [[1996]].–[[2001]]. aastal esines ta sageli [[Broadway (teater)|Broadwayl]]. Aastal 2000. aastal mängis ta Adele'i rolli "[[Jane Eyre]]'i" [[muusikal]]iversioonis. Bowen oli ka Broadway laste kontserttrupi liige. Andrea BowenTa on oma õdedest-vendadest noorim. omaAndrea õdedest-vendadest; neiston samuti osalenud Broadway muusikalides [[Graham Bowen]], [[Alex Bowen]], [[Cameron Bowen]], [[Jessica Bowen]] ja [[Jillian Bowen]] on samuti osalenud Broadway muusikalides.
 
Aastatel 2004–2010 mängis Bowen "Meeleheitel koduperenaistes" Julie Mayeri rolli. Ta on olnud korduvalt külaline "One Three Hilli" vestlussaates (koos sõbranna [[Sophia Bush]]iga). Ta Bowen mängis sarjas "Boston Public" ja seriaalis "Seaduse nimel: Seksuaalkuritegude uurimisüksus". FilmisBowen mängis filmis "Punamütsike" mängis ta ühte kolmest Ashleyst. Hiljuti mängis Bowenja Candace'i osa esoteerilises seiklusfilmis "Eye of the Dolphin". Ta osales ka Lifetime TV filmis "Tüdruk, positiivne". HiljutiBowen mängison tasamuti mänginud"Kummituselausuja" neljandasneljanda hooaja ühes osas.
 
Andrea Bowen on levitanud noorte seas HIV-vastast sõnumit.
* "Batman: The Brave and the Bold" – Talia al Ghul (hääl) (2010)
* "Kummituselausuja" – Rebecca Kelly (2009)
* "Crisis Core: Final Fantasy VII" (arvutimäng) – Aerith Gainsborough (hääl ingliskeelsesinglise keelses versioonis) (2008)
* "Tüdruk, positiivne" – Rachel Sandler (Lifetime TV film) (2007)
* "Eye of the Dolphin" – Candace (2006)
104

muudatust

Navigeerimismenüü