Pebble Time: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Lisatud 52 baiti ,  6 aasta eest
resümee puudub
(Uus artikkel, esimene revision.)
 
Resümee puudub
| connectivity = [[Bluetooth 4.0]]
| service =
| dimensions = 47,1 x 37,5 x 9,5 mm5mm <small>Pebble Time</small> <br /> 47 x 37,5 x 10,5 mm5mm <small>Pebble Time Steel</small><br />38.5 x 38.5 x 7.55mm mm<small>Pebble Time Round</small><br /> (kõrgus, laius, paksus)
| weight = 42,5 g <small> Pebble Time</small> <br />62,3 g <small>Pebble Time Steel</small> <br /> 28 g <small>Pebble Time Round</small>
| predecessor = [[Pebble]]
| successor =
| related = [[Pebble]], [[Pebble Time Round]]
| website = {{URL|https://getpebble.com/pebble_time}}
}}
}}</ref>
 
Pebble Time kuulutati välja 2015. aasta alguses, esialgu sai Pebble Time-i toetada [[Kickstarter]]is. Pebble Time kogus Kickstarteris esimese 49 minutiga miljon dollarit. Kampaania lõpuks kogus Pebble Time 20,4 miljonit dollarit (17,8 miljonit EURieurot), mis tegi sellest läbi aegade kõige rohkem raha kogunud Kickstarteri projekti.<ref>{{cite web
|title=Pebble Kickstarter Pebble Project Updates.
|url=https://www.kickstarter.com/projects/597507018/pebble-time-awesome-smartwatch-no-compromises/updates
 
===Arendus===
Pebble-i tegevjuht Eric Migicovsky kuulutas Pebble Time-i välja 24. veebruaril 2015. Üheks peamiseks erinevuseks eelnevate Pebble-i nutikelladega oli täiesti uue kontseptsiooniga kasutajaliides. Pebble Time võttis kasutusele ajajoone konseptsioonikontseptsioon, kus kõik oluline info paigutatksepaigutatakse ajajoonele kus kasutajal on lihtsalt ja kiiresti võimalik näha tulevaid ja juba toimunud sündmusi ja muud infot.
<ref>{{Cite web
| url = https://www.kickstarter.com/projects/597507018/pebble-time-awesome-smartwatch-no-compromises/description
 
===Tarkvara===
Pebble Time kasutab Pebble OS-i versiooni 3.0, mis on loodud spetsiaalselt Pebble Time-i värvilise ekraani jaoks. Pebble OS 3.0 ühildub kõigi vanemate Pebble OS-i jaoks mõeldud rakendusetgasinnarakendustega, sinna hulka kuuluvad sihverplaadid, rakendused ja seaded.
 
Pebble OS 3.0 kasutab ajajoone konseptsioonikontseptsiooni, kus kõik info ilmub kronoloogilises järjestuses ajajoonele. Kasutajal on võimalik ajajoonel edasi ja tagasi liikuda, et näha tulevaid või varem juhtunud sündmusi. Ajajoonele ilmuvad näiteks kalendris olevad üritused, spordiskoorid, ilmateade ja märkmed. Juba toimunud sündmused, võistlused ja muud ajajoonele ilmuvad asjad jäävad ajajoone mineviku osasse, mida tähistatakse kollase taustaga. Tulevikus juhtuvad sündmused asuvad ajajoone tuleviku osas, mida tähistatakse sinise taustaga. Ajajoone vaatamiseksvaatamine ja sellel liikumine on võimalik kasutadaeskasutades üles ja alla nuppe. VajutadaesVajutades avakuval ülesalla nuppu on võimalik näha tulevikus toimuvaid sündmusi, vajutades üles nuppu on võimalik näha minevikku jäänud sündmusi.
 
===Riistvara===
Pebble Time kasutab 64 värviga 144x168 pikslise lahutusvõimega e-paberist [[Gorilla Glass]] ekraani, ekraani pikslitihedus on 182 ppipikslit tolli kohta. Pebble Time on esimene Pebble-i nutikell, millel on värviline ekraan. Ekraanil on sarnaselt eelnevate Pebble-i nutikelladele LED taustavalgustus. Lisaks on kellal vibreerimismootor, mille abil on võimalik edastada vaikseid alarme. Pebble Time-i laadimiskaabel on ümber disainitud, võimaldades lisaks laadimisele ka andmete edastamist. Kaabel on endiselt magneetiinemagneetilise ühendusega, et säilitada kella veekindlust. Erinevalt eelmistest Pebble-i kelladest ühendub Pebble Time-i laadimiskaabel kella tagaküljeletaha, mitte serva külgeküljepeale. Kellarihmad on 22 mm laiad, mis on kellarihmade jaoks laialtlevinud suurus. See võimaldab kasutajal valida väga suure valiku olemasolevate kellarihmade hulgast. Lisaks on kellal veel valgussensor, güroskoop ja kiirendusmõõtur.
<ref>{{Cite web
| url = http://www.smartwatch-accessories.com/chapter-2-hardware-specifications-pebble-watch-owners-guide/
 
