Erinevus lehekülje "Vikipeedia:Tööriistad/CategoryMaster" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
(Uus lehekülg: ''''CategoryMaster''' (CM) on JavaScriptis kirjutatud tööriist, mis võimaldab teisaldada kategooria ja ümberkategoriseerida sellesse kategooria...')
 
'''CategoryMaster''' (CM) on [[JavaScript]]is kirjutatud [[Vikipeedia:Tööriistad|tööriist]], mis võimaldab teisaldada kategooria ja ümberkategoriseerida sellesse kategooriasse kuuluvad artiklid ja failid.
 
KuiEhkki [[Juhend:Kategooriad|kategooria]] teisaldamise võimalus on Vikipeedias standardina olemas, siistuleb kategooria teisaldamise ehk ümber nimetamise järel tuleb teha vastav muudatus teha ka artiklites ja failides, kuhu kategooria on lisatud. Mõne üksiku artikli käsitsi muutmine käib kiirelt. Ent mis saab siis, kui muudetavaid artikleid on mitukümmend või mitusada? Siin tulebki appi CategoryMaster.
 
Selleks, et hoida ära kategooriate suures mahus läbimõtlemata teisaldamist, saavad tööriista kasutada vaid administraatorid. Tööriista sisse lülitamiseks tuleb teha linnuke vastavasse märkeruutu [[Eri:Eelistused|eelistuste]] vahekaardil "Tööriistad". Tööriista väljalülitamiseks tuleb linnuke eemaldada.

Navigeerimismenüü