Harz (Göttingen): erinevus redaktsioonide vahel

Allikas: Vikipeedia
Eemaldatud sisu Lisatud sisu
PResümee puudub
3. rida: 3. rida:
[[Pilt:Harz (gemfr. Gebiet) in GÖ-2016.svg|thumb|Harzi inkorporeerimata ala paiknemine Göttingeni kreisis]]
[[Pilt:Harz (gemfr. Gebiet) in GÖ-2016.svg|thumb|Harzi inkorporeerimata ala paiknemine Göttingeni kreisis]]


Haldusringkond (''Verwaltungsbezirk'') '''Harz (Landkreis Göttingen)''' on [[inkorporeerimata ala]] Saksamaa [[Göttingeni kreis]]is. Kuni vanade kreiside [[Osterode kreis|Osterode]] ja Göttingeni ühendamiseni oli see tuntud kui "Harz (Landkreis Osterode am Harz)". Ala pindala on 267,35 km². Inimesi seal ei ela. See on suuruselt teine inkorporeerimata ala Saksamaal.
Haldusringkond (''Verwaltungsbezirk'') '''Harz (Landkreis Göttingen)''' on [[inkorporeerimata ala]] Saksamaa [[Göttingeni kreis]]is.
Kuni vanade kreiside [[Osterode kreis|Osterode]] ja Göttingeni ühendamiseni oli see tuntud kui "Harz (Landkreis Osterode am Harz)". Ala pindala on 267,35 km². Inimesi seal ei ela. See on suuruselt teine inkorporeerimata ala Saksamaal.


== Geograafia ==
== Geograafia ==

Redaktsioon: 4. jaanuar 2019, kell 10:51

Harzi inkorporeerimata ala paiknemine Göttingeni kreisis

Haldusringkond (Verwaltungsbezirk) Harz (Landkreis Göttingen) on inkorporeerimata ala Saksamaa Göttingeni kreisis.

Kuni vanade kreiside Osterode ja Göttingeni ühendamiseni oli see tuntud kui "Harz (Landkreis Osterode am Harz)". Ala pindala on 267,35 km². Inimesi seal ei ela. See on suuruselt teine inkorporeerimata ala Saksamaal.

Geograafia

Kuigi seal ametlikult inimesi ei ela, on sel halduslikel põhjustel ametlik vallavõti (Amtlicher Gemeindeschlüssel). Ala katab suuri osi Göttingeni kreisist ja üleminekuid kirde suunas Goslari kreisi.

Haldus

Vallavabade alade haldust Göttingeni ja Goslari kreisides (millest umbes 98 % on riigimets) teostab Alam-Saksimaa metsaamet Clausthalis, kes väljastab tsiviilstaatuse juhtumite korral vastavaid sertifikaate (sünnitunnistused ja surmatunnistused), samuti tagab see turvalisuse ja korra. See praktika pärineb Harzi kaevandusajaloost.