Erinevus lehekülje "Surmasööjad" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
+Lucius Malfoy
(+Rodolphus Lestrange)
(+Lucius Malfoy)
*[[Draco Malfoy]]: Üritas salaja tappa [[Albus Dumbledore]]'i. Hiljem pöördus Voldemorti vastu.
 
*[['''Lucius Malfoy]]''': Draco Malfoy isa. Osales salajases sissetungis Võlukunsti Ministeeriumisse ja Saladuste Osakonda. Kasutas [[Imperiuse needus]]t. Teeskles korduvalt, et ei olnud kunagi surmasööja. Hetkel vabaduses. Peale Lord [[Voldemort]]i esimest surma õnnestus Luciusel vältida vangistust, väites, et oli [[imperiuse needus]]e all. Ta üritas saboteerida [[Arthur Weasley]]t, sokutades [[Ginny Weasley]] kätte lord [[Voldemorti]] vana päeviku. See põhjustas [[Saladuste kamber|Saladuste kambri]] taasavamise 1992. aastal. 1994. aastal osales ta [[mugud|muguperekonna]] alandamises pärast [[lendluudpall]]i maailmakarika finaali. Kui Voldemort tuli ta tagasi, ühines Lucius surmasööjatega, kes tegid jõupingutusi, et saada kätte ettekuulutus. Pärast sõnavahetust hävitatakse ettekuulutus ning Lucius ning tema kaaslased viiakse [[Azkaban]]i. Lord Voldemort "aitas" nad Azkabanist välja aastal 1997, aga ta oli tema peale pahane ebaõnnestumise pärast.
 
*[['''Mulciber]]''': Tema eriala oli [[Imperiuse needus]]. Aurorid said ta kätte ning tapsid ta.
 
*[['''Nott vanem|Nott]]''': Osales salajases sissetungis Võlukunsti Ministeeriumisse, kus [[Hermione Granger]] ta uimastas.
 
*[[Peter Pettigrew]]: Reetis [[Lily Potter|Lily]] ja [[James Potter]]i teatades Voldemortile nende peidupaiga. Tappis 12 [[mugu]] ja lavastas süüdi [[Sirius Black]]i. Ühtlasi mõrvas [[Cedric Diggory]] oma isanda käsul. Surnud.
76 024

muudatust

Navigeerimismenüü