Erinevus lehekülje "Tallinna teletorn" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Tallinna teletorn -> Tallinna Teletorn. Kuna Google võtab nime nähtvasti Wikipediast, siis võiksid nii linna kui ka asutuse nimed ikkagi suure tähega olla.
P (Koondasin skripti abil viited)
(Tallinna teletorn -> Tallinna Teletorn. Kuna Google võtab nime nähtvasti Wikipediast, siis võiksid nii linna kui ka asutuse nimed ikkagi suure tähega olla.)
|Veel =
}}
'''Tallinna teletornTeletorn''' on [[ringhääling]]u saadete edastamiseks ehitatud [[rajatis]], mis asub [[Tallinn]]as Pirita linnaosas. Torni kõrgus on 314 meetrit.
 
Teletorn valmis [[1980. aasta suveolümpiamängud|1980. aasta Moskva suveolümpiamängude]] Tallinnas toimunud [[Purjetamine 1980. aasta suveolümpiamängudel|purjeregatiks]] ja ehitus oli osa programmist, kuid seda planeeriti juba enne olümpiamängude korraldusõiguse andmist Moskvale. Nurgakivi pandi paika [[30. september|30. septembril]] [[1975]] või isegi viis päeva varem (25. septembril)<ref name="Wkoui" />. Torn avati ametlikult [[11. juuli]]l [[1980]]. 170 meetri kõrgusel asuv vaateplatvorm oli külastajatele avatud 26. novembrini [[2007]], mil see renoveerimiseks suleti. Torn taasavati külastajatele 5. aprillil [[2012]].<ref name="uf9jv" />
Anonüümne kasutaja

Navigeerimismenüü