Kehtna Kutsehariduskeskus: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Resümee puudub
[[Pilt:Kehtna 8297.JPG|thumb|Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakooli peahoone märtsis 2011]]'''Kehtna Kutsehariduskeskus''' on [[kutsekool]] [[Kehtna]]s [[Rapla maakond|Rapla maakonnas]].
 
== '''Kehtna Kutsehariduskeskus''' on [[kutsekool]] [[Kehtna]]s [[Rapla maakond|Rapla maakonnas]]. ==
Kehtna KHK on haridus- ja teadusministeeriumi hallatav
riigi kutseõppeasutus, mis juhindub oma tegevuses kutseõppeasutuse seadusest, kooli põhimäärusest ja muudest õigusaktidest.Ametialast haridust saab Kehtnas omandada 1925. aastast, kui asutati Kehtna Kõrgem Tütarlaste Põllutöö ja Majapidamise Kool. Alates 2000. aasta jaanuarist, kandis kool nimetust Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool (edaspidi Kehtna MTK, KMTK) ning 2016.aastast Kehtna Kutsehariduskeskus.
 
Kooli võimekus on õpetada 500-600 tasemeõppe õppijat ning sama palju täiendus- ja
ümberõppijaid. Kehtna MTK-l on hea asukoht Tallinna, Harju- ja Raplamaal, mis võimaldab iseseisvalt ja koostöös Tallinna spetsialiseerunud koolidega õpetada valdkondades, mis eeldavad
avaramaid tingimusi.
 
Kehtna KHK-s toimub õpe järgnevates õppekavarühmades:
 
ehitus
 
info- ja kommunikatsioonitehnoloogia
 
kaevandamine
 
transporditehnika
 
transpordivahendite juhtimine
 
turismi-, toitlustus- ja majutusteenindus
 
Kehtna MTK-s õpetatakse ainukesena Eestis veoauto-, bussi- ja liikurmasinatehnikuid; geodeete,maamõõdutehnikuid, maaparandajaid, vesiehitajaid ning süsteemiadministraatoreid. Sügisest 2015 alustati õpet kaevandamise õpekavarühmas. Koolil on kutseeksamikeskuse õigused ehitus-, IKT-,tehnika- ja toitlustusvaldkonnas.
 
==Välislingid==
6

muudatust

Navigeerimismenüü