Eesti parim pagar: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
Resümee puudub
Resümee puudub
| kestus = 60 minutit
}}
'''"Eesti parim pagar"''' on [[TV3]] kokandussari, mis tugineb Suurbritannia produktsioonifirma [[Love Productions]] saateformaadile "[[The Great British Bake Off]]"<ref>[http://publik.delfi.ee/news/paevapilt/fotod-suvesangarid-marss-kooki-tv3-esitles-saate-eesti-parim-pagar-osalisi-ja-saatejuhte?id=72277659 FOTOD: Suvesangarid, marss kööki! TV3 esitles saate "Eesti parim pagar" osalisi ja saatejuhte], publik.delfi, 24. august 2015.</ref>. Sarjas osalevad hobikokad, kes küpsetavad igas saates kaks küpsetist: teemakohase vabalt valitud küpsetise ja saate kohtunike poolt ette kirjutatud retseptiga tehnilise ülesandeküpsetise. Iga episoodiosa lõpus langeb üks osaleja saatest välja. Saate kohtunikekskohtunikud on [[Angeelika Kang]] ja [[Ants Uustalu]]<ref>http://elu24.postimees.ee/3945953/galerii-ja-treiler-vaata-kes-osalevad-alari-kivisaare-juhtimisel-saates-eesti-parim-pagar</ref>, esimese hooaja saatejuhtidekssaatejuhid olid [[Kristjan Rabi]] ja [[Indrek Vaheoja]]<ref>http://publik.delfi.ee/news/paevapilt/fotod-suvesangarid-marss-kooki-tv3-esitles-saate-eesti-parim-pagar-osalisi-ja-saatejuhte?id=72277659</ref>, teise hooaja saatejuhikssaatejuht on [[Alari Kivisaar]]<ref>http://televeeb.ohtuleht.ee/776346/galerii-kivisaar-kang-ja-jukkum-teise-hooaja-pagarisaade-alga</ref>.
 
Esimese hooaja võitja Krista Ismael'i sai peaauhinnaks oli Hagari Pagarite välja pandud toiduteemalinetoiduteemalise<ref>http://televeeb.ohtuleht.ee/702359/pagarisaate-voitnud-krista-muugilolev-tort-ei-kannata-kriitikat-ja-lubatud-auhinnast-pole-juttugi</ref> preemiareispreemiareisi<ref>http://televeeb.ohtuleht.ee/744468/pagarisaate-esimesel-voitjal-preemiareisil-kaidud-oli-monus-puhkusereis-koos-sopradega</ref>. Võitja võiduretseptiVõiduretsepti järgi valmistas AS Hagar ka sefiiritordi „Krista“<ref>http://televeeb.ohtuleht.ee/702359/pagarisaate-voitnud-krista-muugilolev-tort-ei-kannata-kriitikat-ja-lubatud-auhinnast-pole-juttugi</ref>.
Teise hooaja peaauhinnaks on Schmidt köögid pannud välja unistuste köögi ning Electrolux kogu köögitehnika sinna juurde<ref>http://elu24.postimees.ee/3945953/galerii-ja-treiler-vaata-kes-osalevad-alari-kivisaare-juhtimisel-saates-eesti-parim-pagar</ref>.
 
|+ Hooajad
! Hooaeg
! Osad
! Episoodid
! Algus
! Lõpp
47

muudatust

Navigeerimismenüü