Erinevus lehekülje "Arutelu:Play" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Lisatud 517 baiti ,  5 aasta eest
resümee puudub
:: Meil on kõigil üsna sarnane arusaam tähelepanuväärsuse kriteeriumide kohta, ja me lähtume ka enam-vähem samadest kaalutlustest. Lihtsalt on olemas lahkarvamuste tsoon. Ka näiteks inglise viki reeglite järgi ei ole auditooriumi suurus tingimata määrav.
:: Minu meelest ei ole tarvis tekitada sellist olukorda, kus asju hakkavad määrama eelnevalt paika pandud reeglid. Meil on ilma reeglitetagi piisavalt andmeid, et asja sisust lähtudes otsust teha. [[Kasutaja:Andres|Andres]] ([[Kasutaja arutelu:Andres|arutelu]]) 22. mai 2016, kell 18:30 (EEST)
::: Kui kriteeriumid või n-ö reeglid mõnel erandjuhul tervele mõistusele vastu hakkavad, eks siis saabki sisust lähtudes erandis kokku leppida. (Ka kriteeriumid lähtuvad asja sisust.) Aga muidu on sellised kriteeriumid mujal vikides paika pandud ju ikka sellepärast, et tavaolukorras asja lihtsamaks teha. Nii et varasemaid pretsedente saaks võimalikult objektiivselt arvesse võtta, selle asemel, et iga asja juures uuesti vaielda. [[Eri:Kaastöö/90.190.59.22|90.190.59.22]] 22. mai 2016, kell 19:05 (EEST)
Anonüümne kasutaja

Navigeerimismenüü