Erinevus lehekülje "Whitney Houston" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
selle hotelli nimi on artikliga
(selle hotelli nimi on artikliga)
Ta võitis 2 [[Emmy]] ja 6 [[Grammy]] auhinda ning 30 [[Billboard muusikaauhind|Billboard]]i ja 22 [[Ameerika muusikaauhind]]a.
 
Whitney suri ülejärgmisel päeval pärast oma viimast esinemist. Ta leiti oma toast [[The Beverly Hilton]]is vannist teadvusetuna. Parameedikute pingutused teda elustada jäid viljatuiks ja pool tundi pärast leidmist tunnistati ta surnuks. [[22. märts]]il 2012 avaldas Los Angelese maakonna koroneri kohtumeditsiiniekspertiisi osakond Houstoni surma põhjuste uurimise aruande. Surma põhjustas [[uppumine]], millele aitasid kaasa aterosklerootiline südamehaigus ja [[narkootikumid]]. Pisut enne surma oli Houston tarvitanud [[difenhüdramiin]]i, [[alprasolaam]]i, [[kanep]]it ja [[tsüklobensapriin]]i. Surma ametlikuks põhjuseks märgiti õnnetusjuhtum.
 
[[31. jaanuar]]il [[2015]] juhtus Whitney tütre Bobbiga umbes sama mis tema endaga: ta leiti oma kodust vannist teadvusetuna. Ta jäi ellu, ent tema [[aju]] oli saanud kahjustada ja sellest ajast ta enam teadvusele ei tulnud. Bobbi suri 26. juulil 2015.
69 670

muudatust

Navigeerimismenüü