Erinevus lehekülje "Pebble Time" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Eemaldatud 3 baiti ,  4 aasta eest
P
resümee puudub
P
P
 
==Pebble Time Round==
Pebble Time Round on originaalsest Pebble Time'ist oluliselt õhem ja kergem. Pebble Time Round on ka esimene Pebble'i nutikell, mis on ümmargune. Tulenevalt oluliselt õhemast disainist on Pebble Time Roundil ka märgatavalt väiksema vastupidavusega aku. Aku peab keskmiselt vastu 2 päeva, mis on oluliselt vähem kui Pebble Time'i 7 päeva. Pebble Time Round võimaldab kasutada kiirlaadimist, mille abil on 15 -minutilise laadimisega võimalik kella tööaega pikendada päeva võrra. Pebble Time Round kasutab sarnaselt Pebble Time'iga 64 värviga e-paberist ekraani. Pebble Time Round on funktsionaalsuselt peaaegu identne Pebble Time'ile, ainsaks erinevuseks on "nutirihmade" toe puudumine. Pebble Time Round on saadaval kahe erineva laiusega kellarihmaaga 14 mm ja 22 mm ja erinevates värvikombinatsioonides, olenevalt rihma laiusest.<ref name="FEJcw" />
 
==Vastuvõtt==
Kriitikud kiitsid Pebble Time'i aku vastupidavust, Androidi tuge ja värvilist ekraani, aga laitsid iOSi toe vähest võimekust, kasutajaliidese mängulist retro disaini ja üldist kvaliteeti.
 
[[The Verge]] andis Pebble Time'ile hindeks 6.,8, võttes oma arvustuse kokku sellega, et Pebble Time on suurepärane Pebble'i edasiarendus, aga tegu on endiselt Pebble'i nutikellaga.
<ref name="o3wWw" />
 
[[CNET]] andis Pebble Time'ile 3.,5 tärni viiest toimetaja hindena ja 7.,8 üldise hindena. Võttes oma arvustuse kokku sellega, et "Pebble Time sisaldab paari olulist edasiminekut ja värvilist ekraani, aga see ei pruugi olla piisav et veenda eelmise Pebble'i omanikke oma kella uuendama."
<ref name="mbg4J" />
 
[[Digital Trends]] andis Pebble Time'ile 2.,5 tärni viiest, kiites kella aku vastupidavust, ekraani, disaini ja veekindlust, aga laites tarkvaralist toetust, seadeid, kasutajaliidest ja hinda. Nad võtsid oma arvustuse kokku sõnadega "Pebble on maha jäänud."
<ref name="l0F7m" />
 
 
===Pebble Time Steel===
CNET andis Pebble Time Steelile 3.,5 tärni viiest toimetaja hindena ja 7,9 üldise hindena, võttes oma arvustuse kokku sellega, et "Pebble Time Steelil on parem aku ja vastupidavam korpus, aga see on ainult väike uuendus võrreldes odavama Pebble Time nutikellaga."
<ref name="PG5Zq" />
 
}}
 
==Välised lingidVälislingid==
{{Commons category|Pebble Smartwatch}}
* {{Ametlik veebileht|http://www.getpebble.com/}}
128 010

muudatust

Navigeerimismenüü