==Pebble Time Round==
Pebble Time Round on originaalsest Pebble Time-ist oluliselt õhem ja kergem. Pebble Time Round on ka esimene Pebble-i nutikell, mis on ümmargune. Tulenevalt oluliselt õhemast disainist on Pebble Time RoundilRound-il ka märgatavalt lühemväiksema vastupidavusega aku. kestvus, akuAku peab vastu keskmiselt vastu 2 päeva, mis on oluliselt vähem kui Pebble Time-i 7 päeva. Pebble Time Round võimaldab kasutada kiirlaadimist, mille abil on 15 minutigaminutilise laadimisega võimalik kella tööaega pikendada päeva võrra. Pebble Time SteelRound kasutab sarnaselt Pebble Time-ile 64 värviga e-paberist ekraani. Pebble Time Round on funktsionaalsuselt peaaegu identne Pebble Time-ile, ainsaks erinevuseks on "nutirihmade" toe puudumine. Pebble Time SteelRound on saadaval kahe erineva laiusega kellarihmaaga 14 mm ja 22 mm ja erinevates värvikombinatsioonides, olenevalt rihma laiusest.<ref>{{Cite web
| url = http://www.wired.com/2015/11/review-pebble-time-round/
| title = Review: Pebble Time Round
 
===Pebble Time===
Kriitikud kiittsidkiitsid Pebble Time-i aku vastupidavust, Androidi tuge ja värvilist ekraani, aga laitsid iOSi toe vähest võimekust, kasutajaliidese mängulist retro disaini ja üldist kvaliteeti.
 
[[The Verge]] andis Pebble Time-ile hindeks 6.8, võttes oma arvustuse kokku sellega, et Pebble Time on suurepärane Pebble-i edasiarendus, aga tegu on endiselt Pebble-i nutikellaga.
|accessdate=23 April 2016
}}</ref>
 
[[CNET]] andis Pebble Time-ile 3.5 tähte viiest toimetaja hindena ja 7.8 üldise hindena. Võttes oma arvustsuearvustuse kokku sellega, et "Pebble Time sisaldab paari olulist edasiminekut ja värvilist ekraani, aga see ei pruugi olla piisav et veenda eelmise Pebble-i omanikke oma kella uuendama."
<ref>{{cite web
|last1=Stein
|date=27 May 2015}}
</ref>
 
[[Digital Trends]] andis Pebble Time/-ile 2.5 tärni viiest, kiites kella aku vastupidavust, ekraani, disaini ja veekindlust, aga laites tarkvaralist toetust, seadeid, kasutajaliidest ja hinda. Nad võtsid oma arvustsuearvustuse kokku sõnadega "Pebble on maha jäänud."
<ref>{{cite web
|last1=Gokey
|date=7 July 2015}}
</ref>
 
[[Wired]] andis Pebble Time/-ile 6 punkti kümnest, kiites aku vastupidavust, ajajoont ja "nutirihmasid", aga laites kella disaini, ekraani ja kasutajaliidest, mis on "nunnu kasutajakogemuse arvelt." Nad võtsid oma arvustsuearvustuse kokku mõttega, et "Nad sooviksid Pebble-i poolt pakutavat produktiivsust ja organiseeritust, aga mitte Pebble-i poolt pakutavat kella."
<ref>{{cite web
|last1=Pierce
 
===Pebble Time Steel===
CNET andis Pebble Time Steel-ile 3.5 tärni viiest toimetaja hindena ja 7,9 üldise hindena, võttes oma arvustuse kokku sellega, et "Pebble Time Steel-il on vparemparem aku ja vastupidavam korpus, aga see on ainult väike uuendus võrreldes odavama Pebble Time nutikellaga."
<ref>{{cite web
|last1=Stein
|date=6 August 2015}}
</ref>
 
[[Gizmodo]] kiitis Pebble Time Steel-i, öeldes et kui sa soovid Pebble-i kella, siis Pebble Time Steel on see mille sa ostma peaksid.
<ref>{{cite web
</ref>
 
Geenius andis Pebble Time RoundileRound-ile oma ostusoovituse öeldes, et tegu on hea ja korraliku nutikellaga. Nad kahtlesid aga selles, kas nutikellasid sellisel kujul on maailmal üldse vaja.
<ref>{{cite web
|last1=Roonemaa
59

muudatust

Navigeerimismenüü