Erinevus lehekülje "Romek Kosenkranius" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
resümee puudub
P
2003 lõpetas ta [[Tartu ülikool]]i ajakirjanduse ja suhtekorralduse eriala ja 2005 kaitses magistrikraadi avalike suhete erialal (Master of Public Relations) Tartu Ülikoolis.
 
Ta on 2004 läbinud erialaohvitseride kursused Tartus [[KVÜÕA]] juures. ja pärastPärast lõpetamist omistas presidentEesti Vabariigi President talle nooremleitnandi ning(2005), leitnant (2011) ja 2016. kapteni leitnandisõjaväelise auastme.
 
'''Töökäik'''
 
2009. aasta suvel lõi ta koos tollase maavanema [[Toomas Kivimägi]]ga valimisliidu Toomas Kivimägi Valimisliit (TKVL). 2009. aasta novembris, pärast kohalike omavalitsuste valimisi, asus ta Pärnu abilinnapea kohale. Tema vastususalad on linnamajandus, linna arengutegevus, planeerimine, avalik kord ja julgolek.
2013. a. sügisel toimunud valimistel valiti Romek Kosenkranius, TKVL nimekirjas, [[Pärnu Linnavolikogu]] liikmeks, kuid tema volitused peatusid seoses jätkamisega Pärnu abilinnapea ametikohal ja 2015. aprillist linnapea ametikohal.
 
'''Ühiskondlik tegevus'''
 
Romek Kosenkranius ei kuulu ühtegi erakonda, kuid on valimisliidu Toomas Kivimägi valimisliit asutajaliige.
Alates 2003. a. on ta heategevusliikumise [[Lions Club]] Pärnu liige, oli 2008-2009 klubi president. Kaitseliidu liige 2003. aastast, 2005-2008. a. kaitseliidu Pärnumaa maleva rühmaülem, 2010. aastast malevapealiku abi. 2013. a. suvel valiti Kaitseliidu vanematekogu liikmeks ja vanematekogu aseesimeheks. Autasustatud Kaitseliidu teenetemedali II ja III klassi ja, eriteenete klassi medaliga, Soontagana malevkonna teenetemärgiga ja Soome Vabariigi Varsinais-Soome reservväelaste kuldse teenetemedaliga.
[[Eesti Reservohvitseride Kogu]] liige.
Vabatahtlikuna osaleb abipolitseiniku töös Pärnu politseijaoskonna juures.

Navigeerimismenüü